Ostatnie komentarze


wiosna w Przelewicach

bardzo dziękuję :)

2 mies.
MONIKA W KAPELUSZU

Po raz trzeci dzięki wielkie.

2 mies.
Anna

Dobrze zagrane detalami — pierścionek, włosy i faktura futra razem budują charakter portretu.

2 mies.

Carnifex. Jeszcze raz dzięki.

2 mies.

Carnifex. Dzięki za tyle trudu w przytoczeniu tego tak trafnego cytatu. Jeszcze raz dzięki wielkie.

2 mies.
W PORANNEJ ROSIE

Bardzo klimatyczne światło — te drobne refleksy w tle świetnie budują nastrój poranka.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

Bardzo mocny portret. Spojrzenie i gest dłoni robią tutaj ogromną robotę. SUPER !

2 mies.
Taki poranek

Świetnie oddana atmosfera wczesnego rana. Te miękkie przejścia tonalne robią dużą część klimatu.

2 mies.
DUŻE PIWO

Rozmyte tło buduje atmosferę, a samo piwo staje się głównym bohaterem kadru.

2 mies.
Medinat Habu

dziękuję, byliśmy o 9:00 rano może dlatego.

2 mies.
Pietro

Dzięki !

2 mies.
„Three Sisters”

Świetne

2 mies.
for one smile

Odbicia zawsze efektowne. Dobra robota.

2 mies.
BYŁO MINĘŁO . .

PE proszę

2 mies.
Medinat Habu

Byłem też niedawno. Robi wrażenie, niesamowite miejsca. Ciężko było zrobić dobre zdjęcia bo wszędzie ludzie, a u Ciebie akurat spokój i cisza. Fajne foto.

2 mies.
Są tacy, co stoją ...

Dobry strzał.

2 mies.
Gdzieś na styku myśli...

zatrzymałem się dłużej i puściłem wyobraźnię w tryb czynny..bdb

2 mies.
Aneta

dobre foto

2 mies.
martwa natura z mleczami

Nie ma lepszych i gorszych sortów fotografii. Są tylko gorsze lub lepsze zdjęcia. To mz należy do lepszych;)

2 mies.
.

na PE wymiata:)

2 mies.
Wspólne tematy

Świetnie pokazane dzisiejsze realia, gdzie nie spojrzysz twarze w ekranach oparatów telefonicznych, a dawniej telefonów nie było, dało się żyć, ludzie się potra...

2 mies.
PAN NA WŁOŚCIACH

idzie i myśli jak profesor..:)

2 mies.
 Leć Mały... leć

Dobry strzał - dynamiczny. Szkoda trochę uciętego łba - ale to nie krytyka tylko mój punkt widzenia na ten kadr.

2 mies.
Małe piwo

Jest efektownie dlatego też ciekawie.

2 mies.
DUŻE PIWO

Ja też bym trochę wypił!!!!!!!!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Płytka GO - to jak widać dalsze plany naśladuje trochę rzeszywistość po wypiciu kilku.

2 mies.
martwa natura z mleczami

@Blueman, dziękuję za ciepłe i niezwykle łaskawe słowa. Nie ukrywam, że martwa natura jest moja fotograficzna bajką, choć spotkałam się z opiniami, że jest to g...

2 mies.
Anna

+++++

2 mies.
Portret

Lubię rudy kolor, ale tylko u Kobiety.

2 mies.
...

+++++ z pełnym szacunkiem :)

2 mies.
Przejażdżka

+++++

2 mies.
DUŻE PIWO

... mea culpa.

2 mies.
Salar Antofalla

BDB

2 mies.
Entowe opowieści

BDB

2 mies.
ramki

BDB

2 mies.
***

BDB

2 mies.
O poranku

BDB

2 mies.
odbicia..

+++

2 mies.
...

+++++

2 mies.
pochmurny dzień

+++++

2 mies.
a tak mnie naszło...

D O B R E !

2 mies.
pątniczka

Dziękuję... i Zdjęcie Dnia i DNO.Takiej kumulacji się nie spodziewałem...

2 mies.
pyłki

:-) ... niezłe

2 mies.
Zez

+++

2 mies.
Warsaw

... ciekawe

2 mies.
Gdzieś na styku myśli...

... jest Ok.

2 mies.
Pieniński wypas

BDB

2 mies.
Aneta

BDB

2 mies.
Zielono....

@Blueman Tak na zdjęciu nie słychać szumu wody i śpiewu ptaków. Zgadzam się ale chciałem aby widz sobie przynajmniej to wyobraził. Odnośnie czy leci w prawo cz...

2 mies.
Bezdomny

BDB

2 mies.
Lublin - kładka nad Bystrzycą II

... zgadzam się z poprzednikami, ale po co "wchodzić do tej samej wody"

2 mies.