@Greenhorn Jak to mówią: wszystkie ręce na pokład.
Z fajnym klimatem kadr, bdb
Dobre z tytułem :)
Bdb
Fajne to bardzo
Fajne
Fajne bardzo
dobry strzał
ładnie
klawe
fajne
Klasa, gratuluję bardzo zasłużonego ZD 👏👏👍
podziękował.
Oj tak potrafią wyłuskać co nieco:)
Obrazek jakich już się nie widuje niestety. Nietypowa głębia ostrości.
Kto lubi astronomię, ten wie. :) Super fotka.
Świetne, ma klimat.
Gratuluję!
Mega!
Serdecznie dziękuję za dobre słowo :)
Ładne, delikatne
Gratulacje!
+++
Świetne to jest!
Bardzo dobra kompozycja!
gratki :-)))
tu po prawej przynajmniej widać osobę, zatem można określić skalę. U mnie brak takich odnośników. pozdrawiam
Kocio boski
Ekstra
Znajomy obrączkarz mówi na nie sekatory ;-), dziobas faktycznie imponujący
Ładnie
Fajoskie
~Greenhorn zastanawiałem się czy ktoś to zauważy a jednak "+ for you"
tak,przyznam że wiem kto to,foto fajne ,osobowość żadna(jdm)
Extra studnia. Gratulacje ziom!!!
Piotrze, no właśnie nie :) ale tak coś czułem, że Greenhorn tam gdzieś poluje :)
Dobre foto. Wciągająco odpychjące.
jaki czas? i czy filtr był?,ale DOBRE JEST STANOWCZO
Noo z 600mm to super ujęcie, mocno cropowane?
Dziękuje.
tyle czasu zajęła obróbka?
Dobre
@Greenhorn Jak to mówią: wszystkie ręce na pokład.
Z fajnym klimatem kadr, bdb
Dobre z tytułem :)
Bdb
Fajne to bardzo
Bdb
Bdb
Fajne
Fajne bardzo
dobry strzał
ładnie
Fajne bardzo
klawe
fajne
Klasa, gratuluję bardzo zasłużonego ZD 👏👏👍
podziękował.
Oj tak potrafią wyłuskać co nieco:)
Obrazek jakich już się nie widuje niestety. Nietypowa głębia ostrości.
Kto lubi astronomię, ten wie. :) Super fotka.
Świetne, ma klimat.
Gratuluję!
Mega!
Serdecznie dziękuję za dobre słowo :)
Ładne, delikatne
Gratulacje!
+++
+++
fajne
fajne
+++
Świetne to jest!
Bardzo dobra kompozycja!
gratki :-)))
tu po prawej przynajmniej widać osobę, zatem można określić skalę. U mnie brak takich odnośników. pozdrawiam
Kocio boski
Ekstra
Znajomy obrączkarz mówi na nie sekatory ;-), dziobas faktycznie imponujący
Ładnie
Fajoskie
Fajne
~Greenhorn zastanawiałem się czy ktoś to zauważy a jednak "+ for you"
tak,przyznam że wiem kto to,foto fajne ,osobowość żadna(jdm)
Extra studnia. Gratulacje ziom!!!
Piotrze, no właśnie nie :) ale tak coś czułem, że Greenhorn tam gdzieś poluje :)
Dobre foto. Wciągająco odpychjące.
jaki czas? i czy filtr był?,ale DOBRE JEST STANOWCZO
Noo z 600mm to super ujęcie, mocno cropowane?
Dziękuje.
tyle czasu zajęła obróbka?
Dobre