Ostatnie komentarze


mak - czerwień

Piękny kadr! I zazdroszczę takiego pola maków ,u mnie w okolicy żadnego.

Smakosz mojej sałaty

Fajnie wygląda ma taką oryginalną budowę,ale przyznam że się go bałam chociaz to nie pierwszy wykopany w warzywniku.I mega szybki odrazu zwiewać albo pod zie...

łapać światło...

za Janem

4 tyg.
Ruiny we mgle

bdb

4 tyg.
artefakty z przeszłości

a papier w zeszytach takiej gramatury, że chłonął ten atrament prawie jak gąbka... ;)

4 tyg.
Strażnik na szuwarach

O dokładnie,Rezon:)

studnia?

Fajne odbicie

Most tramwajowy

Gdyby nie opis,to trudno by uwierzyć że to w nocy.Kapitalne.

4 tyg.
WWA

bdb

4 tyg.
Na straży

jak maro...

4 tyg.
...

+++

4 tyg.
fireshow - mrok i ogień

ogniste dziewczyny... ;)

4 tyg.

Bdb to!!!!

...

+++

4 tyg.
W locie

świetne...!

4 tyg.

bdb!

4 tyg.
W podrywie

+++!

4 tyg.
...

W oczekiwaniu na falę:)

...

za BDO

4 tyg.
Mileştii Mici_01

lubię... ;)

4 tyg.
Smakosz mojej sałaty

Niezły kosmita:)))

znaczy rodzina rąk użyczyła...? ;) jest świetne ;))

4 tyg.
1000103758.Canion Antylopy.kolejne

Fajne faktury

lasso

za romank (ale piorunka nie dam bo już nie mam)

4 tyg.
Ślady Podróżnych

bdb

4 tyg.
Gruby dziób:)))

Spokojnie, piorunki zostawmy naturze...ale cieszę się że się podoba😉

...

bdb!

4 tyg.
Miejskie Historie

świetna seria, dobrze, że w kolorze...

4 tyg.
Brzegiem Bałtyku

za Piotrem

4 tyg.
Miejskie Historie

bdb

4 tyg.
Ślizgun nieparek

w które oczy tej paskudzie patrzeć podczas rozmowy...?!? ;)

4 tyg.
Proste równoległe

git...!

4 tyg.
Death and the Trail of Light

+++! (w b&w jak dla mnie byłoby bdb!) ;)

4 tyg.
Lublin - Muzeum Wsi Lubelskiej

bdb

4 tyg.
A może piwko?

chętnie... ;)

4 tyg.
Wiosenne rozlewisko

psijemne... ;)

4 tyg.
M

bdb

4 tyg.
lubię  wracać

przystojny typ...

4 tyg.
latarnik

dobre...

4 tyg.
W polu ...

bdb

4 tyg.
Gruby dziób:)))

Zabrakło mi niestety piorunka,muszę oszczędzać na przyszłość na takie cudeńka.

Wieczorem

Amatorka pobawiła się expertem raw i aż zaiskrzyło🤣🤣🤣 Dziękuję i pozdrawiam!

Gruby dziób:)))

😄😉

Gruby dziób:)))

Czadowy! Mega mi sie podoba i on i fotka!

Wieczorem

Jak elektryfikacja:)

Gruby dziób:)))

Łupie słonecznika w łupinie jak stary:)))

Gruby dziób:)))

Piękny on Ci jest. Ślicznie, a Dziubek boski niebiański!!!

Gruby dziób:)))

oj gruby :)))

4 tyg.
Niski lot

Fajnie z lusterkiem

4 tyg.
Most tramwajowy

Fajne

4 tyg.