bdb
najs ;)
Fajne to bardzo
Lubię bardzo
ładnie
Bdb
Zajefajne foto :)))
Bardzo...
Zdecydowanie za maro :)
Dobre
Fajne
Pięknie wyszło, też znam to miejsce, pozdrawiam
ustrzelony! podoba mi się faktura ściany :)
fajne, kawowe skały :)
b. ładne :)
b. fajne, wrażenie jakby się unosiła w górę :)
nice :)
podoba mi się kameralny spokój tego miejsca, natomiast ze względu na innych być może przydałby się jakiś charakterystyczny element :)
śliczne :)
sweet :)
mocarne :)
b. ładnie rozprzędzone :)
fajna ekspresja, ale trochę za mdłe, może przez światło
fajne, kontakt z naturą :)
bdb, jak obraz, fajna ekspresja martwej natury :)
Dziwni ci taternicy. Drapią się tam gdzie ich nie swędzi. Zdjęcie podoba się.
Dziękuję:)
Na małe to mi nie wygląda. To zresztą bez znaczenia bo zdjęcie ciekawe:)
Dla tak pięknej modelki proszę więcej światła ;)
C OO L
Wypsnął się poza ramę. Wróć:-)))
jak dla mnie cudo!
fajne
kolejna praca z opisem adekwatnym do prezentowanego krajobrazu :)
z komentarzem świetna całość :)
fajnie przysiadł na zapewne leśnej ścieżce, ale spojrzenie ma czujne :)
Świetne
Pierwsze skojarzenie... ptasi parlament ;)
Dziękuję komentującym i oceniającym za chwilę zainteresowania, @Blueman... przy kompozycji kolejnego kadru z zegarkiem będę pamiętała o wskazówkach, póki co to...
Super...
BDB
Fajniutki
klawo!
Ładne bardzo
podoba sie
bdb
najs ;)
bdb
Fajne to bardzo
bdb
Lubię bardzo
bdb
ładnie
Bdb
Zajefajne foto :)))
Bardzo...
Bdb
Zdecydowanie za maro :)
Dobre
Fajne
Pięknie wyszło, też znam to miejsce, pozdrawiam
ustrzelony! podoba mi się faktura ściany :)
fajne, kawowe skały :)
b. ładne :)
b. fajne, wrażenie jakby się unosiła w górę :)
nice :)
podoba mi się kameralny spokój tego miejsca, natomiast ze względu na innych być może przydałby się jakiś charakterystyczny element :)
śliczne :)
sweet :)
mocarne :)
b. ładnie rozprzędzone :)
nice :)
fajna ekspresja, ale trochę za mdłe, może przez światło
fajne, kontakt z naturą :)
bdb, jak obraz, fajna ekspresja martwej natury :)
Dziwni ci taternicy. Drapią się tam gdzie ich nie swędzi. Zdjęcie podoba się.
Dziękuję:)
Na małe to mi nie wygląda. To zresztą bez znaczenia bo zdjęcie ciekawe:)
Dla tak pięknej modelki proszę więcej światła ;)
C OO L
Wypsnął się poza ramę. Wróć:-)))
jak dla mnie cudo!
fajne
kolejna praca z opisem adekwatnym do prezentowanego krajobrazu :)
z komentarzem świetna całość :)
fajnie przysiadł na zapewne leśnej ścieżce, ale spojrzenie ma czujne :)
Świetne
Pierwsze skojarzenie... ptasi parlament ;)
Dziękuję komentującym i oceniającym za chwilę zainteresowania, @Blueman... przy kompozycji kolejnego kadru z zegarkiem będę pamiętała o wskazówkach, póki co to...
Super...
BDB
Fajniutki
klawo!
Ładne bardzo
podoba sie