Bdb
Dobre
Extra na PE
Fajne
Bardzo...
Super
Bardzo fajne jest
Świetne
Piękne foto
Jest klimacik
Uroczek
Zgrabnie ułożone
Fajowe bardzo :)
Jak zawsze bardzo kreatywnie...super jest :) Miło, że znów jesteś :)))
@Wiesiek_J a to jakiś problem? straż na miejscu ;)
Ładnie
Zjawiskowe zdjęcie
Ładnie jest
Pięknie
+++
pięknie...
takie lubię w b&w...
bdb
dzięki :) @Blueman - dlatego zamówiłem sobie piwko w tamtejszym pubie i na spokojnie... ;)
Super,świetny kadr.
Nooo, gratuluję odwagi połączonej z determinacją.
A to ci smok. Piękne zdjęcie
Bardzo Wam dziękuję! @ Greenhorn - tak, miałem małą przerwę w robieniu zdjęć, ale już wróciłem :) Dzięki za pamięć! Miło Was widzieć
"Zniekształcona" rzeczywistość zza kotary.
Ooo, dzięki za info . Uspokoiło mnie to.
:-)
Fajnie prowadzi
Extra!!!
Ładne
BDB
... jest opowieść... Bee jak zawsze w sedno
+++++
ŁOOOO!!!... to temat na kilka fotów - dobre
Fajne... tytuł domyka całość
++++
****
Bdb
Dobre
Extra na PE
Fajne
Bardzo...
Super
Bardzo fajne jest
Świetne
Bdb
Piękne foto
Jest klimacik
Uroczek
Zgrabnie ułożone
Fajowe bardzo :)
Jak zawsze bardzo kreatywnie...super jest :) Miło, że znów jesteś :)))
@Wiesiek_J a to jakiś problem? straż na miejscu ;)
Ładnie
Zjawiskowe zdjęcie
Ładnie jest
Pięknie
+++
pięknie...
takie lubię w b&w...
bdb
dzięki :) @Blueman - dlatego zamówiłem sobie piwko w tamtejszym pubie i na spokojnie... ;)
Super,świetny kadr.
Nooo, gratuluję odwagi połączonej z determinacją.
A to ci smok. Piękne zdjęcie
Bardzo Wam dziękuję! @ Greenhorn - tak, miałem małą przerwę w robieniu zdjęć, ale już wróciłem :) Dzięki za pamięć! Miło Was widzieć
"Zniekształcona" rzeczywistość zza kotary.
Ooo, dzięki za info . Uspokoiło mnie to.
bdb
:-)
+++
Fajnie prowadzi
Extra!!!
+++
Ładne
BDB
+++
BDB
... jest opowieść... Bee jak zawsze w sedno
+++++
ŁOOOO!!!... to temat na kilka fotów - dobre
Fajne... tytuł domyka całość
bdb
++++
bdb
****
bdb