Ostatnie komentarze


Stany przyciągania...

Bdb

CHŁOPIEC Z SARY TASH

C OO L :-) GRATY

Lublin - ulica Bramowa

Bdb

2 mies.
WWA

Fajne

2 mies.
Lublin - ulica Bramowa

Znakomita fotografia.

**

Bdb.

CHŁOPIEC Z SARY TASH

Piękny portret. Gratuluję ZD.

WWA

Dobre.

Czarno na niebie

Ale masz matrycę zachlapaną :)

mundialove1

Świetna , reporterska fota.

portret w sandałach

Świetny portret.

...

Ciekawe.

...

Fajnie rozpędzony kadr. Podoba mi się.

w porcie

Fajny, kolorowy bałagan.

The Original

Hipnotyzująca ta architektura. Bdb.

Bardzo dobre.

WWA

Fajny minimal.

SMOLIK // KEV FOX

Jest klimat.

Kapelusz

Świetnie wypatrzone.

Nie ma nas

Nie wiem dlaczego ale skojarzyło mi się z whiskey :)

Hopsa

świetnie złapany... :)

2 mies.
W rytmie kastanietów

bardzo ładne...

2 mies.
Złoty poranek

bdb!

2 mies.
One of us

bdb!

2 mies.
Nad wodą

ładne

2 mies.
PCHLI TARG

bdb

2 mies.
pyłki

Z głębszym przesłaniem... do odczytania.

2 mies.
Szerokie pole

ładnie pozaczesywane...

2 mies.
LOVE ME DO

+++!

2 mies.
.

bdb

2 mies.
W oczekiwaniu na...

+++!

2 mies.
SŁONY SMAK SZCZĘŚCIA

bdb!

2 mies.
Kapelusz

Porusza wyobraźnię... opis podpowiada, ale jej nie ogranicza :)

2 mies.
Bałtyckie Klimaty

lubię Rewal i tą "łódkę"...

2 mies.
Pod Wysokim Wierchem

gratuluję...!!!

2 mies.
Stany przyciągania...

Wspaniale rozłożyste.

2 mies.
wujek żółtaczek

ale ukąsić też może (choć rzadko - z tego co wyczytałem) ;)

2 mies.
Czarno na niebie

Grafika przestrzenna.

2 mies.
...

za Bee, druga postać też tam gdzie trzeba...

2 mies.
Pamięć

za maro...

2 mies.
ciekawe gdzie się gapi

na podpis... ;)

2 mies.
oze, tory

bardzo fajne geometrycznie, ale ten podpis... (jak już musi być to zrób może coś subtelniejszego... - jak ktoś będzie zdeterminowany to i tak go usunie)

2 mies.
Jeszcze chwila ...

"o czym to ja zapomniałam...?" ;)

2 mies.
Lublin - żurawie na Bramowej VII z cyklu - okiem szczupaka LUBlina

świetna bombka majowa... ;)

2 mies.
Ósemka na dwie nogi

bądźmy konsekwentni..., jak ósemka to i nogi... cztery ;) bdb

2 mies.
"garażówka na Różycu"

ma klimat...

2 mies.
"garażówka na Różycu"

b. jest d.b.... ;)

2 mies.
***

w tej wersji (kolor) bardziej przeszkadza to, o czym pisał barszczon pod b&w - próbowałeś wyrównać do pionu wg linii na ścianie w tle?

2 mies.
xx

bdb PS: zamiast tytułu i opisu zawsze można dać spacje...

2 mies.
W porannym mchu

tak blisko a zupełnie inny świat...

2 mies.