Fajnie Zorro leci po kolejnego konika polnego. 😃
Bardzo dobre.
Świetne.
Tonacja bardzo tutaj pasuje. Dobre jest.
Ładnie skadrowane.
Świetne
Fajne ptaszysko
piękny obiekt
to miejsce piękne o każdej porze roku
piękna uliczka
malarsko
ekstra
ładna
++++
bdb
ale fajne
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie komentarze. Miło je czytać;)
dziś mam 37 stopni w cieniu i jest bosko.
@annblue, Również gorąco pozdrawiam :), adekwatnie do temperatury dnia dzisiejszego. I dzięki za miłe słowo.
Oki,a pewnie ja odważna jestem ,idę pierwsza, chyba ,że tam dziura to trudno, po mnie😂 No cóż dzisiaj to prawie pożartować zostaje tylko na tym upale . Po...
Klasyczny klasyk. 🙂
A my narzekamy kiedy jest 32 w cieniu. 😃 Ładne.
Fajna ta kurka. A wydaje się, że to taki mało kolorowy ptak. 😃
+++
trochę śniegu napadało...sorry taki klimat:))
Dziękuję za odwiedziny...miło mi, że się podoba :)
Super
Można też na to spojrzeć inaczej jak na przejście z mroku do jasności.
@annblue, więc zapraszam ;) panie przodem...
Gratulacje! Ciekawie wyszło.
Fajne.
Kolega mógłby zatrudnić się do agencji reklamowej.
Ładnie. :)
Fajne ujęcie. Piękna fota.
extra jest,świetne spojrzenie
Ładnie
+++++
BDB
Dobre
Bardzo ładna misia :)))
Piękne foto
Lubię
Niesamowite zestawienie.....Bardzo misie :)
Bdb
Fajnie Zorro leci po kolejnego konika polnego. 😃
Bardzo dobre.
Świetne.
Tonacja bardzo tutaj pasuje. Dobre jest.
Ładnie skadrowane.
Świetne
Fajne ptaszysko
piękny obiekt
to miejsce piękne o każdej porze roku
piękna uliczka
malarsko
ekstra
ładna
++++
bdb
ale fajne
bdb
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie komentarze. Miło je czytać;)
dziś mam 37 stopni w cieniu i jest bosko.
@annblue, Również gorąco pozdrawiam :), adekwatnie do temperatury dnia dzisiejszego. I dzięki za miłe słowo.
Oki,a pewnie ja odważna jestem ,idę pierwsza, chyba ,że tam dziura to trudno, po mnie😂 No cóż dzisiaj to prawie pożartować zostaje tylko na tym upale . Po...
Klasyczny klasyk. 🙂
A my narzekamy kiedy jest 32 w cieniu. 😃 Ładne.
Fajna ta kurka. A wydaje się, że to taki mało kolorowy ptak. 😃
+++
trochę śniegu napadało...sorry taki klimat:))
Dziękuję za odwiedziny...miło mi, że się podoba :)
Super
Można też na to spojrzeć inaczej jak na przejście z mroku do jasności.
@annblue, więc zapraszam ;) panie przodem...
Gratulacje! Ciekawie wyszło.
Fajne.
Kolega mógłby zatrudnić się do agencji reklamowej.
Ładnie. :)
Fajne ujęcie. Piękna fota.
extra jest,świetne spojrzenie
Ładnie
+++++
BDB
Świetne
BDB
BDB
Dobre
+++++
Bardzo ładna misia :)))
Piękne foto
Lubię
Niesamowite zestawienie.....Bardzo misie :)
Super
Bdb