Ostatnie komentarze


drive

już dość rzadki okaz na tej drodze... ;)

2 mies.
...

Potęga natury, fajne

2 mies.
Planety...

nie zgadłbym co to jest(opis)...ale jest ok

2 mies.
Passo Giau

bdb, graty...

2 mies.
Lost

+++

2 mies.
Dziewczyny za drzewem

bdb!

2 mies.
2

+++

2 mies.
Łapszanka

pięknie...

2 mies.
PORTRET ULICZNY

+++!

2 mies.
garden impressions....

ogrodowy system nagłośnieniowy... ;)

2 mies.
Magia lasu

Dziękuję Arturo77! Serdecznie pozdrawiam!

LU

bdb!

2 mies.
***

+++!

2 mies.
*

!!!

2 mies.
Lotnik

uśmiecha mnie... :))

2 mies.
Koncertowo o zachodzie

+++!

2 mies.
Stasia

[*][*][*]

2 mies.
Wiosenne podrygi

świetny pierwiastek... ;)

2 mies.
Bieszczady

robi wrażenie...!

2 mies.
Upadek

Enola Gay... bdb

2 mies.
Baba Jaga

+++!

2 mies.
Do niebios

świetne...!

2 mies.

+++!

2 mies.
.

bdb!

2 mies.
***

piękna...

2 mies.
Młodzież za płotem

bardzo...

2 mies.
Monika

bdb!

2 mies.
Opactwo w Tyńcu trochę inaczej

fajny kadr... :)

2 mies.
Panorama bieszczadzka

bdb

2 mies.
Chwile

+++!

2 mies.

eee... Super!

2 mies.
O poranku

wow

2 mies.
Belchatow

świetne...! gratuluję zasłużonego ZD

2 mies.
Elektrociepłownia

bardzo dobrze pokazane...

2 mies.
...

jak markus ;)

2 mies.
TOGETHER

bdb

2 mies.
PCHLI TARG

+++!

2 mies.
Brzegiem Bałtyku

za BDO

2 mies.
WWA

nie wiem co to jest ale dobre

2 mies.
Droga do raju

pięknie jest...

2 mies.
Bez celu...

mnie się podoba

2 mies.
Kolacja

pyszności... ;)

2 mies.
Latarnia w Ludington

i ja za Gosią

2 mies.
Strážovické mirabelky 02.05.2026

bdb

2 mies.
CZEKAJĄC NA LEPSZE DNI

+++!

2 mies.
Matka jest tylko jedna

coś ją chyba oblazło... ;)

2 mies.
O czym ty do mnie rozmawiasz...

fajna antropomorfizacja z tym tytułem... ;)

2 mies.
Sen nocy letniej

ładne

2 mies.
Lampy

+++

2 mies.
Królik w klatce

Podoba się

2 mies.