Widzę, że Pan autor wziął sobie do serca i pozmieniał opisy do zdjęć w serii.👍👍👍
Dla mnie bardzo klimatyczne, choć w B&W ja czuję lekki wiatr we włosach, w oddali śpiew słowika, przelatującą koło ucha pszczołę ach to lato już tuż, tuż:)
Gratuluję, ekstra cienie
BDB
Ładna pajęczyna
Dziękuję
Taka większa przysłona się trafiła :) ale to i tak nie ujmuje z obcowania z magią natury...
Za poprzednikami
Dziękuję wszystkim za odwiedziny
Może jakby poszli do pracy ,zamiast łazić po ulicach i wydzierać się to nie musieliby protestować🤔
PODOBA SIĘ.
Fotograficznie, reportażowo to nic nie wnosi. Ani kadr, ani światło, ani historia.
Zdjęcie tłumu, walor reportażowy bliski zeru.
Jest potencjał sceny ale raczej niewykorzystany.
Zdjęcie o niczym. Latarnia na pierwszy planie. Fotograficznie słabo, reportażowo bez walorów.
Raczej karykatura "Solidarności" a nie żaden protest. A zdjęcie słabe...za to podpis jakże artystyczny..."photography" musi być :D
FAJNE
ładnie, sentymentalnie
ładne
Równiez mi sie podoba :)
dobre
miękko, spokojnie, ciepło - podoba się
Dobry kadr :)
za Gosią
Za Bee :) dynamiczna impresja.
+++
dobry portret
pięknie
:).
idealne na profil things with faces :)
Ładny pejzaz wiosenny :)
ciekawie
fajne
ładny
bdb
dobre odbiciowe
ładny landszaft
fajnie pojechane
bardzo
dobry naturalny portret
Widzę, że Pan autor wziął sobie do serca i pozmieniał opisy do zdjęć w serii.👍👍👍
Dla mnie bardzo klimatyczne, choć w B&W ja czuję lekki wiatr we włosach, w oddali śpiew słowika, przelatującą koło ucha pszczołę ach to lato już tuż, tuż:)
Gratuluję, ekstra cienie
BDB
Ładna pajęczyna
Dziękuję
Dziękuję
Taka większa przysłona się trafiła :) ale to i tak nie ujmuje z obcowania z magią natury...
Za poprzednikami
Dziękuję wszystkim za odwiedziny
Może jakby poszli do pracy ,zamiast łazić po ulicach i wydzierać się to nie musieliby protestować🤔
PODOBA SIĘ.
Fotograficznie, reportażowo to nic nie wnosi. Ani kadr, ani światło, ani historia.
Zdjęcie tłumu, walor reportażowy bliski zeru.
Jest potencjał sceny ale raczej niewykorzystany.
Zdjęcie o niczym. Latarnia na pierwszy planie. Fotograficznie słabo, reportażowo bez walorów.
Raczej karykatura "Solidarności" a nie żaden protest. A zdjęcie słabe...za to podpis jakże artystyczny..."photography" musi być :D
FAJNE
ładnie, sentymentalnie
ładne
Równiez mi sie podoba :)
dobre
miękko, spokojnie, ciepło - podoba się
Dobry kadr :)
dobre
za Gosią
Za Bee :) dynamiczna impresja.
+++
dobry portret
pięknie
+++
:).
+++
idealne na profil things with faces :)
Ładny pejzaz wiosenny :)
ciekawie
+++
fajne
ładny
bdb
pięknie
+++
+++
dobre odbiciowe
ładny landszaft
fajnie pojechane
+++
bardzo
dobry naturalny portret
bdb