Ostatnie komentarze


Brzegiem Bałtyku

miękko, spokojnie, ciepło - podoba się

2 mies.
-

Dobry kadr :)

2 mies.
Bezdomny

dobre

2 mies.
Latarnia w Ludington

za Gosią

2 mies.
skuter

Za Bee :) dynamiczna impresja.

2 mies.
SEATLLE

+++

2 mies.
Aneta

dobry portret

2 mies.
Pieniński wypas

pięknie

2 mies.
konfrontacja

+++

2 mies.
pyłki

:).

2 mies.
O poranku

+++

2 mies.
***

idealne na profil things with faces :)

2 mies.
Majowe pola

Ładny pejzaz wiosenny :)

2 mies.
ramki

ciekawie

2 mies.
In the shadow

+++

2 mies.
Entowe opowieści

fajne

2 mies.
LIS

ładny

2 mies.
Salar Antofalla

bdb

2 mies.
"Vetus Villa"

pięknie

2 mies.
Gimnastyka poranna

+++

2 mies.
2

+++

2 mies.
...

dobre odbiciowe

2 mies.
Poranek na Bereśniku

ładny landszaft

2 mies.
S E A T T L E

fajnie pojechane

2 mies.
W różyczkach

+++

2 mies.
*

bardzo

2 mies.
Marzena

dobry naturalny portret

2 mies.
Spacer po plaży

bdb

2 mies.
L O N D O N

+++

2 mies.
"Kapryśnica"

I kurtyne spektaklu Natury przykryła :)

2 mies.
*

świetna ta seria z drzewem

2 mies.
„Three Sisters”

piękny krajobraz

2 mies.
Czy aby jest nas dużo

Tak jest to zdjęcie rapartażowe jak cała seria tutaj zgadzam się.

2 mies.
Czas karmienia

super kadr

2 mies.
-

dobre

2 mies.
...

Kadr w ładnym swietle :)

2 mies.
widoczek

tu także

2 mies.
Barwy wiosny

sielsko

2 mies.
hokus pokus

Dobry.

2 mies.
Spojrzenie na Smerek

+++

2 mies.
Jaskółka dymówka

świetnie upolowana

2 mies.

świetne

2 mies.
Zachód Słońca

bdb+

2 mies.
Spojrzenie na Caryńską

ładnie

2 mies.
PORTRET

Dobre.

2 mies.
.

Świetnie.

2 mies.
Czy aby jest nas dużo

Jak by nie patrzeć to jest zdjęcie reportażowe (reporterskie), pokazujące jakąś realną sytuację. Autor wydaje mi się nie opisał zdjęcia w niewłaściwy sposób, je...

2 mies.
Pieniński wypas

Przepiękny kadr!

Pieniński wypas

uadnie

2 mies.
.

Świetnie :)

2 mies.