Ostatnie komentarze


Zorro w locie

Fajnie Zorro leci po kolejnego konika polnego. 😃

Kamuflaż

Bardzo dobre.

Kraina maków...

Świetne.

Czarnoksiężnik

Tonacja bardzo tutaj pasuje. Dobre jest.

Alpy

Ładnie skadrowane.

Lublin - widok z Bramy Krakowskiej

Świetne

35 min
Zniewolony

Fajne ptaszysko

36 min
Kombornia, dwór

piękny obiekt

2 godz.
Jezioro Czorsztyńskie

to miejsce piękne o każdej porze roku

2 godz.
trzy kadry z ulicy Freta - I

piękna uliczka

2 godz.
Między ogniem a lodem

malarsko

2 godz.
...

ekstra

2 godz.
Trawka....

ładna

2 godz.
W wodzie po pas

++++

2 godz.
...

bdb

2 godz.
Czarnoksiężnik

ale fajne

2 godz.
..

bdb

2 godz.
Opowieść z mchu i światła

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie komentarze. Miło je czytać;)

2 godz.
1851...ciepło

dziś mam 37 stopni w cieniu i jest bosko.

3 godz.
Za otwartymi drzwiami.

@annblue, Również gorąco pozdrawiam :), adekwatnie do temperatury dnia dzisiejszego. I dzięki za miłe słowo.

3 godz.
Za otwartymi drzwiami.

Oki,a pewnie ja odważna jestem ,idę pierwsza, chyba ,że tam dziura to trudno, po mnie😂 No cóż dzisiaj to prawie pożartować zostaje tylko na tym upale . Po...

KARKONOWSKI KLASYK

Klasyczny klasyk. 🙂

3 godz.
1851...ciepło

A my narzekamy kiedy jest 32 w cieniu. 😃 Ładne.

3 godz.
W wodzie po pas

Fajna ta kurka. A wydaje się, że to taki mało kolorowy ptak. 😃

4 godz.
Nad wodą

+++

4 godz.
Deadvlei

trochę śniegu napadało...sorry taki klimat:))

4 godz.
'gdzie strumyk...'

Dziękuję za odwiedziny...miło mi, że się podoba :)

4 godz.
Antidotum 2026

Super

4 godz.
Za otwartymi drzwiami.

Można też na to spojrzeć inaczej jak na przejście z mroku do jasności.

4 godz.
Za otwartymi drzwiami.

@annblue, więc zapraszam ;) panie przodem...

4 godz.
_MG_1894-3

Gratulacje! Ciekawie wyszło.

5 godz.
#1301

Fajne.

5 godz.

Kolega mógłby zatrudnić się do agencji reklamowej.

5 godz.
Jezioro Czorsztyńskie

Ładnie. :)

5 godz.
...

Fajne ujęcie. Piękna fota.

6 godz.

extra jest,świetne spojrzenie

6 godz.
Między ogniem a lodem

Ładnie

6 godz.
trzy kadry z ulicy Freta - I

+++++

6 godz.
Bal

BDB

6 godz.
Zanim wstanie słońce

Świetne

6 godz.
W wodzie po pas

BDB

6 godz.
Niedźwiedzica

BDB

6 godz.
...

Dobre

6 godz.
...

+++++

6 godz.
Niedźwiedzica

Bardzo ładna misia :)))

6 godz.
W wodzie po pas

Piękne foto

6 godz.
Między ogniem a lodem

Lubię

6 godz.
#1301

Niesamowite zestawienie.....Bardzo misie :)

6 godz.

Super

6 godz.

Bdb

6 godz.