Bdb
C OO L :-) GRATY
Fajne
Znakomita fotografia.
Bdb.
Piękny portret. Gratuluję ZD.
Dobre.
Ale masz matrycę zachlapaną :)
Świetna , reporterska fota.
Świetny portret.
Ciekawe.
Fajnie rozpędzony kadr. Podoba mi się.
Fajny, kolorowy bałagan.
Hipnotyzująca ta architektura. Bdb.
Bardzo dobre.
Fajny minimal.
Jest klimat.
Świetnie wypatrzone.
Nie wiem dlaczego ale skojarzyło mi się z whiskey :)
świetnie złapany... :)
bardzo ładne...
bdb!
ładne
bdb
Z głębszym przesłaniem... do odczytania.
ładnie pozaczesywane...
+++!
Porusza wyobraźnię... opis podpowiada, ale jej nie ogranicza :)
lubię Rewal i tą "łódkę"...
gratuluję...!!!
Wspaniale rozłożyste.
ale ukąsić też może (choć rzadko - z tego co wyczytałem) ;)
Grafika przestrzenna.
za Bee, druga postać też tam gdzie trzeba...
za maro...
na podpis... ;)
bardzo fajne geometrycznie, ale ten podpis... (jak już musi być to zrób może coś subtelniejszego... - jak ktoś będzie zdeterminowany to i tak go usunie)
"o czym to ja zapomniałam...?" ;)
świetna bombka majowa... ;)
bądźmy konsekwentni..., jak ósemka to i nogi... cztery ;) bdb
ma klimat...
b. jest d.b.... ;)
w tej wersji (kolor) bardziej przeszkadza to, o czym pisał barszczon pod b&w - próbowałeś wyrównać do pionu wg linii na ścianie w tle?
bdb PS: zamiast tytułu i opisu zawsze można dać spacje...
tak blisko a zupełnie inny świat...
Bdb
C OO L :-) GRATY
Bdb
Fajne
Znakomita fotografia.
Bdb.
Piękny portret. Gratuluję ZD.
Dobre.
Ale masz matrycę zachlapaną :)
Świetna , reporterska fota.
Świetny portret.
Ciekawe.
Fajnie rozpędzony kadr. Podoba mi się.
Fajny, kolorowy bałagan.
Hipnotyzująca ta architektura. Bdb.
Bardzo dobre.
Fajny minimal.
Jest klimat.
Świetnie wypatrzone.
Nie wiem dlaczego ale skojarzyło mi się z whiskey :)
świetnie złapany... :)
bardzo ładne...
bdb!
bdb!
ładne
bdb
Z głębszym przesłaniem... do odczytania.
ładnie pozaczesywane...
+++!
bdb
+++!
bdb!
Porusza wyobraźnię... opis podpowiada, ale jej nie ogranicza :)
lubię Rewal i tą "łódkę"...
gratuluję...!!!
Wspaniale rozłożyste.
ale ukąsić też może (choć rzadko - z tego co wyczytałem) ;)
Grafika przestrzenna.
za Bee, druga postać też tam gdzie trzeba...
za maro...
na podpis... ;)
bardzo fajne geometrycznie, ale ten podpis... (jak już musi być to zrób może coś subtelniejszego... - jak ktoś będzie zdeterminowany to i tak go usunie)
"o czym to ja zapomniałam...?" ;)
świetna bombka majowa... ;)
bądźmy konsekwentni..., jak ósemka to i nogi... cztery ;) bdb
ma klimat...
b. jest d.b.... ;)
w tej wersji (kolor) bardziej przeszkadza to, o czym pisał barszczon pod b&w - próbowałeś wyrównać do pionu wg linii na ścianie w tle?
bdb PS: zamiast tytułu i opisu zawsze można dać spacje...
tak blisko a zupełnie inny świat...