Ostatnie komentarze


Dobrze jest poleżeć po walce i po posiłku

dobre

2 mies.
Tancerz

Tanecznym krokiem...:)))

apetyt

Extra scenka :)

2 mies.
KAROL..

Urocze bardzo :)

2 mies.
mundialove1

Bardzo fajne

2 mies.
mundialove1

Niezły klimacik

2 mies.
Tancerz

Pełna elegancja :)))

2 mies.
Tenor

Aż go słychać :)

2 mies.
Lagunas Bravas

Ładne.

2 mies.
Czarno na niebie

Fajne

2 mies.
Lagunas Bravas

Robi wrażenie

2 mies.
Lodowiec

Pięknie jest

2 mies.
Raz dwa trzy

Bdb

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

Fajny młody model.

2 mies.
WWA

Extra

2 mies.
Bagiennie

Ale fajnie zapozował :)))

2 mies.
zrujnowana ale trwa

Lubię

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

Podoba się bardzo

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

Bdb

2 mies.
Freestyle

Dobre

2 mies.
Czarno na niebie

Dziwnie na tych antypodach. Dziwne zwierzątka, a jak normalne takie jak u nas, to w takiej liczbie że szok.

2 mies.
martwa natura z mleczami

Ładne bardzo :)

2 mies.
rustykalnie

Za maro :)

2 mies.
Jakby to powiedzieć...

Bdb

2 mies.
***

Podoba się

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Bardzo....

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

Za Bee :)

2 mies.
WWA

Bardzo misie :)

2 mies.
Żółte na żółtym

Ładnie

2 mies.
Lublin - ulica Północna

Bdb

2 mies.
**

Świetny klimacik :)

2 mies.
Koala

:)))

2 mies.
.

Fajne bardzo

2 mies.
Żona żołny

Bdb

2 mies.
.

Dobre

2 mies.
 2+4=

Focić każdy może ;)

2 mies.
Miłości

Piękności

2 mies.
ambasadorka LV :)

Dobre

2 mies.
 Ład w chaosie

Lubię

2 mies.
Spoczynkowo, nie śpiewająco

Bdb

2 mies.

Bardzo misie :)

2 mies.
Obiadek

Świetna scenka

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

Bdb

2 mies.
Przejście

Piękne

2 mies.
.

Ciekawe

2 mies.
Rogalin

Bdb

2 mies.
...

Dziękuję Wam pięknie za wszystkie komentarze a redakcji za wyróżnienia :)

2 mies.
Miasteczka Alzacji

Coś dziwnego wydarzyło się ze słupkami po lewej stronie? Niebo dla mnie za mocne na minus. Kadr i kolorystyka domów na plus. Pzdr.

2 mies.
portret w sandałach

te sandały do moich skarpet pasują...:)

2 mies.
Mam nierówno pod sufitem

Papajedi POV ;)