Ostatnie komentarze


Żółte na żółtym

Dobre :)

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

W bardzo łądnym kadrze :)

2 mies.
Lublin - ulica Północna

dobre

2 mies.
W A L E N C J A

cool

2 mies.
PORTRET

Bdb

.

Bdb

_V0A9014

Bdb

Anna

Bdb

Bdb

W NIEBO WSTĄPIENIE

Bdb

leśne opowieści

Bdb

...

gratki

2 mies.
.

Bdb

**

Bdb

Przejście

lux

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

j.n.

2 mies.
Obiadek

dobry strzał

2 mies.
LIS

Fajne

2 mies.
San Francisco

klawo

2 mies.
Żółte na żółtym

Dzięki 😘

2 mies.
Żółte na żółtym

ładnie w tym rzepaku

2 mies.
 Ład w chaosie

fajne

2 mies.
Wieczorny, majowy krajobraz

Dziękuję! W rzeczywistości słońce było jednolicie czerwone ale na fotografii cały środek był przepalony. Lekko podkolorowałem aby nie raził i jest znośnie :)

2 mies.
...

Gratulacje !!!

2 mies.
Miłości

Pocałunek kardynałów :)

2 mies.
WWA

Fajnie

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

PE proszę :)

2 mies.
...

Świetne!!!

2 mies.
...

Mroczne, klimatyczne, no i skala, zestawienie człowiek - natura. BDB.

2 mies.
Medinat Habu

Luxor jest potęgą nawet po latach

Alicante Basilica de Santa Maria

Ja bym to jednak spróbował troszeczkę wyprostować:) Nie wszystko należy prostować, ale tu wydaje się to być konieczne.

2 mies.
leśne opowieści

Proszę bardzo. Miłego dnia:)

2 mies.
leśne opowieści

inne :-)

Bocian Biały

Fajny

2 mies.
W szuwarach, nie śpiewająco

Pięknie

2 mies.
Kolacja

Super

2 mies.
Żona żołny

Fajne

2 mies.
*

Prawie jak posąg z brązu.

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą

Świetne.

2 mies.
PAN NA WŁOŚCIACH

Fajnie na takim tle.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Minęło, nie wiadomo kiedy.

2 mies.
...

Typy spod ciemnej gwiazdy :)

2 mies.
...

W ciemną dal, świetnie.

2 mies.
.

Taras marzeń, dobre :)

2 mies.
Krajobraz przemysłowy

Fajna praca. Gratulacje

2 mies.
raniuszek

Śliczny

2 mies.
Żona żołny

Dobre

2 mies.
W NIEBO WSTĄPIENIE

Dziękuję.

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

Dziękuję. Na tym właśnie polega magia podwórka — odpowiedni kąt, cierpliwość i odrobinę szczęścia z pogodą :) Tak naprawdę sekret nie leży w podwórku, tylko w...

2 mies.
Astrofoto z podwórka: Księżyc

gdzie to podwórko,bo u mnie tak nie widać?:)bdb

2 mies.