piękna
lubię
podoba się
ładnie
pięknie podświetlone
ładna praca
ładny ma portrecik
Tu jakaś Ameryka Południowa się kłania:)))
ekstra światełko
brylanciki i serwetka ;)
zazdroszczę takiego relaksu
Bdb
Bardzo.
Tez jestem z Rybnika i czasem fotografuje wschody nad elektrownia. Świetne foto.
@marpie... Miło :)
Maro: Myślisz, że dmuchawiec doleciał? 🙂 Raczej nie byliby zachwyceni… :)
Główkuję od jakiegoś czasu i w żaden sposób nie mogę skojarzyć tego portretu z sandałami :(
WoW
Dzięki,rezon:)))
Znakomita praca
Jak dalszy ciąg astro... Rewelacja.
Papajedi, dobry tytuł:)
przyjemny widok
"nie umywają się" miało być:)))
+++
fajna mordka
ta ilość robi wrażenie
Kadr 🙂 To nie jest astro we właściwym znaczeniu — chciałem raczej uzyskać określony nastrój.
kamieniczki
Super
elegancko
po drugiej stronie...
Jest moc...
Lubię!
Ależ dobre! Doskonale sportretowałeś Artura. Chyba czas wybrać się na focenie z Hesją. ;)
Graty :)
Tam mówili jego koledzy że niezły rozrabiaka, u nas by miał pewnie adhd i parę innych zespołów stwierdzone
powiedz mi oto, żem najładniejsza w całym PLFOTO :) piękne odbicie!!!
Boso na asfalcie, aż mi ciary przeszły 😁
Portret zacny. Światło ładne. Ale przez te okulary to Pan nic nie widzisz. Mogę, to wpisywać najgorsze paszkwile a Pan nie będziesz wiedział.
bdb
+++++
++++
piękna
lubię
podoba się
ładnie
pięknie podświetlone
ładna praca
ładny ma portrecik
Tu jakaś Ameryka Południowa się kłania:)))
ekstra światełko
ładnie
brylanciki i serwetka ;)
zazdroszczę takiego relaksu
Bdb
podoba się
Bardzo.
Tez jestem z Rybnika i czasem fotografuje wschody nad elektrownia. Świetne foto.
@marpie... Miło :)
Maro: Myślisz, że dmuchawiec doleciał? 🙂 Raczej nie byliby zachwyceni… :)
Główkuję od jakiegoś czasu i w żaden sposób nie mogę skojarzyć tego portretu z sandałami :(
WoW
Dzięki,rezon:)))
Znakomita praca
Jak dalszy ciąg astro... Rewelacja.
Papajedi, dobry tytuł:)
przyjemny widok
"nie umywają się" miało być:)))
+++
Bardzo.
fajna mordka
ta ilość robi wrażenie
podoba się
Kadr 🙂 To nie jest astro we właściwym znaczeniu — chciałem raczej uzyskać określony nastrój.
kamieniczki
Bdb
Super
elegancko
po drugiej stronie...
Jest moc...
Lubię!
Ależ dobre! Doskonale sportretowałeś Artura. Chyba czas wybrać się na focenie z Hesją. ;)
Graty :)
Tam mówili jego koledzy że niezły rozrabiaka, u nas by miał pewnie adhd i parę innych zespołów stwierdzone
powiedz mi oto, żem najładniejsza w całym PLFOTO :) piękne odbicie!!!
Boso na asfalcie, aż mi ciary przeszły 😁
+++
Portret zacny. Światło ładne. Ale przez te okulary to Pan nic nie widzisz. Mogę, to wpisywać najgorsze paszkwile a Pan nie będziesz wiedział.
bdb
bdb
+++++
++++