Ostatnie komentarze


Do taktu rumby

pięknie pokazane...

2 mies.
.

+++! (podoba mi się z tą krzywością)

2 mies.
...

kopciuszek? :)

2 mies.
Wiewiórka

bdb!

2 mies.
cisza...

Poprostu bajeczne! Zachwycona jestem!

już niedługo

za rezon'em

2 mies.

dziękuję bardzo :)

2 mies.
...

ładne

2 mies.
Some Mornings...

podoba się

2 mies.
zapomniana droga..

Przepiękne! Wiadomo Małopolska !!!

Gdy dzień się budził ...

BDB, gratulacje

2 mies.
**

Podoba się dla mnie

2 mies.
...

BDB

2 mies.
.

wizyta w oceanarium +++

2 mies.
-

Dzięki!!

2 mies.
ŚCIŚNIĘTY

+++++

2 mies.
Wiewiórka

bdb

2 mies.

bdb

2 mies.
Połączeni

bdb

2 mies.

że mi to umknęło,niewybaczalne,extra jest!

2 mies.
 Między spokojem nocy a gwałtownością świtu

Dziękuję. :)

2 mies.
Tancerz

dobre

2 mies.
Gdy dzień się budził ...

fajne

2 mies.
gdy zapada zmierzch...

ładnie

2 mies.
Głodomory

+++

2 mies.
Miłosna aria

lux

2 mies.
Magia lasu

fajny klimat

2 mies.
...

dobre

2 mies.
Gdy budzi się dzień

najs

2 mies.
Połączeni

świetny strzał

2 mies.
Gromada

Przepiękne! Wzroku nie można oderwać!

***

Piękny minimalizm. Damy radę nawet w piasku.

Gdy budzi się dzień

Piękne widoki! Piękne zdjęcie!

Magia lasu

Blueman dziękuję za 5 +. Pozdrawiam!

Magia lasu

Dziękuję ślicznie @rtur za komentarz i łapkę.Na żywo jest piękniej. Pozdrawiam, miłego popołudnia!

Kontrasty

Świetne

2 mies.
Odpoczynek

Dzięki

2 mies.
Białej mewy krzyk...

@cornus, całkiem możliwe że to ta

2 mies.
Magia lasu

lubię taki klimaty:)

2 mies.
gdy zapada zmierzch...

Wszystko się tutaj zgadza! Znakomite zdjęcie, świetny moment!

2 mies.
at ease

Samotny biały żagiel. Dość osobliwy, bo z reguły występują w skupiskach:)

2 mies.
gdy zapada zmierzch...

to mi się podoba, o to chodzi

Czy już zrównaliście strefę....

Tradycja i współczesność zamknięte jednym kadrem,fajny portret

2 mies.
Spacerkiem po Księżycu

biedactwo zagubione w tym wszechświecie, z tytułem tworzy opowieść :)

2 mies.
GRUNT TO RODZINA

Dzięki Wam, miło czytać takie słowa :)

2 mies.
Gdy budzi się dzień

majestatycznie :)

2 mies.
martwa natura z suszoną jarzębiną

Dziękuję za DNO, ciepłe słowa i gratki :)

2 mies.
Czy już zrównaliście strefę....

Ot tak właśnie...

GRUNT TO RODZINA

Pięknie zapozowali. U tych ludzi fotografia ma jeszcze jakąś wartość.

2 mies.
ŚCIŚNIĘTY

Bdb

2 mies.