Ostatnie komentarze


Aleja

piękna

2 mies.
Bałtyckie Klimaty

lubię

2 mies.
Pasiak wiosenny

podoba się

2 mies.
Zachód Słońca

ładnie

2 mies.
Bo do Tanga trzeba dwojga

pięknie podświetlone

2 mies.
W różyczkach

ładna praca

2 mies.
LIS

ładny ma portrecik

2 mies.
Pedro

Tu jakaś Ameryka Południowa się kłania:)))

O poranku

ekstra światełko

2 mies.
Gdzieś na styku myśli...

ładnie

2 mies.
W PORANNEJ ROSIE

brylanciki i serwetka ;)

2 mies.
Zielono....

zazdroszczę takiego relaksu

2 mies.
Gdy dzień się budził ...

Bdb

2 mies.

podoba się

2 mies.
Gdy dzień się budził ...

Bardzo.

2 mies.
Gdy dzień się budził ...

Tez jestem z Rybnika i czasem fotografuje wschody nad elektrownia. Świetne foto.

rustykalnie

@marpie... Miło :)

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

Maro: Myślisz, że dmuchawiec doleciał? 🙂 Raczej nie byliby zachwyceni… :)

2 mies.
portret w sandałach

Główkuję od jakiegoś czasu i w żaden sposób nie mogę skojarzyć tego portretu z sandałami :(

2 mies.
zachód

WoW

2 mies.
Po drugiej stronie...

Dzięki,rezon:)))

Gdy dzień się budził ...

Znakomita praca

***

Jak dalszy ciąg astro... Rewelacja.

2 mies.
Po drugiej stronie...

Papajedi, dobry tytuł:)

drzewko

przyjemny widok

2 mies.
Czarno na niebie

"nie umywają się" miało być:)))

T.LOVE

+++

2 mies.
*

Bardzo.

2 mies.
Koala

fajna mordka

2 mies.
Czarno na niebie

ta ilość robi wrażenie

2 mies.
WWA

podoba się

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

Kadr 🙂 To nie jest astro we właściwym znaczeniu — chciałem raczej uzyskać określony nastrój.

2 mies.
Miasteczka Alzacji

kamieniczki

2 mies.
Gdy dzień się budził ...

Bdb

2 mies.
apetyt

Super

2 mies.
Gdy dzień się budził ...

elegancko

2 mies.
Po drugiej stronie...

po drugiej stronie...

2 mies.
Gdy dzień się budził ...

Jest moc...

...

Lubię!

2 mies.
AK

Ależ dobre! Doskonale sportretowałeś Artura. Chyba czas wybrać się na focenie z Hesją. ;)

2 mies.
...

Graty :)

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

Tam mówili jego koledzy że niezły rozrabiaka, u nas by miał pewnie adhd i parę innych zespołów stwierdzone

2 mies.
Po drugiej stronie...

powiedz mi oto, żem najładniejsza w całym PLFOTO :) piękne odbicie!!!

2 mies.
mundialove1

Boso na asfalcie, aż mi ciary przeszły 😁

2 mies.
 2+4=

+++

2 mies.
portret w sandałach

Portret zacny. Światło ładne. Ale przez te okulary to Pan nic nie widzisz. Mogę, to wpisywać najgorsze paszkwile a Pan nie będziesz wiedział.

2 mies.
Tenor

bdb

2 mies.
Tancerz

bdb

2 mies.
mundialove1

+++++

2 mies.
Miasteczka Alzacji

++++

2 mies.