Ostatnie komentarze


 2+4=

+++

2 mies.
ambasadorka LV :)

Dobre

2 mies.
Po kwitnieniu

Dobre

2 mies.
rustykalnie

Dziękuję komentującym i oceniającym za chwile zainteresowania i ciepłe skowa

2 mies.
beztroska

Cudne

2 mies.
rytuał

Ale fajne

2 mies.
Żona żołny

+++

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

+++

2 mies.
Bagiennie

+++

2 mies.
...

Gratulacje

2 mies.
PIRAMIDA SZTUCZNEGO SŁOŃCA II

Ciekawe

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

Ładnie

2 mies.
Bagiennie

Fajnie się prezentuje

2 mies.
leśne opowieści

duży plus :)

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

fajny portret środowiskowy

2 mies.
**

bardzo

2 mies.
Bagiennie

bdb

2 mies.
Lodowiec

gut

2 mies.
Lagunas Bravas

super!

2 mies.
Raz dwa trzy

Ładnie w B&W

Lagunas Bravas

Boskie...:)

Lodowiec

Świetne w tej zimnej tonacji.

2 mies.
Lodowiec

Miodzio...:)

spotkanie przy wypieku chleba

Gruzini mają podobnie

Na bieszczadzkim szlaku

@dzemski, przecież to takie proste. Wystarczy wszystko rzucić i... ;-)

2 mies.
Bagiennie

Bajeczny, uwielbiam kszyki

2 mies.
talizman

Nie ma czego. Powieś portret:-)))

2 mies.
Bagiennie

Piękny.

2 mies.
Żona żołny

Oj tak, kraskę chyba pożegnamy niebawem jako gatunek lęgowy. :(

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

tak...spojrzenie Ormian jest mocne.

2 mies.
...

bdb

zrujnowana ale trwa

troszkę stapia się z tłem, ale kapliczka ciekawa

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

echh, chcę tam znów

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

+++

2 mies.
Jakby to powiedzieć...

dobre

2 mies.
***

spokojny minimal

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

fajny portret

2 mies.
 Ład w chaosie

ładne

2 mies.
Żółte na żółtym

dobre

2 mies.
**

dobry morski minimal

2 mies.
.

bdb. Te kubły na śmieci robią tu niezłą robotę

2 mies.
Żona żołny

tych jest coraz więcej, za to niefajnie, że ptaki z ich rodziny, czyli kraski już praktycznie do nas nie zaglądają.

2 mies.
talizman

No to zazdroszcze

2 mies.
zrujnowana ale trwa

Fajna ta kapliczka

2 mies.
.

Te kubły to kwartet grający ptakom. Muzyka super i muszę się przyznać nie znałem.

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

Jak się ma dojścia w niebie to można robić takie foty.

2 mies.
**

Dla mnie super

2 mies.
Żółte na żółtym

Dobre

2 mies.
W A L E N C J A

Ja widzę rybę z grzywką. Dobre foto.

2 mies.
***

Minimalizm+++

2 mies.