Ostatnie komentarze


Akrobaci

bardzo łądna, dobre światło

2 mies.
1000052800

dobre

2 mies.
.

Pobudza wyobraźnię...

W DRODZE

+++

2 mies.
mundialove

bdb

2 mies.
Oprócz błękitnego nieba...

Poza kadrem kilka razy tyle:)

****

podoba się

2 mies.
wiosna w Przelewicach

bardzo fajne

2 mies.
Bezdomny

Świetny portret.

2 mies.
Sligachan Old Bridge

bdb

2 mies.
DJI_0074

chyba wolałbym kolor, ale kadr fajny

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą II

To tez dobre :)

2 mies.
Bezdomny

Oryginalny portret :)

2 mies.
Idziemy po ciebie ...

Pomyliłeś portale😱

2 mies.
PORTRET

Zdjęcie kojarzy mi się z buntem, tylko nie wiem przeciwko czemu. Wywołuje emocje. Podoba mi się:)

2 mies.
PORTRET

bdb

2 mies.
Są tacy, co stoją ...

Coś mi się wydaje, że oni protestują przeciwko nadużywaniu alkoholu, bo to nie jest protest przed siedzibą Tuska :)

2 mies.
podłącz się....

Super wypatrzone

2 mies.
Kąpiel

Super

2 mies.
pątniczka

Zdjęcie zasłużyło na swoje wyróżnienia. Gratuluję

2 mies.
Bezdomny

Bdb

2 mies.
only one....

Bardzo dziękuje, za Wasze opinie i odwiedziny

2 mies.
Sprawy sercowe

Dobre

2 mies.
Niech żyje wolność

Świetna sceneria i ten gołab na pierwszym planie robi robote

2 mies.
Zez

Ciekawy efekt

2 mies.
hokus pokus

Świetny portret

2 mies.
Zimowa kołderka

Świetnie wypatrzone....Gratulacje

2 mies.
Leah

+++++

2 mies.
Bezdomny

Świetny portret

2 mies.
LU

Ciekawe

2 mies.
TPN, TANAP, and Night Walking

Pięknie

2 mies.
The Splendor of the Setting Sun

Ładnie

2 mies.
Lublin - ul. Noworybna

Wzrok zatrzymuje się na długo. Rewelacja!

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą

BDB

2 mies.
SEATLLE

Jak poprzednie - bardzo ciekawe, intrygująca kolorystyka, przyciągające.

2 mies.
Bezdomny

BDB

1

Fajnie tam

2 mies.
2960

Fajne

2 mies.
volvo

Ciekawe ujęcie

2 mies.
zima

Fajne zimowe ujęcie

2 mies.
pochmurny dzień

Dobre

2 mies.
Rogacz poranny

Fajne

2 mies.
Pieniński wypas

Cudnie

2 mies.
O poranku

Fajny klimat

2 mies.
...

Fajne

2 mies.
UP and Down

Dobre

2 mies.
Latarnia w Ludington

Troszkę krzywo, ale ładnie

2 mies.
Małe piwo

Ciekawe

2 mies.
BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ

Fajne

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą II

Dobre

2 mies.