Ostatnie komentarze


Lublin - Krakowskie Przedmieście

BDB

4 tyg.
W środku nocy

+++++

4 tyg.
LU

BDB

4 tyg.
We mgle

BDB

4 tyg.
Mundialove

bardzo mi się podoba

4 tyg.
...

+++

4 tyg.

@Greenhorn Jak to mówią: wszystkie ręce na pokład.

4 tyg.
LU

Z fajnym klimatem kadr, bdb

Ministerstwo Dziwnych Kroków

Dobre z tytułem :)

4 tyg.
In Blue

Bdb

Fajne to bardzo

...

Bdb

Makowo

Bdb

LU

Fajne

LU

Fajne bardzo

Niegroźnego w skutkach upadku historia 3

dobry strzał

4 tyg.
Wschód

ładnie

4 tyg.
W środku nocy

Fajne bardzo

Most tramwajowy

klawe

4 tyg.
W środku nocy

fajne

4 tyg.

Klasa, gratuluję bardzo zasłużonego ZD 👏👏👍

4 tyg.
szczytowanie na wydmie

podziękował.

4 tyg.
Gruby dziób:)))

Oj tak potrafią wyłuskać co nieco:)

Mundialove

Obrazek jakich już się nie widuje niestety. Nietypowa głębia ostrości.

4 tyg.
M-13

Kto lubi astronomię, ten wie. :) Super fotka.

4 tyg.
LU

Świetne, ma klimat.

4 tyg.

Gratuluję!

4 tyg.
Koniczyna czerwonokrwista pod Tatrami II

Mega!

obserwator

Serdecznie dziękuję za dobre słowo :)

W trawie

Ładne, delikatne

4 tyg.

Gratulacje!

4 tyg.
Żołna

+++

4 tyg.
Strażnik na szuwarach

+++

4 tyg.
Pielęgnacja

fajne

4 tyg.
***

fajne

4 tyg.
Wschód

+++

4 tyg.

Świetne to jest!

4 tyg.
Yin Yang

Bardzo dobra kompozycja!

4 tyg.

gratki :-)))

słońce na Wawrzyńcu

tu po prawej przynajmniej widać osobę, zatem można określić skalę. U mnie brak takich odnośników. pozdrawiam

Sfinxia

Kocio boski

4 tyg.
...

Ekstra

4 tyg.
Gruby dziób:)))

Znajomy obrączkarz mówi na nie sekatory ;-), dziobas faktycznie imponujący

4 tyg.
mak - czerwień

Ładnie

4 tyg.
LU

Fajoskie

4 tyg.
AFROMENTAL

Fajne

4 tyg.
Anna

~Greenhorn zastanawiałem się czy ktoś to zauważy a jednak "+ for you"

4 tyg.
Afromental

tak,przyznam że wiem kto to,foto fajne ,osobowość żadna(jdm)

4 tyg.

Extra studnia. Gratulacje ziom!!!

4 tyg.
AFROMENTAL

Piotrze, no właśnie nie :) ale tak coś czułem, że Greenhorn tam gdzieś poluje :)

4 tyg.