Ostatnie komentarze


drzewko

Dobre

2 mies.
Przejście

Dobre

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

Dobre

2 mies.
Obiadek

Bdb

2 mies.

Podoba się

2 mies.
Spoczynkowo, nie śpiewająco

Dobre

2 mies.
W NIEBO WSTĄPIENIE

Dobre

2 mies.
San Francisco

Podoba się

2 mies.
Zatoka Meksykańska

Podoba się Zatoka Amerykańska.

2 mies.
W szuwarach, nie śpiewająco

Ładnie przyłapany

2 mies.
leśne opowieści

Podoba się

2 mies.
leśne opowieści

Całość lekko odrealniona ale przemawia do mnie :)

2 mies.
pątniczka

Gratulacje.

wspomnienia

@Greenhorn... moje niedopatrzenie, dopiero teraz zauważyłam, że został kawałek zawiasów, zdecydowanie do poprawy

2 mies.
Między światłem, a mrokiem...

jest moc...! hiper!

2 mies.
.

super to wygląda...

2 mies.
Żółte na żółtym

żółć. wszędzie żółć! ;) świetne

2 mies.
leśne opowieści

Dobre to...

Czekając na rybę..

+++

2 mies.
San Francisco

Extra...:)

PCHLI TARG

skarby...!

2 mies.
podłącz się....

Fajne to...:)

www.instagram.com/yato_photography

Ya to lubiem...! ;)

2 mies.
Morawy w czerwieni

daje po oczach...! ;) +++!

2 mies.
wspomnienia

bardzo mi się widzi, choć nie wiem czy bym tego fragmentu góry z zawiasami się nie pozbył...

2 mies.
Zachód Słońca

+++!

2 mies.
Ciężka jest praca konia

bdb

2 mies.
...

+++!

2 mies.
Trzciniak

za marpie...

2 mies.
Prawa noga na haku

tak jest!

2 mies.
Napoje słodzone

:)))

2 mies.
***

ja lubiem większy kontrast... ;)

2 mies.
Rytm codzienności

jak ↓↓↓↓↓↓↓

2 mies.
Spoczynkowo, nie śpiewająco

Bardzo fajne

2 mies.
PCHLI TARG

- A w tych Pani dobrze widzi? - W sumie... dobrze. - No widzi Pani!

2 mies.
Bachledka

można by tam kadrem w tych warunkach poczarować trochę... ;)

2 mies.
Rzepakowo

ładnie...

2 mies.
kukuł ;)

bdb

2 mies.
martwa natura z mleczami

@tacyt... a jednak coś wrzuciłam, nadal trudno mi się oswoić z myślą , że można zamieszczać więcej niż 3 zdjęcia na tydzień. Ten minimalizm można podciągnąć p...

2 mies.
Rogacz poranny

Fajne

2 mies.
Rogalin

+++

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

Sorki, nie zauważyłem opisu:)))

Przejście

Jest klimacik

2 mies.
drzewko

++++

2 mies.
pyłki

dziękuję Wam bardzo :)

2 mies.
a tak mnie naszło...

bardzo dziękuję :)

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

Najprawdopodobniej, pliszki były bardzo aktywne

2 mies.
Sprawy sercowe

@ Arweder Z reguły cegły w cieniu są inne niż w słońcu;)

2 mies.
Spoczynkowo, nie śpiewająco

M E G A

Bezdomny

Fota też...:)