Ostatnie komentarze


Uliczne portrety

Dołączam się do zachwytów :)

11 mies.
bass na rowerze

Podoba się bardzo :)

11 mies.
W górę czy w dół ?

Dobre :)

11 mies.
Matrix

Fajne bardzo :)

11 mies.

Bardzo fajnie na PE :)

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Piękne foto...Gratki :)

11 mies.
Øresundsbroen

Podoba się :)

11 mies.
Tube Chronicles...

Świetne foto !

11 mies.
.

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Mgławica M16

Kosmiczne....:)

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

W ładnym świetle :)

11 mies.
Życie pod ziemią

Bardzo dobre foto !

11 mies.
...

za Greenhorn !!!

11 mies.
Opolskie kwitnące

świetne jest 👍

11 mies.
gra w kopanego

+++

11 mies.
Bałtyckie Klimaty

porządny kadr !!!

11 mies.
Przeciwieństwa

znakomity kadr 👍

11 mies.
Wenecja

za Greenhorn

11 mies.
*****

za Greenhorn +++

11 mies.
Zadumana....

Bdb +++

11 mies.
Himba

świetna fotografia !!!

11 mies.
Opolskie kwitnące

Pięknie w kadrze

11 mies.
1753016035761

bardzo

11 mies.
Zadumana....

ładne

11 mies.

...w kolorze też fajnie wygląda, podoba się +++

11 mies.

jak każde reporterskie z "In Blue" Bdb 👍

11 mies.
WAKACJE

fajne +++

11 mies.
Intima Lux

znakomicie 👍

11 mies.
Lisek

+++

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Ewangelicka

bdb przedstawione +++

11 mies.

fajny koncertowy kadr !!!

11 mies.
Wysokie Tatry

Bdb B&W 👍

11 mies.
Nad Jeziorem Solińskim

o tak, bardzo ładny kadr w pięknej tonacji 👍

11 mies.
kiedy gasną światła...

superos 👍

11 mies.
...

bardzo fajny portret...

11 mies.
Intima Lux

Mnie się też podoba.

11 mies.
...

bdb +++++

11 mies.
Przeciwieństwa

Świetny kadr :)

11 mies.
Dwa światy

+++

11 mies.
koncert w Lisowicach

+++

11 mies.
*****

+++++

11 mies.
Matrix

Ciekawe, fajne

11 mies.
Uliczne portrety

Fajnie

11 mies.
.

fajne

11 mies.
.

Bardzo fajny kadr

11 mies.
Nad Jeziorem Solińskim

Świetne ujęcie

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Ewangelicka

Fajne bardzo

11 mies.
WAKACJE

Bdb

11 mies.
Wenecja

Fajne

11 mies.
Bałtyckie Klimaty

Bdb

11 mies.