Ostatnie komentarze


.

dobre

11 mies.
Grecki zachód słońca

podoba się

11 mies.
Spacer brzegiem morza

cudeńko

11 mies.
...

+++

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

podoba się

11 mies.
Wierzby

super

11 mies.
Jesień na torfowiskach

ekstra kolorki

11 mies.
.

fajne foto ze sztafażem

11 mies.
Sylwia

To mi się podoba.

11 mies.
Before The Light

Bardzo ładne.

11 mies.
bass na rowerze

O tak.

11 mies.
kiedy zapada zmrok..

Dobre

W Saskim Ogrodzie...

:) dziękuję :)

11 mies.
1753016035761

podoba siem

11 mies.
bass na rowerze

fajowy street +++

11 mies.

takie o tęsknocie za macierzyństwem, mnie się podoba 👍

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Marzenia się spełniają, a zdjęcie rewelacyjne

11 mies.
.

b.ładne

11 mies.
Tube Chronicles...

Nikt nie patrzy w telefon :-). Bdb

11 mies.
...

dobre

11 mies.
okno z widokiem

bdb

11 mies.
Matrix

jest super!

11 mies.

smakowicie podane, co do mleka to niektórym dorosłym szkodzi... piwo zdrowsze ;)

11 mies.

uważam, że BDB, sugeruję oglądać na PE

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

Bdb

11 mies.
deszczowa fontanna

Podoba mi się, bdb

11 mies.
.

mi też się podoba...

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

normalnie zegar słoneczny...

11 mies.
Tube Chronicles...

za maro... ;) rzadki widok - bdb

11 mies.
Mgławica M16

piękne...

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

bdb!

11 mies.
Uliczne portrety

Fajne stylizacje:)

11 mies.
Narwiańskie klimaty.

Pięknie:)

11 mies.
Uliczne portrety

Super zatrzymane:)

11 mies.
bass na rowerze

super:)

11 mies.
*

Super:)

11 mies.
...

Fajny model i stylizacja:)

11 mies.
...

Super:)

11 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

FAjne koncertowe foto:)

11 mies.
Deszczowe lato

Wszystkim pięknie dziękuję:)

11 mies.
^^

Pięknie:)

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Niesamowite światło:)

11 mies.

Mleko jest bardzo zdrowe :)

11 mies.
bass na rowerze

Cool !

11 mies.

@Andres42 Fota nadaje sie na okładkę Jazz Time, albo Jazz Forum. Dla samych zdjęć kupowałem kiedyś papierowe gazety.

11 mies.
Życie pod ziemią

bdb!!!

11 mies.
Sylwia

+++

11 mies.
...

bdb

11 mies.
Sylwia

bdb

11 mies.
Lato

podoba...

11 mies.