Ostatnie komentarze


San Francisco

DOBRE ---> PE

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

Spojrzenie ormiańskie jak Charles Aznavour. Gdyby żył obchodziłby dzisiaj 102 urodziny. Dobry portret.

2 mies.
leśne opowieści

BDB !!!

2 mies.
T.LOVE

+++++

2 mies.
Leah

podoba mi się

2 mies.
Bezdomny

+++

2 mies.
Koala

:-)

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

bardzo dobre

2 mies.
Jakby to powiedzieć...

bardzo dobre

2 mies.
**

... lubię niedopowiedziane, a zarazem niekończące się opowieści. BDB

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

Mnie jeszcze nie wychodzi ten black and white w obróbce:)))

Lublin - ulica Północna

BDB

2 mies.
W A L E N C J A

OOoo!... nasi wylądowali

2 mies.
 Ład w chaosie

+++

2 mies.
WWA

... podoba się

2 mies.
CHŁOPIEC Z SARY TASH

... jest Ok.

2 mies.
***

BDB

2 mies.
Jakby to powiedzieć...

+++

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

Dobre.

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

Bieszczadzki klimat w całej okazałości.

2 mies.
rustykalnie

+++++

2 mies.
Na bieszczadzkim szlaku

jak połoniny to tylko w Bieszczadach.

2 mies.
Krajobraz z kapliczką

@fotomarko. Oczywiście że nie, odniosłem się do kultury chłopskiej, bogatej w treści, osadzonej w religii min. takim pejzażem z kapliczkami. Można powiedzieć ż...

2 mies.
I pójdę, nie wiem gdzie, na zawsze...

Podoba się.

2 mies.
Koala

Przeuroczy.

2 mies.
spotkanie przy wypieku chleba

dzięki - dla mnie też to jest nowe i pracuję nad tym :))

2 mies.
rustykalnie

No nich by się komuś mogło nie spodobać. Nie ma takiej możliwości. Świetnie skomponowane, oświetlone. Potrzeba coś więcej?

2 mies.
rustykalnie

Ladna kompozycja...:)

spotkanie przy wypieku chleba

Fajną masz obróbkę tych czarno-białych portretów:)

spotkanie przy wypieku chleba

Lawasz wypełniony mięskiem, najlepiej jagnięcym i warzywkami, pychota...:)

Wind Power Plant

Na szczęście w Karpatach zbyt dużo tych elektrowni wiatrowych nie postawili. Góry i wiatraki to złe połączenie...

2 mies.
Żona żołny

Przylatuje ich coraz więcej. I bardzo dobrze. :)

2 mies.
Żółte na żółtym

Ładnie

2 mies.
czas....

.... wstrząsające!!!

2 mies.
WWA

Kadr podoba sie :)

2 mies.
Żółte na żółtym

Dobre :)

2 mies.
Z sumiastym wąsem ;-)

W bardzo łądnym kadrze :)

2 mies.
Lublin - ulica Północna

dobre

2 mies.
W A L E N C J A

cool

2 mies.
PORTRET

Bdb

.

Bdb

_V0A9014

Bdb

Anna

Bdb

Bdb

W NIEBO WSTĄPIENIE

Bdb

leśne opowieści

Bdb

...

gratki

2 mies.
.

Bdb

**

Bdb

Przejście

lux

2 mies.