Ostatnie komentarze


W locie

oba inne oba piękne

2 mies.
V E N I C E

a Wenacja cool

2 mies.
Mirella

taa...to było w okolicy matury a matura była...

2 mies.
...

Ciekawe

2 mies.
GRUNT TO RODZINA

.... na tym >to< polega - GRATULACJE.

2 mies.
...

BDB

2 mies.
-

BDB

2 mies.
Zawieszony

BDB

2 mies.
The Dance

BDB

2 mies.
W polu ...

BDB

2 mies.
latarnik

BDB

2 mies.
WWA

PE....!

2 mies.

... kolor ustawia wszystko.

2 mies.
A może piwko?

Fajna scenka sytuacyjna - proste ludzkie dylematy bez odpowiedzi

2 mies.
Lublin - Muzeum Wsi Lubelskiej

... dobre

2 mies.
Proste równoległe

... zaorane

2 mies.
Brzegiem Bałtyku

BDB

2 mies.
Ślady Podróżnych

BDB

2 mies.
lasso

... dynamit

2 mies.
W locie

ale chmara

2 mies.
Mirella

Ooo,coś innego:)

Aneta

Sympatyczne...

A może piwko?

Fajna scenka...

V E N I C E

Piękny pejzażyk...

W locie

ładnie to wyszło!

Gdzie można naprawić Canona 24-70L? Ustawianie ostrości poszlo sie pie***ć i nie ma zamiaru wrocić! Znacie jakiś odpowiedzialny punkt naprawy?

...i zbudujemy domek maly ....

i jak tu wyglada po 20 latach??

Kwadratowy sweter zgruchotanej wiosny

brakuje Twoich wizyt...

Maczek

Śliczne!!!

Żona żołny

Gratuluję spotkania,świetne foto!

2 mies.
Kontrasty

Fajne bardzo

...

tak, fajne

Królik w klatce

I mnie się podoba

Ślady Podróżnych

Ładnie skomponowane, fajne

lasso

Dziki zachód !

2 mies.
kowbojka

Bdb

Brzegiem Bałtyku

nostalgia morska,ok

2 mies.
Aneta

fajne

2 mies.
lasso

akcja,dzieje się i to jak!

2 mies.

dobre je

2 mies.
 powiedz mi to prosto w twarz

raczej obawa niż prawda,bdb

2 mies.
GREAT WALL..2

trzeba takie stwierdzenie"chciałbym" zastąpić słowem zobaczę...tak to działa.

2 mies.
GREAT WALL..2

Chciałbym to zobaczyć😊

2 mies.
...

NASTROJOWO

2 mies.
Sparks Street Późnym Popołudniem

ŚWIETNE

2 mies.
kowbojka

BARDZO FAJNE

2 mies.

Super😊

2 mies.
Call Me now

@rtur na Insta mam nowości bardziej na sportowo😊⛰️🚲

2 mies.
pochmurny dzień

ładnie pokazane drzewo, co do gałązeczki :)

2 mies.
Między światłem, a mrokiem...

b. ładne górskie uroczysko :)

2 mies.