Ostatnie komentarze


Wakacje...

bdb!

11 mies.
Turning Torso

niepokojąco ten budynek wygląda... ;)

11 mies.
Matrix

ciekawie to wyszlo

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

bdb

11 mies.
deszczowa fontanna

dla mnie świetne!

11 mies.
W Saskim Ogrodzie...

ma klimat starej fotografii

11 mies.
Podróże - Portugalia - Azory

tam gdzieś może czaić się Predator... ;)

11 mies.
Lato

Z manualnych obiektywów to został mi tylko Zeiss 50 od Contaxa przerobiony na Nikon F, ale jakoś nigdy go nie używam. Mam jeszcze Nikkor 24 i 85 PC-E prawie nie...

11 mies.
Sidewalk Syndicate :)

dziękuję Wszystkim 👍

11 mies.
Gdańsk 3

dzięki Wielkie 🙏

11 mies.
Gdańsk 4

pięknie dziękuję za komentarze i oceny !!!

11 mies.
Gdańsk 5

dzięki wielkie za odwiedziny !!!

11 mies.
Tube Chronicles...

dziękuję Wszystkim bardzo !!!

11 mies.
Mordor

dziękuję Wam za obecność 🙏 Marek- pozdrawiam serdecznie i zapewniam Cię, że nie powinno być ostrzejsze 😊

11 mies.
Tatry

klasyczny widoczek... :) (ciąłbym dół)

11 mies.
Mordor

bardzo...

11 mies.
Tube Chronicles...

fajne - podoba...

11 mies.
okno z widokiem

podoba

11 mies.
deszczowa fontanna

@Bluemanie - w lecie/w sezonie "pracuje" chyba ciągle (o ile {Poznaniacy nie oszczędzają wody :) ). W zimie jest zamknięta - to fakt...

11 mies.

znakomity muzyk, fajna fota !!!

11 mies.
W Saskim Ogrodzie...

dzięki :)

11 mies.
z cyklu: podróżowanie jest fajne

dziękuję :)

11 mies.
Sylwia

Dobre

11 mies.
Tube Chronicles...

Na ostatniej stronie to raczej wiadomości sportowe. Myślałem o innym Johnsonie.

11 mies.

@maro, dziękuję za komentarz, oczekuję jednak na komentarze od osób specjalizujących się w fotografii koncertowej, a są tu tacy, zwłaszcza te krytyczne, bo po 1...

11 mies.
okno z widokiem

Bardzo dobre z tym tytułem. Po przeciwnej stronie ktoś zamurował.

11 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

Podoba się

11 mies.
...

Dobre

11 mies.
Sylwia

Dobre

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

Bardzo dobre

11 mies.
Tube Chronicles...

czekałem aż ktoś zauważy, że nikt nie ma smartfona, a Johnson był burmistrzem Londynu :-), swoją drogą miło popatrzeć na ludzi czytający gazety i książki :)

11 mies.
Mgławica M16

Świat nie widoczny gołym okiem. Opis pomaga, ale dalej 6500 lat śwetlnych. Kosmiczne liczby, kosmiczne widoki.

11 mies.
.

Bardzo dobre, podoba się.

11 mies.
Tube Chronicles...

Chłop z gazetą to jakaś inna epoka.

11 mies.
Øresundsbroen

Podoba się takie ujęcie tematu.

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Bdb

11 mies.

Bardzo dobre. Jakbym słyszał brzmienie sopranowego saksefonu.

11 mies.
Tube Chronicles...

+++

11 mies.
...

Bdb

11 mies.
Życie pod ziemią

Na szczęście kombajn uratowany bo nie widzę kabla. Dobre foto.

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Niesamowite zdjęcie!!!

Before The Light

Subtelnie tu !

11 mies.
Trio

Fajny street !

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

znakomity, wspaniały kadr 👍

11 mies.
Stożek wulkaniczny Cono de Arita

Klasa !

11 mies.
Salar de Gorbea II

Pieknie !

11 mies.
Mgławica M16

mega kosmos !!!

11 mies.
...

no I wiadomo czyje, świetne jest !!!

11 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

Bdb i fajnie że w kolorze tym razem +++

11 mies.
okno z widokiem

bardzo twoje i jak zwykle Bdb - tytuł świetnie dobrany, kontrast +++

11 mies.