Myślę, że sprowadzanie na siłę drzew do pionu nie ma sensu:)
Kadr w ladnym swietle :)
Monumentalne szarosci :)
Dziękuję.
doskonale o tym wiem,bo mam 2 takie obiektywy i przy krótkich zniekształcają...:) a tak sobie myślę może pion z tym mocnym drzewem z przodu?
Przy szerokokątnym obiektywie i krótkiej ogniskowej uwidoczniły się cienie od osłony przeciw słonecznej. One są również w górnych narożnikach. Nie widzę w tym n...
nie mam insta:(chociaż może założę bo coraz więcej ludzi pyta..,ale scenka bardzo mi się podoba,taki spontan,życie ,akcja..to jest to
horyzont jest cięższy z lewej:)i chyba piesek na dole niespecjalnie,kolorki fajne, też dziś robiłem wschód,więc jestem na bieżąco:)
Dziękuje!
@rtur dziękuję, zapraszam na Instagram :)
za Blueman i marpie :)
przyjemnie w kolorach,tylko lewa dół i prawa coś dziwnie wygląda
Bravo:)
Super:)
bdb:)
świetna poza,do rzadko takie widzę,bdb
hello,its me!
gościa nie znam, ale zdjęcie kojarzę sprzed lat :)
@tacyt... czasami warto wprowadzić odrobinę odmiany ;) @marpie... miło :)
Bardzo ładny portret
zgadza się to brat bliźniak akt.Alan Alda(M.A.S.H.)
Dziękuję
Dziękuję :)
Podoba się
I ja znam gościa ;)))
Fajne
Ładne bardzo
Super jest
+++
Ładnie ustrzelony
Fajnie na PE
Extra
Bdb
Ładnie
Gratulacje,ładny obrazek
Klimatyczne.
Niebieskie, zielone, niebieskie. Kolory mi się podobają.
Dziękuję za komentarze. Pozdrawiam.
Myślę, że sprowadzanie na siłę drzew do pionu nie ma sensu:)
Kadr w ladnym swietle :)
Monumentalne szarosci :)
Dziękuję.
doskonale o tym wiem,bo mam 2 takie obiektywy i przy krótkich zniekształcają...:) a tak sobie myślę może pion z tym mocnym drzewem z przodu?
Przy szerokokątnym obiektywie i krótkiej ogniskowej uwidoczniły się cienie od osłony przeciw słonecznej. One są również w górnych narożnikach. Nie widzę w tym n...
nie mam insta:(chociaż może założę bo coraz więcej ludzi pyta..,ale scenka bardzo mi się podoba,taki spontan,życie ,akcja..to jest to
horyzont jest cięższy z lewej:)i chyba piesek na dole niespecjalnie,kolorki fajne, też dziś robiłem wschód,więc jestem na bieżąco:)
Dziękuje!
@rtur dziękuję, zapraszam na Instagram :)
za Blueman i marpie :)
przyjemnie w kolorach,tylko lewa dół i prawa coś dziwnie wygląda
Bravo:)
Super:)
bdb:)
bdb:)
bdb:)
świetna poza,do rzadko takie widzę,bdb
bdb:)
hello,its me!
gościa nie znam, ale zdjęcie kojarzę sprzed lat :)
Bravo:)
@tacyt... czasami warto wprowadzić odrobinę odmiany ;) @marpie... miło :)
Bardzo ładny portret
bdb:)
Super:)
bdb:)
zgadza się to brat bliźniak akt.Alan Alda(M.A.S.H.)
Dziękuję
Dziękuję :)
Podoba się
I ja znam gościa ;)))
Fajne
Ładne bardzo
Super jest
+++
Ładnie ustrzelony
Fajnie na PE
Podoba się
Extra
Bdb
Ładnie
Gratulacje,ładny obrazek
Podoba się
Ładnie
+++
Klimatyczne.
Niebieskie, zielone, niebieskie. Kolory mi się podobają.
Dziękuję za komentarze. Pozdrawiam.
Dziękuję za komentarze. Pozdrawiam.