Ostatnie komentarze


Face to face

fajne

2 mies.
Samotny dmuchawiec

dobre

2 mies.
Żurawie

++++

2 mies.
...

bdb

2 mies.
...

bdb

2 mies.
drzewko

++++

2 mies.
Przejście

++++

2 mies.
Obiadek

bdb

2 mies.
LU

+++

2 mies.
...

Dobre.

PORTRET

Dobre.

Portret

uuuu, podoba się dla mnie!

2 mies.
PORTRET

Dzięki wszystkim za opinię :)

2 mies.
...

stanowczo j.n.

2 mies.
pątniczka

Pięknie zdobi stronę główną.Warto było dziś przyszyjść na plfoto. Gratulacje.

2 mies.
Czapla biała

Bardzo fajne

2 mies.
Obiadek

Super :-)

2 mies.
Czy aby jest nas dużo

Abstrachując od przedstawionych sytuacji(obejrzałam też poprzednie zdjęcia) to dość suchy reportaż. Można było pokusić się o nieco sznytu aby prezentowane zdjęc...

2 mies.
LU

Ciekawe i fajne

Między światłem, a mrokiem...

Mega...

Lublin - kładka nad Bystrzycą

Fajne to bardzo

...

Jest moc...

PORTRET

Bdb

BYŁO MINĘŁO . .

Świetna prezentacja

BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ

Bdb

W PORANNEJ ROSIE

Fajne to bardzo

Obiadek

Ależ moment!

2 mies.
...

Bardzo to dobre, bardzo

BYŁO MINĘŁO . .

Twarz życiem malowana. Bdb

2 mies.
Między światłem, a mrokiem...

Świetnie oddany klimat miejsca

Uroda

Patrzę w kategorię i coś mi tu nie tak.Powiększam i dopiero zajarzyłam.Nie no dooobre :D

2 mies.
Bezdomny

Zawsze zazdroszczę takich modeli. Bdb portret.

2 mies.
drzewko

Ładne pasmanteryjne...:)

PORTRET

Taki buntto ja lubię.Charakterna dama, dobry portret.

2 mies.
.

Super kręciołki...:)

Przejście

Fajny, bo niełatwe to jest foto...:)

Czy to Filip?

Zdecydowanie filipopodobny :)

2 mies.
Prowadzenie

Dynamiczne

2 mies.
Wieczorny, majowy krajobraz

Podoba mi się kontrast między chłodnym fioletem nieba a ciepłą czerwienią słońca.

2 mies.
Gdzieś na styku myśli...

Świetnie zbudowany klimat ciszy i przestrzeni. Człowiek w tym pejzażu wydaje się tylko małym fragmentem większej całości.

2 mies.
Zasłony

Dobrze wykorzystany woal jako element kompozycji. Zdjęcie ma dzięki temu własny, rozpoznawalny charakter.

2 mies.
UP and Down

Podoba mi się klimat współczesnej izolacji — człowiek między poziomami, ale cały czas w telefonie.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Piękne

2 mies.
Między światłem, a mrokiem...

Baaardzo mi się podoba

2 mies.
Zasłony

@Blueman, krytykę lubię -konstruktywną :) Twoja taka nie była, na brak atencji nie narzekam w realu ją wolę, Twój komentarz pokazał tylko jak mnie nie znasz ;)...

2 mies.
Wieczorny, majowy krajobraz

Pięknie.

2 mies.
Wieczorny, majowy krajobraz

Pięknie to wygląda! Magia i tajemniczość.

Sprawy sercowe

Dziwne, że cegły w cieniu inne...

2 mies.
Dendera

Fajne to...

Face to face

Postawa bojowa:)))