+++
Dobre
Dziękuję komentującym i oceniającym za chwile zainteresowania i ciepłe skowa
Cudne
Ale fajne
Gratulacje
Ciekawe
Ładnie
Fajnie się prezentuje
duży plus :)
fajny portret środowiskowy
bardzo
bdb
gut
super!
Ładnie w B&W
Boskie...:)
Świetne w tej zimnej tonacji.
Miodzio...:)
Gruzini mają podobnie
@dzemski, przecież to takie proste. Wystarczy wszystko rzucić i... ;-)
Bajeczny, uwielbiam kszyki
Nie ma czego. Powieś portret:-)))
Piękny.
Oj tak, kraskę chyba pożegnamy niebawem jako gatunek lęgowy. :(
tak...spojrzenie Ormian jest mocne.
troszkę stapia się z tłem, ale kapliczka ciekawa
echh, chcę tam znów
dobre
spokojny minimal
fajny portret
ładne
dobry morski minimal
bdb. Te kubły na śmieci robią tu niezłą robotę
tych jest coraz więcej, za to niefajnie, że ptaki z ich rodziny, czyli kraski już praktycznie do nas nie zaglądają.
No to zazdroszcze
Fajna ta kapliczka
Te kubły to kwartet grający ptakom. Muzyka super i muszę się przyznać nie znałem.
Jak się ma dojścia w niebie to można robić takie foty.
Dla mnie super
Ja widzę rybę z grzywką. Dobre foto.
Minimalizm+++
+++
Dobre
Dobre
Dziękuję komentującym i oceniającym za chwile zainteresowania i ciepłe skowa
Cudne
Ale fajne
+++
+++
+++
Gratulacje
Ciekawe
Ładnie
Fajnie się prezentuje
duży plus :)
fajny portret środowiskowy
bardzo
bdb
gut
super!
Ładnie w B&W
Boskie...:)
Świetne w tej zimnej tonacji.
Miodzio...:)
Gruzini mają podobnie
@dzemski, przecież to takie proste. Wystarczy wszystko rzucić i... ;-)
Bajeczny, uwielbiam kszyki
Nie ma czego. Powieś portret:-)))
Piękny.
Oj tak, kraskę chyba pożegnamy niebawem jako gatunek lęgowy. :(
tak...spojrzenie Ormian jest mocne.
bdb
troszkę stapia się z tłem, ale kapliczka ciekawa
echh, chcę tam znów
+++
dobre
spokojny minimal
fajny portret
ładne
dobre
dobry morski minimal
bdb. Te kubły na śmieci robią tu niezłą robotę
tych jest coraz więcej, za to niefajnie, że ptaki z ich rodziny, czyli kraski już praktycznie do nas nie zaglądają.
No to zazdroszcze
Fajna ta kapliczka
Te kubły to kwartet grający ptakom. Muzyka super i muszę się przyznać nie znałem.
Jak się ma dojścia w niebie to można robić takie foty.
Dla mnie super
Dobre
Ja widzę rybę z grzywką. Dobre foto.
Minimalizm+++