Ostatnie komentarze


-

dobre...

11 mies.
Uliczne portrety

bdb!

11 mies.
Jeszcze jeden kiczyk skansenowy

+++

11 mies.
Łyska

podoba się bardzo...

11 mies.
idziemy tylko w dobrą stronę

Niesamowite<3 Paweł, czapki z głów natura taka jaka jest

Odbicia

bdb

11 mies.
Latawiec

Piękna scena

Deszczowe lato

+++

11 mies.
.

za Markiem

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

za Markiem, ale... i za marpie ;)

11 mies.
...

Dziękuję Wam pięknie :)

11 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

Bdb :)

11 mies.
Francuskie klimaty

bdb

11 mies.
okno z widokiem

Bardzo misie :)

11 mies.
Tyle mam na głowie

bdb

11 mies.
Sylwia

Bdb :)

11 mies.
Lato

Ładnie :)

11 mies.
Himba

+++

11 mies.
Sasanka

ładne...

11 mies.
Wakacje...

Bardzo fajne ...i super obróbka :)

11 mies.
Turning Torso

Extra fota :)

11 mies.
Spacer brzegiem morza

Romantyczne :)

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

Świetna robota !

11 mies.
deszczowa fontanna

Bardzo fajne :)

11 mies.
W Saskim Ogrodzie...

Lubię bardzo :)

11 mies.
Poranek na wsi

Oddaje klimat poranka :)

11 mies.
Trio

Świetne foto...Bardzo misie :)

11 mies.
Grecki zachód słońca

Ładnie :)

11 mies.
Before The Light

Piękne...subtelne foto :)

11 mies.
Ojciec i syn

Fajne bardzo :)

11 mies.
Nadwarciański wieczór

+++ :)

11 mies.
.

Podoba się :)

11 mies.
^^

Robi wrażenie :)

11 mies.
...

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Mordor

Dobre :)

11 mies.
Tube Chronicles...

I mi się podoba :)

11 mies.
Salar de Gorbea II

Piękne foto :)

11 mies.
1752945541668

Lubię :)

11 mies.
*

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Ty i ja

+++

11 mies.
...

bdb!

11 mies.
Uliczne portrety

Za maro....Bardzo misie :)

11 mies.
 road blues

ładnie...!

11 mies.
Jeszcze jeden kiczyk skansenowy

Podoba się bardzo :)

11 mies.
Wakacje...

dobra scenka w fajnej tonacji +++

11 mies.
Łyska

W pięknym świetle :)

11 mies.
Turning Torso

podoba się +++

11 mies.
Dorina

Dobre bardzo :)

11 mies.
Odbicia

Fajne :)

11 mies.
Aga Zaryan

bardzo Wam dziękuję :)

11 mies.