Dwa świetne koncertowe kadry obok siebie - spotkaliście się (rezon i greenhorn)?
Dobry portret z wiosłem.
zabawa nie z tej ziemi. Dobre światło, fajna fota.
Niema o co się obrażać, bo z tymi nogami miałem więcej ekscesów z tą panią. To ja dziękuję, że ktoś to widzi i zauważa. Pozdrawiam serdecznie;)
@Harnass Zwierzęta schodzą do zagrody i traktowane są bardzo dobrze. Zawodnicy wstają o własnych siłach i opuszczją arenę. Nikt nie neymaruje.
w końcu ktoś przeczytał i się nie obraził,pozdrawiam "patrzę"
wcześniejsze były bardziej naturalne
@rtur dziękuję, jest w tym dużo racji;)
kadr niezły ale na PE noga gra pierwszą rolę
sory ale wali po oczach
kto to?
ZD?bez obrazy dla autora(bo zdjęcie dobre)
ooo... dzięki ;) już zmieniam :))
Ale że kategoria architektura, że ładnie zbudowany jest? ;P
No ładnie, kolego :) Baron jak żywy!
:))
PE proszę :)
extra!
Dziękuję:)
+++
kadr i szarości na +++
dobre
dla mnie takie dramatyzowanie szerokim kątem jest nie tyle efektowne co efekciarskie
ładna kompozycja, czarna ramka kontrowersyjna
piękne kocisko ładnie ,,zdjęte"
ładnie
Fajowy portret
W oku cyklonu
podoba mi się
Ale wyjechany w kosmos!😀 Mega fotka!
Przepięknie to wygląda, cudny kadr!
Dobrej nocki:)
Pięknie to wygląda ,pięknie pokazane. Musi robić ogromne wrażenie na żywo.
Tytuł mega fotka również!!!
A kosmici istnieją naprawdę 😉😉😉 Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę!
Tytuł mega😄
Wzbudza respekt😄😉
To prawda,mało kto wie o takich kosmitach👽😃
plusy
A to nie jestem sama 😀, wiele osób nie ma pojęcia,że takie coś istnieje.
Extra
Fajne
Znam tego gagatka😃
Dwa świetne koncertowe kadry obok siebie - spotkaliście się (rezon i greenhorn)?
Dwa świetne koncertowe kadry obok siebie - spotkaliście się (rezon i greenhorn)?
Dobry portret z wiosłem.
zabawa nie z tej ziemi. Dobre światło, fajna fota.
Niema o co się obrażać, bo z tymi nogami miałem więcej ekscesów z tą panią. To ja dziękuję, że ktoś to widzi i zauważa. Pozdrawiam serdecznie;)
@Harnass Zwierzęta schodzą do zagrody i traktowane są bardzo dobrze. Zawodnicy wstają o własnych siłach i opuszczją arenę. Nikt nie neymaruje.
w końcu ktoś przeczytał i się nie obraził,pozdrawiam "patrzę"
wcześniejsze były bardziej naturalne
@rtur dziękuję, jest w tym dużo racji;)
kadr niezły ale na PE noga gra pierwszą rolę
sory ale wali po oczach
kto to?
ZD?bez obrazy dla autora(bo zdjęcie dobre)
ooo... dzięki ;) już zmieniam :))
Ale że kategoria architektura, że ładnie zbudowany jest? ;P
No ładnie, kolego :) Baron jak żywy!
:))
PE proszę :)
extra!
Dziękuję:)
+++
+++
kadr i szarości na +++
+++
dobre
+++
dla mnie takie dramatyzowanie szerokim kątem jest nie tyle efektowne co efekciarskie
+++
ładna kompozycja, czarna ramka kontrowersyjna
piękne kocisko ładnie ,,zdjęte"
ładnie
Fajowy portret
+++
W oku cyklonu
podoba mi się
Ale wyjechany w kosmos!😀 Mega fotka!
Przepięknie to wygląda, cudny kadr!
Dobrej nocki:)
Pięknie to wygląda ,pięknie pokazane. Musi robić ogromne wrażenie na żywo.
Tytuł mega fotka również!!!
A kosmici istnieją naprawdę 😉😉😉 Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę!
Tytuł mega😄
Wzbudza respekt😄😉
To prawda,mało kto wie o takich kosmitach👽😃
plusy
plusy
A to nie jestem sama 😀, wiele osób nie ma pojęcia,że takie coś istnieje.
Extra
Fajne
Znam tego gagatka😃