Ostatnie komentarze


Ślizgun nieparek

w które oczy tej paskudzie patrzeć podczas rozmowy...?!? ;)

4 tyg.
Proste równoległe

git...!

4 tyg.
Death and the Trail of Light

+++! (w b&w jak dla mnie byłoby bdb!) ;)

4 tyg.
Lublin - Muzeum Wsi Lubelskiej

bdb

4 tyg.
A może piwko?

chętnie... ;)

4 tyg.
Wiosenne rozlewisko

psijemne... ;)

4 tyg.
M

bdb

4 tyg.
lubię  wracać

przystojny typ...

4 tyg.
latarnik

dobre...

4 tyg.
W polu ...

bdb

4 tyg.
Gruby dziób:)))

Zabrakło mi niestety piorunka,muszę oszczędzać na przyszłość na takie cudeńka.

Wieczorem

Amatorka pobawiła się expertem raw i aż zaiskrzyło🤣🤣🤣 Dziękuję i pozdrawiam!

Gruby dziób:)))

😄😉

Gruby dziób:)))

Czadowy! Mega mi sie podoba i on i fotka!

Wieczorem

Jak elektryfikacja:)

Gruby dziób:)))

Łupie słonecznika w łupinie jak stary:)))

Gruby dziób:)))

Piękny on Ci jest. Ślicznie, a Dziubek boski niebiański!!!

Gruby dziób:)))

oj gruby :)))

4 tyg.
Niski lot

Fajnie z lusterkiem

4 tyg.
Most tramwajowy

Fajne

4 tyg.
Na Suwalszczyźnie

Super

4 tyg.
Wierzba

...i to także :)

4 tyg.
Wschód słońca

...i to

4 tyg.
Wschód

Bdb

4 tyg.
LU

A powinni wiedzieć...

M-13

Super

4 tyg.
LU

Fajowe

4 tyg.
Niegroźnego w skutkach upadku historia 3

Bdb

4 tyg.
'w górę strumienia'...

Obie wersje bardzo....

4 tyg.
Ministerstwo Dziwnych Kroków

Dobre

4 tyg.
Spacerkiem

Lubię

4 tyg.
Rzepak przed Tatrami

Ładnie

4 tyg.
W oczekiwaniu.

+++

4 tyg.
Kreta bez łódeczki

Piękny spektakl

4 tyg.
_MG_2219-2

++++

4 tyg.
Pan grubodziób

Dziękuję.

Extra

4 tyg.
In Blue

Bardzo misie :)

4 tyg.
.

Ładnie "namalowane" światłem :)

4 tyg.
Pan grubodziób

Elegancki jegomość :)

4 tyg.
-

Extra klimacik

4 tyg.
O poranku

Niespodziewany:)))

O poranku

Tak masz rację, dziękuję

4 tyg.
HMS Bounty w Gdańssku

Podoba się

4 tyg.
...

Bdb

4 tyg.
W trawie

Lubię

4 tyg.
O poranku

:)))

4 tyg.
Lotna żołna

ładnie ustrzelona

4 tyg.
Somesuch Stories

Bardzo...

4 tyg.

Bardzo misie :)

4 tyg.