Ostatnie komentarze


"Vetus Villa"

najs ;)

S E A T T L E

Fajne to bardzo

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą

Lubię bardzo

2 mies.
Rogacz poranny

ładnie

*

Bdb

2 mies.
Łancuch

Zajefajne foto :)))

2 mies.
*

Bardzo...

2 mies.
LU

Bdb

2 mies.
Cisza

Zdecydowanie za maro :)

2 mies.
Sprawy sercowe

Dobre

2 mies.
Ustrzelił swój swego.

Fajne

2 mies.
Lueg

Pięknie wyszło, też znam to miejsce, pozdrawiam

2 mies.
1000009837

ustrzelony! podoba mi się faktura ściany :)

2 mies.
„Three Sisters”

fajne, kawowe skały :)

2 mies.
odbicia..

b. ładne :)

2 mies.
In the shadow

b. fajne, wrażenie jakby się unosiła w górę :)

2 mies.
Rogacz poranny

nice :)

2 mies.
O poranku

podoba mi się kameralny spokój tego miejsca, natomiast ze względu na innych być może przydałby się jakiś charakterystyczny element :)

2 mies.
Salar Antofalla

śliczne :)

2 mies.
"Vetus Villa"

sweet :)

2 mies.
Quiraing

mocarne :)

2 mies.
2

b. ładnie rozprzędzone :)

2 mies.
...

nice :)

2 mies.
*

fajna ekspresja, ale trochę za mdłe, może przez światło

2 mies.
*

fajne, kontakt z naturą :)

2 mies.
 w objęciach

bdb, jak obraz, fajna ekspresja martwej natury :)

2 mies.
Wspinaczka

Dziwni ci taternicy. Drapią się tam gdzie ich nie swędzi. Zdjęcie podoba się.

2 mies.
jak strzała

Dziękuję:)

2 mies.
Małe piwo

Na małe to mi nie wygląda. To zresztą bez znaczenia bo zdjęcie ciekawe:)

2 mies.
In the shadow

Dla tak pięknej modelki proszę więcej światła ;)

2 mies.
ramki

C OO L

ramki

Wypsnął się poza ramę. Wróć:-)))

2 mies.
Salar Antofalla

jak dla mnie cudo!

2 mies.
ramki

fajne

2 mies.
Cisza Atlantyku

kolejna praca z opisem adekwatnym do prezentowanego krajobrazu :)

2 mies.
Na Krawędzi Świata

z komentarzem świetna całość :)

2 mies.
LIS

fajnie przysiadł na zapewne leśnej ścieżce, ale spojrzenie ma czujne :)

2 mies.
Małe piwo

Świetne

2 mies.
Z przedmieścia północy

Pierwsze skojarzenie... ptasi parlament ;)

2 mies.
czas na dmuchawce

Dziękuję komentującym i oceniającym za chwilę zainteresowania, @Blueman... przy kompozycji kolejnego kadru z zegarkiem będę pamiętała o wskazówkach, póki co to...

2 mies.
„Three Sisters”

Super...

Biegusy

BDB

2 mies.
LIS

Fajniutki

2 mies.
Salar Antofalla

klawo!

2 mies.
*

Ładne bardzo

*

podoba sie

2 mies.