Ostatnie komentarze


_MG_3429-2

Bardzo dobry portret:)

2 mies.
_MG_3222-5

Bardzo wytworna modelka, piękny portret:))

2 mies.
Proste równoległe

Zdjęcie "Linie proste" przyciąga bardziej dynamiczną linią bruzd i mocniejszym klimatem światła, natomiast "Proste równoległe" daje mi poczucie spokoju i harmon...

2 mies.
Proste równoległe

Pięknie w tym świetle:)

2 mies.
...

Pięknie pokazane potęga natury:)

2 mies.
po szarym dniu

Kojący widok:)

2 mies.
Sparks Street Późnym Popołudniem

Pięknie rozłożyły się światłocienie:)

2 mies.
TPN, TANAP, and Night Walking

@GosiaKoss: Dziękuję!

GRUNT TO RODZINA

Gratulacje!!!

GRUNT TO RODZINA

Ooo nie spodziewałem się. Dziękuję Wam za komentarze i redakcji za ZD :)

2 mies.
kowbojka

@valdekj W tej konkurencji panie ścigają się po trójkącie oznaczonym beczkami. Przy nawracaniu wokół beczki konie wykopują dziury i co sześć przejazdów traktorz...

2 mies.
Stasia

+++++

2 mies.
GRUNT TO RODZINA

gratulacje

2 mies.
GRUNT TO RODZINA

kolega szaleje z tymi ZD :) Gratki :)

2 mies.
Czy już zrównaliście strefę....

Bdb

niosąc drewno do domu

Bdb

IHS

Bdb

-

Bdb

The Dance

Super

latarnik

Bdb

.

Bdb

Białej mewy krzyk...

Dziękuję

2 mies.
Zawieszony

@marpie dzięki :-)

2 mies.

Fajne

2 mies.
Alicante Basilica de Santa Maria

Późne rokokoko....

2 mies.
A może piwko?

Piwko zawsze

2 mies.
GRUNT TO RODZINA

GRATKI ! Piękna podroż i piękna historia !

WWA

Dla mnie też super.

A może piwko?

Fajna fota, fajny tytuł.

Sparks Street Późnym Popołudniem

Cieszę się, że ta fotografia została doceniona. Dziękuję.

pączki

Ładne

2 mies.
Żyto

Podoba mi się

2 mies.
Makroświat

Super robal

2 mies.
Bąk pospolity

Fajne makro

2 mies.
kowbojka

Dziękuję za wizyty, komentarze i DNO

2 mies.
Sparks Street Późnym Popołudniem

Gratulacje

2 mies.
po szarym dniu

Fajne

2 mies.
Białej mewy krzyk...

Świetne

2 mies.
Zawieszony

Śliczny jest

2 mies.
...

Fajne

2 mies.
W cieniu...miłości

Dobre

2 mies.
czas....

Dobre

2 mies.
GRUNT TO RODZINA

No tak, udało się.

2 mies.
The Dance

rybie oko? dobre

2 mies.
W lesie

"pf do pociągnięcia stanowczo". Możesz doprecyzować, bo nie wiem o co chodzi?

2 mies.
W lesie

Wzajemnie:)

2 mies.
W lesie

:))))pozdr,pf do pociągnięcia stanowczo

2 mies.
WWA

super...!

2 mies.
W lesie

W Photoshop-ie i mojej wyobraźni;)

2 mies.
W lesie

a tak z ciekawości,gdzie są takie lasy "bezigołwo-bezlistne" ,bo to ewenement?

2 mies.