Co mam kolego @Mariuszu powiedzieć. Natura sprokurowała ładny obiekt a Ty go nam przybliżyłeś, zresztą nie tylko Ty. Niedawno kolega Michał też się na niego zac...
W kolorze las wygląda dużo korzystniej. W b&w wygląda jak pogorzelisko .
Woda jednak mz zbyt rozmyta zatraciła swoją strukturę, sprawia wrażenie waty cukrowej.
Wygina śmiało ciało :)))
Bardzo...
Ładnie złapane
Bdb
Młody gniewny
Niezła ta Mała
Świetna praca.
plus.
Bdb
Fajny
Co mam kolego @Mariuszu powiedzieć. Natura sprokurowała ładny obiekt a Ty go nam przybliżyłeś, zresztą nie tylko Ty. Niedawno kolega Michał też się na niego zac...
plusy wierzbowe
Dziękuję za odwiedziny.
przeca ona jest płaska...
Cieszę się że się spodobało.
Bardzo fajne
Super
Ładnie
Bdb
Dobre
Perfekcyjny strzał !
Bdb
Super
W kolorze las wygląda dużo korzystniej. W b&w wygląda jak pogorzelisko . Woda jednak mz zbyt rozmyta zatraciła swoją strukturę, sprawia wrażenie waty cukrowej.
Fajny kadr. Te cienie barierek są bardzo ciekawe. Wróciłbym tam jeszcze.
Jak w zaczarowanym ogrodzie
Podoba się
Dobre
Dobry ten komin.
Ukryta w trawie.
Bdb
Bdb
Dobry kadr
Dobre
Dobre
Bdb. Podoba się.
Dobre
Dobre to
Bdb kadr
Dobre foto
Ładny irokez
Ładnie
Kolory
Świetnie złapane
Najs
Malarskie i poetyckie
Lubiem
Podoba mi się z taką obróbką
Fajne, ramka niespecjalnie
Klimatyczne