Ostatnie komentarze


Zamek w Będzinie 4

jak tuż poniżej...

2 mies.
Zamek w Będzinie 3

efektownie...

2 mies.
kurier

https://youtu.be/vxWVGvbe4OY?si=rfCYPrJFrWIpI_qf ;))

2 mies.
Polami... po miedzach...

piękne...!

2 mies.
PCHLI TARG

jak cała seria... bdb

2 mies.
CZAS NA ZMIANY . . .

+++!

2 mies.
...

z miniaturki myślałem, że to Basen TV by Marek Lapa... ;) gratuluję zasłużonego...

2 mies.
Piotr Rogut

bdb

2 mies.
Delta Okawango

bardzo...

2 mies.
1000009246

foto zza kufla... ;)

2 mies.
PCHLI TARG

dobre...

2 mies.
1778225323079

wciąga...

2 mies.
Zostań moją Patusiarą

;))

2 mies.
tat I LOVE YOU ❤

+++!

2 mies.
C H I C A G O

mniej więcej tak dziś widzę dzisiaj... ;)

2 mies.
The Last Day of Summer...

bardzo fajnie odbiło...

2 mies.
Poranek nad morzem

fajne

2 mies.
_MG_3134-2

bdb

2 mies.
Silver Lake

+++!

2 mies.
.

fajnie...

2 mies.
Przystań rybacka

+++!

2 mies.
Szczygiełkowy zawrót głowy

zawróciło... ;)

2 mies.
od jutra na bookingu

wow

2 mies.
O WSCHODZIE SŁOŃCA

mega klimat

2 mies.
PCHLI TARG

+++

2 mies.
Koncertowo na rzepaku Vol.1

bdb

2 mies.
We wrzecionach

good !!!

2 mies.
Kolacja

git hit!

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą

Świetna gra świateł i cieni do tego ciekawa, nieszablonowa kompozycja a b&w dodaje tylko wartości temu kadrowi.👌👌👌

2 mies.
*

Dziękuję za wszystkie komentarze.

*

bandziol20 wydawało mi się, że mdłości od światła to raczej nie ma, bo jest mocno ekspresyjne. No ale co ja tam wiem w sumie..

...

Dobre

2 mies.
Entowe opowieści

Fajne

2 mies.
a tak mnie naszło...

+++

2 mies.
Zez

Fajny efekt podoba się

2 mies.
In the shadow

+++

2 mies.
Lądek Zdrój i masyw Śnieżnika

bdb

2 mies.
LIS

ŁAdne.

2 mies.
Salar Antofalla

Podoba się.

2 mies.
Mirek

Bdb...

ramki

Ja dopiero 60 lat z aparatem to mogłem nie słyszeć. Ale to dobrze, że człowiek otwarty na wiedzę, to się czegoś nowego dowiedział.

2 mies.
Krajobraz przemysłowy

Extra...

ramki

Źle napisałeś. P.S. ( a mówimy przecież o fotografii ) to skrót od Photoshopa. Myślałem, że to oczywista oczywistość;)

2 mies.
*

Bdb.

2 mies.
Na źdźble

+++

2 mies.
1000103165.Warmia

Ładny pejzażyk...:)

T.LOVE

dziękuję bardzo :)

2 mies.

babardzo Wam dziękuję :))

2 mies.
ramki

P.S. ? W P.S. czyli post scriptum (nie wiem czy dobrze napisałem ) zazwyczaj się coś dopisywało, ale świat się zmienia może teraz się domalowywuje.(sam wymyślam...

2 mies.
na małym ekranie...

thx :))

2 mies.