Ostatnie komentarze


AFROMENTAL

Dwa świetne koncertowe kadry obok siebie - spotkaliście się (rezon i greenhorn)?

4 tyg.
Afromental

Dwa świetne koncertowe kadry obok siebie - spotkaliście się (rezon i greenhorn)?

4 tyg.
Afromental

Dobry portret z wiosłem.

4 tyg.
AFROMENTAL

zabawa nie z tej ziemi. Dobre światło, fajna fota.

4 tyg.
Duch Muzeum

Niema o co się obrażać, bo z tymi nogami miałem więcej ekscesów z tą panią. To ja dziękuję, że ktoś to widzi i zauważa. Pozdrawiam serdecznie;)

4 tyg.
kopanina

@Harnass Zwierzęta schodzą do zagrody i traktowane są bardzo dobrze. Zawodnicy wstają o własnych siłach i opuszczją arenę. Nikt nie neymaruje.

4 tyg.
Duch Muzeum

w końcu ktoś przeczytał i się nie obraził,pozdrawiam "patrzę"

4 tyg.
To też natura?....

wcześniejsze były bardziej naturalne

4 tyg.
Duch Muzeum

@rtur dziękuję, jest w tym dużo racji;)

4 tyg.
Duch Muzeum

kadr niezły ale na PE noga gra pierwszą rolę

4 tyg.
słońce na Wawrzyńcu

sory ale wali po oczach

4 tyg.
Afromental

kto to?

4 tyg.
marzyciel

ZD?bez obrazy dla autora(bo zdjęcie dobre)

4 tyg.
Afromental

ooo... dzięki ;) już zmieniam :))

4 tyg.
Afromental

Ale że kategoria architektura, że ładnie zbudowany jest? ;P

4 tyg.
Afromental

No ładnie, kolego :) Baron jak żywy!

4 tyg.
AFROMENTAL

:))

4 tyg.
AFROMENTAL

PE proszę :)

4 tyg.
LU

extra!

4 tyg.
Żołna

Dziękuję:)

Somesuch Stories

+++

4 tyg.
Madera i pówysep

+++

4 tyg.
Spacerkiem

kadr i szarości na +++

4 tyg.
Ministerstwo Dziwnych Kroków

+++

4 tyg.
...

dobre

4 tyg.
LU

+++

4 tyg.
Wierzba

dla mnie takie dramatyzowanie szerokim kątem jest nie tyle efektowne co efekciarskie

4 tyg.
Na Suwalszczyźnie

+++

4 tyg.
#007

ładna kompozycja, czarna ramka kontrowersyjna

4 tyg.
Sfinxia

piękne kocisko ładnie ,,zdjęte"

4 tyg.
Makowo

ładnie

4 tyg.
Pietruszka i Lucia

Fajowy portret

4 tyg.
LU

+++

4 tyg.
.

W oku cyklonu

4 tyg.
Duch Muzeum

podoba mi się

4 tyg.
uśmiechnięty...

Ale wyjechany w kosmos!😀 Mega fotka!

GREAT WALL..

Przepięknie to wygląda, cudny kadr!

Smakosz mojej sałaty

Dobrej nocki:)

1000103758.Canion Antylopy.kolejne

Pięknie to wygląda ,pięknie pokazane. Musi robić ogromne wrażenie na żywo.

szczytowanie na wydmie

Tytuł mega fotka również!!!

Smakosz mojej sałaty

A kosmici istnieją naprawdę 😉😉😉 Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę!

szczytowanie na wydmie

Tytuł mega😄

Smakosz mojej sałaty

Wzbudza respekt😄😉

Smakosz mojej sałaty

To prawda,mało kto wie o takich kosmitach👽😃

Na brzegu

plusy

4 tyg.
Makowo

plusy

4 tyg.
Smakosz mojej sałaty

A to nie jestem sama 😀, wiele osób nie ma pojęcia,że takie coś istnieje.

HMS Bounty w Gdańssku

Extra

.

Fajne

Smakosz mojej sałaty

Znam tego gagatka😃