Ostatnie komentarze


lubelskie smętarze - ul. Ewangelicka

BDB !

11 mies.

super

Salar de Gorbea

bdb

weekendowa abstrakcja

bdb

Tube Chronicles...

bdb

okno z widokiem

bdb

W górę czy w dół ?

w górę :)

Nad Jeziorem Solińskim

bdb

Życie pod ziemią

Dzięki serdeczne !

11 mies.
W górę czy w dół ?

Wciagające

11 mies.
.

Podoba się

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

dla takich fotografii warto tutaj być, gratuluję podwójnego wyróżnienia.

11 mies.
W Saskim Ogrodzie...

Zegarek skradła, bo bardzo chciała Czasu i tak nie odczytała Bo wielka chmura wnet nadleciała I cała kradzież na nic się zdała :)

11 mies.

dziękują za DNO, zupełnie niespodziewane, może rzeczywiście powinienem tu robić sobie dłuższe przerwy.

11 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Mega fajne

11 mies.
Øresundsbroen

Fajne

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Podziwiam

11 mies.
..wish you were here..

fajne

11 mies.
because so..

świetne

11 mies.
chiaroscuro

dobre

11 mies.
Dudek

Piękna ptica :)

11 mies.
W Saskim Ogrodzie...

Tak z nią flirtował, aż przebrał miarę, skradł jej całusa, ona mu zegarek :D

...

dobre? ..rozstrzelony kadr o niczym..

...

Dobre!

11 mies.
Słodkie chwile w ogrodzie...

Ewa J.- Miło mi!!!

11 mies.
bass na rowerze

zgaszone biele zbyt.. więcej światła proszę ;)

bass na rowerze

++++

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

𐓏

^^

Fantastyczne miejsce zamknięte w podkreślającym jego malowniczość kadrze.

11 mies.
Tatry

Znajomo wygląda :)

^^

Groźnie.

idziemy tylko w dobrą stronę

Baaardzo

Wyrzuciłbym z kadru 1/3 od dołu z powodu "glutowatej" nogi i.. ;) ..byłby świetny kadr.. mz

Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Nierzeczywiste i poruszające wyobraźnię.

11 mies.
koncert w Lisowicach

Pozytywne wibracje niosą się ze sceny.

11 mies.
Wierzby

Senna,zamglona zieleń... jak ze snu...

11 mies.
DSCF3663

Ładnie.

chiaroscuro

Światłem pisane.

11 mies.
Słodkie chwile w ogrodzie...

przyjemnie popatrzeć :)

11 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

+++

11 mies.
Poranek na wsi

Dziękuję za komentarze :) :)

11 mies.
We mgle

lubię

11 mies.
*

ciekawa architektura

11 mies.
Ojciec i syn

super

11 mies.
bass na rowerze

bdb

11 mies.
Wierzby

bdb

11 mies.
Nadwarciański wieczór

+++

11 mies.
DSCF3663

bdb

11 mies.
Makolągwa

bdb

11 mies.