@Blueman: Dziękuje za wyjaśnienie. Cieszę się.
Bardzo dobre.
... podoba się
Dobre
... dowód na różnice w pojęciu szczęścia - dobre.
Senkju :)
Fajny portret. Opis to wartość dodana.
Pięknie paczy... :) Bajeczna kolorystyka
Graty
Bardzo dobre
G R A T U L A C J E !!!
+++++
... niezłe.
Dobre jak zawsze.
... dobre!
BDB
... kontrast merytoryczny
DOBRE ---> PE
Spojrzenie ormiańskie jak Charles Aznavour. Gdyby żył obchodziłby dzisiaj 102 urodziny. Dobry portret.
BDB !!!
podoba mi się
+++
:-)
bardzo dobre
... lubię niedopowiedziane, a zarazem niekończące się opowieści. BDB
Mnie jeszcze nie wychodzi ten black and white w obróbce:)))
OOoo!... nasi wylądowali
... jest Ok.
Dobre.
Bieszczadzki klimat w całej okazałości.
jak połoniny to tylko w Bieszczadach.
@fotomarko. Oczywiście że nie, odniosłem się do kultury chłopskiej, bogatej w treści, osadzonej w religii min. takim pejzażem z kapliczkami. Można powiedzieć ż...
Podoba się.
Przeuroczy.
dzięki - dla mnie też to jest nowe i pracuję nad tym :))
No nich by się komuś mogło nie spodobać. Nie ma takiej możliwości. Świetnie skomponowane, oświetlone. Potrzeba coś więcej?
Ladna kompozycja...:)
Fajną masz obróbkę tych czarno-białych portretów:)
Lawasz wypełniony mięskiem, najlepiej jagnięcym i warzywkami, pychota...:)
Na szczęście w Karpatach zbyt dużo tych elektrowni wiatrowych nie postawili. Góry i wiatraki to złe połączenie...
@Blueman: Dziękuje za wyjaśnienie. Cieszę się.
Bardzo dobre.
... podoba się
Dobre
... dowód na różnice w pojęciu szczęścia - dobre.
Senkju :)
Fajny portret. Opis to wartość dodana.
Pięknie paczy... :) Bajeczna kolorystyka
Graty
Bardzo dobre
G R A T U L A C J E !!!
Dobre
+++++
... niezłe.
Dobre jak zawsze.
... dobre!
BDB
Dobre
... kontrast merytoryczny
DOBRE ---> PE
Spojrzenie ormiańskie jak Charles Aznavour. Gdyby żył obchodziłby dzisiaj 102 urodziny. Dobry portret.
BDB !!!
+++++
podoba mi się
+++
:-)
bardzo dobre
bardzo dobre
... lubię niedopowiedziane, a zarazem niekończące się opowieści. BDB
Mnie jeszcze nie wychodzi ten black and white w obróbce:)))
BDB
OOoo!... nasi wylądowali
+++
... podoba się
... jest Ok.
BDB
+++
Dobre.
Bieszczadzki klimat w całej okazałości.
+++++
jak połoniny to tylko w Bieszczadach.
@fotomarko. Oczywiście że nie, odniosłem się do kultury chłopskiej, bogatej w treści, osadzonej w religii min. takim pejzażem z kapliczkami. Można powiedzieć ż...
Podoba się.
Przeuroczy.
dzięki - dla mnie też to jest nowe i pracuję nad tym :))
No nich by się komuś mogło nie spodobać. Nie ma takiej możliwości. Świetnie skomponowane, oświetlone. Potrzeba coś więcej?
Ladna kompozycja...:)
Fajną masz obróbkę tych czarno-białych portretów:)
Lawasz wypełniony mięskiem, najlepiej jagnięcym i warzywkami, pychota...:)
Na szczęście w Karpatach zbyt dużo tych elektrowni wiatrowych nie postawili. Góry i wiatraki to złe połączenie...