Ostatnie komentarze


Kolacja

Super

2 mies.
Żona żołny

Fajne

2 mies.
*

Prawie jak posąg z brązu.

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą

Świetne.

2 mies.
PAN NA WŁOŚCIACH

Fajnie na takim tle.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Minęło, nie wiadomo kiedy.

2 mies.
...

Typy spod ciemnej gwiazdy :)

2 mies.
...

W ciemną dal, świetnie.

2 mies.
.

Taras marzeń, dobre :)

2 mies.
Krajobraz przemysłowy

Fajna praca. Gratulacje

2 mies.
raniuszek

Śliczny

2 mies.
Żona żołny

Dobre

2 mies.
W NIEBO WSTĄPIENIE

Dziękuję.

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

Dziękuję. Na tym właśnie polega magia podwórka — odpowiedni kąt, cierpliwość i odrobinę szczęścia z pogodą :) Tak naprawdę sekret nie leży w podwórku, tylko w...

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

gdzie to podwórko,bo u mnie tak nie widać?:)bdb

2 mies.
odbicia..

Ciekawe

2 mies.
only one....

Ślicznie

2 mies.
W szuwarach, nie śpiewająco

Cudny jest

2 mies.
Miłości

Śliczne

2 mies.
...

Gratulacje

2 mies.
Bocian Biały

Fajny bociek

2 mies.
...

Świetne. Gratuluję obydwu nagród. :)

2 mies.
Żurawie

Gratulacje

2 mies.
.

Gratulacje

2 mies.
Bałtyckie Klimaty

Ładnie

2 mies.
...

Dobre

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Gratuluję

2 mies.
...

dramatycznie fajne :) gz

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

BDB!

2 mies.
ambasadorka LV :)

Dobry street.

2 mies.
 Leć Mały... leć

Świetnie zatrzymana dynamika w kadrze :)

2 mies.
leśne opowieści

@ fabroo Tu miałem dylemat. Jaką kategorię proponujesz? Ze mną jak z dzieckiem;) Mówisz i masz.

2 mies.
I pójdę, nie wiem gdzie, na zawsze...

Kolorystycznie to bardziej tutaj pasuje wersja Andrzeja Waligórskiego: https://youtu.be/sx8qMvtyqpE?si=DPU0MR1siVotO7Z8 I moim zdaniem jest to dużo lepsza w...

2 mies.
W cieniu...miłości

Romantycznie w B&W :)

2 mies.
leśne opowieści

podoba sie ale kategoria przyroda to raczej nie :-)))

Obiadek

Piekny kadr :)

2 mies.
Między światłem, a mrokiem...

Ładnie w B&W :)

2 mies.
.

Dziekuje bardzo za komentarze i oceny :)

2 mies.
...

Klimatyczny minimal :)

2 mies.
PAN NA WŁOŚCIACH

@maro - fajne skojarzenie :)

2 mies.
1779386153791

Zdecydowanie:)))

1779386153791

Rybka lubi pływać.

2 mies.
 2+4=

w Polsce 3 200.

2 mies.
1779386153791

Śledziki dobra rzecz...:)

Zatoka Meksykańska

prawdy ks.Tischnera się nigdy nie zmieniają...mimo wszystko:)))

2 mies.
KULISY DAWNEJ MODY

Dobre

2 mies.
martwa natura z mleczami

@wiesiek, @maro.... miło, że na chwilę zatrzymało :)

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą II

Dobre

2 mies.
T.LOVE

Bardzo dobre jest.

2 mies.
LU

Dobre

2 mies.