Ostatnie komentarze


.

zamalowane 8 gwiazdek...

19 min
BALKÓW / PO ŻNIWACH

a...wakacje na bali.

21 min
BT

Bardzo ładnie wykorzystany motyw ławeczki z liniami prowadzącymi, linie pionowe w postaci słupów zamykają wzrok w dopełniającej kadr sylwetce człowieka.

2 godz.
Widok na niebo

Bdb.

Nad wodą

Ładnie.

...

Bdb.

Lublin - fikołki na Placu Dworcowym

Ciekawy efekt selektywnego rozmycia. Jestem ciekawa, jak wyglądałoby to zdjęcie bez tego zabiegu. 🙂

2 godz.
Miejskie Historie...

Miasto codziennie zapisuje tysiące takich krótkich historii, a większość z nich znika, zanim zdążymy je zauważyć. Tobie udało się jedną z nich zatrzymać na chwi...

2 godz.
574445398e1df6be540005a23d38cf94

Czyli Grudziądz.

2 godz.
'chmurnych opowieści' cd...

Dziękuję za odwiedziny i miły odbiór :)

2 godz.

Świetnie wypatrzona chwila – wygląda, jakby na moment przystanęła tylko po to, żeby sprawdzić, kto ją obserwuje.

2 godz.
***

Fajnie wyszło to przenikanie płatków, które daje wrażenie ruchu, a podział tła dodatkowo przyciąga wzrok do środka.

2 godz.
-

Jak poroża ;) Natura ma fantazję.

3 godz.
Turyści

Architektura stworzyła tu idealną scenę dla przechodniów.

3 godz.
Zachód Słońca

Super jaszczur

3 godz.
Maków to czas...

Bdb

3 godz.
Widok na niebo

Super.

3 godz.
Pasikonik IV

Dziękuję Wam Wszystkim ślicznie i serdecznie pozdrawiam!!!

Wernic ? (jeśli wiesz o czym ja mówię)

3 godz.
...

Fajne bardzo

...

Dziękuję pięknie :)

4 godz.
Widok na niebo

Bdb

Zachód Słońca

Bdb

4 godz.
Nad wodą

O jest i perkozek :)))

4 godz.
Widok na niebo

Fajne

4 godz.
Alpy

Ależ spektakl na niebie...całość robi wrażenie

4 godz.
Turyści

Super

4 godz.
...

Ma swój klimacik

4 godz.
-

Bdb

4 godz.

Przeurocze foto

4 godz.
LU

Extra

4 godz.
Telefony...

Fajnie Na PE

4 godz.
Kazimierz

Fajne bardzo

4 godz.
Taki jeden typ

Bdb

4 godz.
-

Chyba łoś się ukrył w krzakach ;D

4 godz.
Pogoda ducha

Świetny pełen pozytywnych emocji portret

4 godz.
A Scene From Jarmuta

Ładnie

4 godz.
Miś z pazurem

Chyba pazury...wygląda na bardzo groźnego

4 godz.
in the garden of oblivion....

Bardzo ładnie na PE

4 godz.
Diabełek ;-)

O takiej jeszcze nie widziałem :)

4 godz.
KSIĘŻNICZKA

Przyciaga wzrok, ladnie zlapane.

4 godz.
.

Bdb

4 godz.
Jeszcze tylko kilka schodów

Bardzo...

4 godz.
***

Piękna praca...bardzo mi się podoba kolorystyka i ilość detali :)

4 godz.
Miejskie Historie...

Podoba się

4 godz.

Bardzo fajne

4 godz.
transport

+++

4 godz.
1

Bdb

4 godz.
'chmurnych opowieści' cd...

Ładnie

4 godz.
LU

Dobre

4 godz.