Ostatnie komentarze


spotkanie przy wypieku chleba

Gruzini mają podobnie

Na bieszczadzkim szlaku

@dzemski, przecież to takie proste. Wystarczy wszystko rzucić i... ;-)

2 mies.
Bagiennie

Bajeczny, uwielbiam kszyki

2 mies.
talizman

Nie ma czego. Powieś portret:-)))

2 mies.
Bagiennie

Piękny.

2 mies.
Żona żołny

Oj tak, kraskę chyba pożegnamy niebawem jako gatunek lęgowy. :(

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

tak...spojrzenie Ormian jest mocne.

2 mies.
...

bdb

zrujnowana ale trwa

troszkę stapia się z tłem, ale kapliczka ciekawa

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

echh, chcę tam znów

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

+++

2 mies.
Jakby to powiedzieć...

dobre

2 mies.
***

spokojny minimal

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

fajny portret

2 mies.
 Ład w chaosie

ładne

2 mies.
Żółte na żółtym

dobre

2 mies.
**

dobry morski minimal

2 mies.
.

bdb. Te kubły na śmieci robią tu niezłą robotę

2 mies.
Żona żołny

tych jest coraz więcej, za to niefajnie, że ptaki z ich rodziny, czyli kraski już praktycznie do nas nie zaglądają.

2 mies.
talizman

No to zazdroszcze

2 mies.
zrujnowana ale trwa

Fajna ta kapliczka

2 mies.
.

Te kubły to kwartet grający ptakom. Muzyka super i muszę się przyznać nie znałem.

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

Jak się ma dojścia w niebie to można robić takie foty.

2 mies.
**

Dla mnie super

2 mies.
Żółte na żółtym

Dobre

2 mies.
W A L E N C J A

Ja widzę rybę z grzywką. Dobre foto.

2 mies.
***

Minimalizm+++

2 mies.
Krajobraz z kapliczką

@Blueman: Dziękuje za wyjaśnienie. Cieszę się.

2 mies.
Freestyle

Bardzo dobre.

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

... podoba się

2 mies.
 Ład w chaosie

Dobre

2 mies.
 2+4=

... dowód na różnice w pojęciu szczęścia - dobre.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Senkju :)

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

Fajny portret. Opis to wartość dodana.

2 mies.
Bagiennie

Pięknie paczy... :) Bajeczna kolorystyka

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Graty

2 mies.
***

Bardzo dobre

2 mies.
...

G R A T U L A C J E !!!

2 mies.
Jakby to powiedzieć...

Dobre

2 mies.
Rogalin

+++++

2 mies.
.

... niezłe.

2 mies.
rustykalnie

Dobre jak zawsze.

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

... dobre!

2 mies.

BDB

2 mies.
Freestyle

Dobre

2 mies.
ambasadorka LV :)

... kontrast merytoryczny

2 mies.
San Francisco

DOBRE ---> PE

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

Spojrzenie ormiańskie jak Charles Aznavour. Gdyby żył obchodziłby dzisiaj 102 urodziny. Dobry portret.

2 mies.
leśne opowieści

BDB !!!

2 mies.
T.LOVE

+++++

2 mies.