Ostatnie komentarze


Czy aby jest nas dużo

Widzę, że Pan autor wziął sobie do serca i pozmieniał opisy do zdjęć w serii.👍👍👍

2 mies.
Na polu

Dla mnie bardzo klimatyczne, choć w B&W ja czuję lekki wiatr we włosach, w oddali śpiew słowika, przelatującą koło ucha pszczołę ach to lato już tuż, tuż:)

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą

Gratuluję, ekstra cienie

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą II

BDB

2 mies.
W PORANNEJ ROSIE

Ładna pajęczyna

2 mies.
Spacer po deszczu

Dziękuję

2 mies.
Ławka pod blokiem

Dziękuję

2 mies.
"Kapryśnica"

Taka większa przysłona się trafiła :) ale to i tak nie ujmuje z obcowania z magią natury...

2 mies.
.

Za poprzednikami

2 mies.
Zostań moją Patusiarą

Dziękuję wszystkim za odwiedziny

2 mies.
I duzi i mali też idą ..

Może jakby poszli do pracy ,zamiast łazić po ulicach i wydzierać się to nie musieliby protestować🤔

2 mies.
PAN NA WŁOŚCIACH

PODOBA SIĘ.

2 mies.
Czy aby jest nas dużo

Fotograficznie, reportażowo to nic nie wnosi. Ani kadr, ani światło, ani historia.

2 mies.
Idziemy po ciebie ...

Zdjęcie tłumu, walor reportażowy bliski zeru.

2 mies.
Są tacy, co stoją ...

Jest potencjał sceny ale raczej niewykorzystany.

2 mies.
A Kardynał Wyszyński tylko patrzy ...

Zdjęcie o niczym. Latarnia na pierwszy planie. Fotograficznie słabo, reportażowo bez walorów.

2 mies.
I duzi i mali też idą ..

Raczej karykatura "Solidarności" a nie żaden protest. A zdjęcie słabe...za to podpis jakże artystyczny..."photography" musi być :D

2 mies.
"Kapryśnica"

FAJNE

2 mies.
PAN NA WŁOŚCIACH

ładnie, sentymentalnie

2 mies.
W PORANNEJ ROSIE

ładne

2 mies.
skuter

Równiez mi sie podoba :)

2 mies.
PORTRET

dobre

2 mies.
Brzegiem Bałtyku

miękko, spokojnie, ciepło - podoba się

2 mies.
-

Dobry kadr :)

2 mies.
Bezdomny

dobre

2 mies.
Latarnia w Ludington

za Gosią

2 mies.
skuter

Za Bee :) dynamiczna impresja.

2 mies.
SEATLLE

+++

2 mies.
Aneta

dobry portret

2 mies.
Pieniński wypas

pięknie

2 mies.
konfrontacja

+++

2 mies.
pyłki

:).

2 mies.
O poranku

+++

2 mies.
***

idealne na profil things with faces :)

2 mies.
Majowe pola

Ładny pejzaz wiosenny :)

2 mies.
ramki

ciekawie

2 mies.
In the shadow

+++

2 mies.
Entowe opowieści

fajne

2 mies.
LIS

ładny

2 mies.
Salar Antofalla

bdb

2 mies.
"Vetus Villa"

pięknie

2 mies.
Gimnastyka poranna

+++

2 mies.
2

+++

2 mies.
...

dobre odbiciowe

2 mies.
Poranek na Bereśniku

ładny landszaft

2 mies.
S E A T T L E

fajnie pojechane

2 mies.
W różyczkach

+++

2 mies.
*

bardzo

2 mies.
Marzena

dobry naturalny portret

2 mies.
Spacer po plaży

bdb

2 mies.