Ostatnie komentarze


LU

Fajne bardzo

2 mies.
The Splendor of the Setting Sun

Ładnie

2 mies.
Czy to Filip?

To prawnuk Filipa. Uderzające podobieństwo 😁

2 mies.
...

Tak, bardzo klimatycznie

2 mies.
...

Super klimat wykreowałeś!!!!!!!

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą II

Bdb

2 mies.
Bezdomny

Bdb

2 mies.
SUWALSZCZYZNA

Podoba się

2 mies.
Gdzieś na styku myśli...

Z klimatem jest

2 mies.
A może ktoś

+++

2 mies.
O poranku

+++

2 mies.
pyłki

Bdb

2 mies.
a tak mnie naszło...

A toś mnie Pan zaskoczył ;)))

2 mies.
pątniczka

Gratki :)

2 mies.
O poranku

Ładnie

2 mies.
UP and Down

Świetne

2 mies.
"Kapryśnica"

Ładnie

2 mies.
martwa natura z mleczami

@cornus... w realnym świecie spotkałam osoby, które tak uważają,va jeżeli fotografia jest dobra, to bez względu na jej rodzaj sama się obroni :)

2 mies.
Bezdomny

Super

2 mies.
***

Dla mnie to wygląda trochę jak spojrzenie spod przymrużonych powiek — bardzo oszczędny, ale sugestywny kadr.

2 mies.
***

Piasek i drewno tworzą bardzo naturalną, spokojną kompozycję.

2 mies.
...

Manekin, odbicia i architektura złożyły się tutaj w bardzo spójną, trochę surrealistyczną całość

2 mies.
...

Świetny klimat i kontrast. Zastanawiam się jedynie, jak wyglądałby kadr z cieniami pokazanymi w całości — chyba dodałoby to jeszcze więcej siły. Z drugiej stron...

2 mies.
wiosna w Przelewicach

bardzo dziękuję :)

2 mies.
MONIKA W KAPELUSZU

Po raz trzeci dzięki wielkie.

2 mies.
Anna

Dobrze zagrane detalami — pierścionek, włosy i faktura futra razem budują charakter portretu.

2 mies.

Carnifex. Jeszcze raz dzięki.

2 mies.

Carnifex. Dzięki za tyle trudu w przytoczeniu tego tak trafnego cytatu. Jeszcze raz dzięki wielkie.

2 mies.
W PORANNEJ ROSIE

Bardzo klimatyczne światło — te drobne refleksy w tle świetnie budują nastrój poranka.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Bardzo mocny portret. Spojrzenie i gest dłoni robią tutaj ogromną robotę. SUPER !

2 mies.
Taki poranek

Świetnie oddana atmosfera wczesnego rana. Te miękkie przejścia tonalne robią dużą część klimatu.

2 mies.
DUŻE PIWO

Rozmyte tło buduje atmosferę, a samo piwo staje się głównym bohaterem kadru.

2 mies.
Medinat Habu

dziękuję, byliśmy o 9:00 rano może dlatego.

2 mies.
Pietro

Dzięki !

2 mies.
„Three Sisters”

Świetne

2 mies.
for one smile

Odbicia zawsze efektowne. Dobra robota.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

PE proszę

2 mies.
Medinat Habu

Byłem też niedawno. Robi wrażenie, niesamowite miejsca. Ciężko było zrobić dobre zdjęcia bo wszędzie ludzie, a u Ciebie akurat spokój i cisza. Fajne foto.

2 mies.
Są tacy, co stoją ...

Dobry strzał.

2 mies.
Gdzieś na styku myśli...

zatrzymałem się dłużej i puściłem wyobraźnię w tryb czynny..bdb

2 mies.
Aneta

dobre foto

2 mies.
martwa natura z mleczami

Nie ma lepszych i gorszych sortów fotografii. Są tylko gorsze lub lepsze zdjęcia. To mz należy do lepszych;)

2 mies.
.

na PE wymiata:)

2 mies.
Wspólne tematy

Świetnie pokazane dzisiejsze realia, gdzie nie spojrzysz twarze w ekranach oparatów telefonicznych, a dawniej telefonów nie było, dało się żyć, ludzie się potra...

2 mies.
PAN NA WŁOŚCIACH

idzie i myśli jak profesor..:)

2 mies.
 Leć Mały... leć

Dobry strzał - dynamiczny. Szkoda trochę uciętego łba - ale to nie krytyka tylko mój punkt widzenia na ten kadr.

2 mies.
Małe piwo

Jest efektownie dlatego też ciekawie.

2 mies.
DUŻE PIWO

Ja też bym trochę wypił!!!!!!!!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Płytka GO - to jak widać dalsze plany naśladuje trochę rzeszywistość po wypiciu kilku.

2 mies.
martwa natura z mleczami

@Blueman, dziękuję za ciepłe i niezwykle łaskawe słowa. Nie ukrywam, że martwa natura jest moja fotograficzna bajką, choć spotkałam się z opiniami, że jest to g...

2 mies.
Anna

+++++

2 mies.