@Michał Kasperczyk - bardzo dziękuję za wskazówki i dobre słowo :)
Tak rano nic mnie nie wyciagnie z pokoju...a foto okej.
Na początek proponuję obejrzeć jakiekolwiek zdjęcia DM na jakimś portalu związanym z astrofotografią, np. Astrobin i porównać, może sam Pan wtedy wyciągnie wnio...
ojtam, ojtam... a początek taki "romanticzny",,,
bdb
malarsko
ładnie
+++ za refleks... ;)
+++!
dobrze czasem popatrzeć na Milky Way...
Dziękuję.
cesky krumlov
Wdzięczny będę za opis gdzie?
Ze 40 lat tam nie byłem......
M OO D
Fajna
Moje zdanie znasz...
sympatyczny...
bdb, widać, że gra całym sobą...
+++
Bdb
bdb!
podoba się bardzo...
fajne bardzo...
Bardzo ładnie
Brawo...pozdrawiam
Ooo...podziękował za dno...
gratulacje
cieszę się, że przypasowało publice :)
Dobra robota
klimatyczne bardzo...
dobre
fotogeniczne są tam te badyle... ;)
bardzo fajne...
+++++
+++ ;)
Dobre
ciekawa spirala...
(-:
dziękuję bardzo :)
bardzo wszystkim dziękuję :)
sztos
eleganckie !
@Michał Kasperczyk - bardzo dziękuję za wskazówki i dobre słowo :)
Tak rano nic mnie nie wyciagnie z pokoju...a foto okej.
Na początek proponuję obejrzeć jakiekolwiek zdjęcia DM na jakimś portalu związanym z astrofotografią, np. Astrobin i porównać, może sam Pan wtedy wyciągnie wnio...
ojtam, ojtam... a początek taki "romanticzny",,,
bdb
malarsko
ładnie
+++ za refleks... ;)
+++!
dobrze czasem popatrzeć na Milky Way...
bdb
Dziękuję.
cesky krumlov
Wdzięczny będę za opis gdzie?
Ze 40 lat tam nie byłem......
M OO D
Fajna
Moje zdanie znasz...
sympatyczny...
+++!
bdb, widać, że gra całym sobą...
+++
Bdb
Bdb
bdb!
Bdb
Bdb
podoba się bardzo...
fajne bardzo...
+++
+++!
Bardzo ładnie
Brawo...pozdrawiam
Ooo...podziękował za dno...
gratulacje
cieszę się, że przypasowało publice :)
Dobra robota
klimatyczne bardzo...
dobre
fotogeniczne są tam te badyle... ;)
bardzo fajne...
+++++
+++ ;)
Dobre
ciekawa spirala...
(-:
dziękuję bardzo :)
bardzo wszystkim dziękuję :)
sztos
eleganckie !