Ostatnie komentarze


Wenecja

za Greenhorn

11 mies.
*****

za Greenhorn +++

11 mies.
Zadumana....

Bdb +++

11 mies.
Himba

świetna fotografia !!!

11 mies.
Opolskie kwitnące

Pięknie w kadrze

11 mies.
1753016035761

bardzo

11 mies.
Zadumana....

ładne

11 mies.

...w kolorze też fajnie wygląda, podoba się +++

11 mies.

jak każde reporterskie z "In Blue" Bdb 👍

11 mies.
WAKACJE

fajne +++

11 mies.
Intima Lux

znakomicie 👍

11 mies.
Lisek

+++

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Ewangelicka

bdb przedstawione +++

11 mies.

fajny koncertowy kadr !!!

11 mies.
Wysokie Tatry

Bdb B&W 👍

11 mies.
Nad Jeziorem Solińskim

o tak, bardzo ładny kadr w pięknej tonacji 👍

11 mies.
kiedy gasną światła...

superos 👍

11 mies.
...

bardzo fajny portret...

11 mies.
Intima Lux

Mnie się też podoba.

11 mies.
...

bdb +++++

11 mies.
Przeciwieństwa

Świetny kadr :)

11 mies.
Dwa światy

+++

11 mies.
koncert w Lisowicach

+++

11 mies.
*****

+++++

11 mies.
Matrix

Ciekawe, fajne

11 mies.
Uliczne portrety

Fajnie

11 mies.
.

fajne

11 mies.
.

Bardzo fajny kadr

11 mies.
Nad Jeziorem Solińskim

Świetne ujęcie

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Ewangelicka

Fajne bardzo

11 mies.
WAKACJE

Bdb

11 mies.
Wenecja

Fajne

11 mies.
Bałtyckie Klimaty

Bdb

11 mies.
Opolskie kwitnące

Wszystko poskładane w świetny kadr

11 mies.
.

+++

11 mies.
Makolągwa

pięknie jak zwykle 👍

11 mies.
Jesień na torfowiskach

za Ewą +++

11 mies.
Bałtyckie Klimaty

Też miałem problem żeby wynurzyć sie z łóżka,dziękuję za komentarze:)

11 mies.
.

dobry kadr !!!

11 mies.
DSCF3750

krajobraz w ładnych szarościach !!!

11 mies.
DSCF3663

przyjemny w odbiorze kadr !!!

11 mies.
.

bdb i przemyślany kadr, podoba mi się przejście od nowoczesnej to starszej architektury - fajne to odbicie !!!

11 mies.
Opolskie kwitnące

Super, ładnie wykorzystane warunki :)

Wierzby

jak niżej +++

11 mies.
.

dobre

11 mies.
Uliczne portrety

fajny moment, to spojrzenie dziewczynki za nim +++

11 mies.
Opolskie kwitnące

ładnie...

11 mies.
Bałtyckie Klimaty

przyjemne jest...

11 mies.
gra w kopanego

zasłużył na kopniaka? ;) +++!

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Mistrz jest tylko jeden :)