Ostatnie komentarze


Droga Mleczna

@Michał Kasperczyk - bardzo dziękuję za wskazówki i dobre słowo :)

Bałtyckie Klimaty

Tak rano nic mnie nie wyciagnie z pokoju...a foto okej.

11 mies.
Droga Mleczna

Na początek proponuję obejrzeć jakiekolwiek zdjęcia DM na jakimś portalu związanym z astrofotografią, np. Astrobin i porównać, może sam Pan wtedy wyciągnie wnio...

W Saskim Ogrodzie...

ojtam, ojtam... a początek taki "romanticzny",,,

11 mies.
Przeciwieństwa

bdb

11 mies.
Wenecja

malarsko

11 mies.
*****

ładnie

11 mies.
Zadumana....

+++ za refleks... ;)

11 mies.
Himba

+++!

11 mies.
Droga Mleczna

dobrze czasem popatrzeć na Milky Way...

11 mies.
Intima Lux

bdb

11 mies.
.

Dziękuję.

11 mies.
.

cesky krumlov

11 mies.
.

Wdzięczny będę za opis gdzie?

11 mies.
Wenecja

Ze 40 lat tam nie byłem......

11 mies.
Intima Lux

M OO D

11 mies.
weekendowa abstrakcja

Fajna

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Moje zdanie znasz...

11 mies.
Lisek

sympatyczny...

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Ewangelicka

+++!

11 mies.

bdb, widać, że gra całym sobą...

11 mies.
koncert w Lisowicach

+++

11 mies.

Bdb

11 mies.
*****

Bdb

11 mies.
Nad Jeziorem Solińskim

bdb!

11 mies.
...

Bdb

11 mies.
bass na rowerze

Bdb

11 mies.
kiedy gasną światła...

podoba się bardzo...

11 mies.
Kąpiel

fajne bardzo...

11 mies.
Dwa światy

+++

11 mies.
.

+++!

11 mies.
Nad Jeziorem Solińskim

Bardzo ładnie

11 mies.
Himba

Brawo...pozdrawiam

11 mies.
1753016035761

Ooo...podziękował za dno...

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

gratulacje

11 mies.
Mgławica M16

cieszę się, że przypasowało publice :)

Nad Jeziorem Solińskim

Dobra robota

11 mies.
Wierzby

klimatyczne bardzo...

11 mies.
.

dobre

11 mies.
1753016035761

fotogeniczne są tam te badyle... ;)

11 mies.
Uliczne portrety

bardzo fajne...

11 mies.

+++++

11 mies.
bass na rowerze

+++ ;)

11 mies.

Dobre

11 mies.
W górę czy w dół ?

ciekawa spirala...

11 mies.
Jeszcze jeden kiczyk skansenowy

(-:

11 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

dziękuję bardzo :)

11 mies.
okno z widokiem

bardzo wszystkim dziękuję :)

11 mies.
Ojciec i syn

sztos

11 mies.
Wakacje...

eleganckie !

11 mies.