Ostatnie komentarze


zazdrość...

Fajne jest.

...

Świetny kadr.

...

Extra!.

...

Bardzo fajna fota.

>>>

Przyciąga wzrok.

3 tyg.
Lublin

Dobre.

-

Bdb.

LU

Dziwię się, że ktoś tu dał negatywną ocenę. Bo czego tu tak bardzo nie lubić. Świetna fota, moim zdaniem.

Jak dwie krople

No i znowu brylanciki.

3 tyg.
Gorące wiadomości...

Pomysłowe :-)

3 tyg.
Szosą przez pola

Sielankowe

3 tyg.
-

Ze stopą czy bez stopy i tak świetnie złapane

3 tyg.
.

bo to człowieczka jest :)

3 tyg.
Zachód Słońca

lubię

3 tyg.
Leśna droga

Bardzo fajne miejsce. Podoba się.

3 tyg.
adres przy Nowym Świecie

Ładnie napakowane. Podoba się.

3 tyg.
Szosą przez pola

Podoba się

3 tyg.
BYTY RÓWNOLEGŁE

Dobre

3 tyg.
Na brzegu Wełtawy

Podoba się

3 tyg.
Leśna droga

sztafaż dobrze by tu zrobił

3 tyg.
W Drodze

Dobre

3 tyg.
Lublin

Łdadna scenka. Więcej z prawej strony dałbym.

3 tyg.
-

mz jeżeli na zdjęciu jest ciekawa historia to można wybaczyć drobne niedoskonałości

3 tyg.
LU

Masz telefon do każdego, kontakt przez media społecznościowe, ale coraz dalej od siebie jesteśmy.

3 tyg.
BRAMA

podoba się

3 tyg.
***

dobre

3 tyg.
#010

+++

3 tyg.
W Drodze

podoba się dla mnie

3 tyg.
adres przy Nowym Świecie

jak valdekj

3 tyg.
LU

+++

3 tyg.
Szosą przez pola

przyjemnie

3 tyg.
Nurogęsi

fajne dziobaki

3 tyg.
-

Szkoda tej stopy bo fota jest przednia.

3 tyg.
LU

takie czasy i innych już nie będzie

3 tyg.
...

Lubię

3 tyg.
-

Dobre

3 tyg.
Poranek w Małej Fatrze

nie ma co... tam się oddycha...

3 tyg.
W Drodze

Zachęca do jazdy rowerem

3 tyg.
1816.Szaman raz jeszcze.inaczej

super

3 tyg.
Makowe Rubinaria

ach maki

3 tyg.
...

Dużo linii w dobrym kadrze

3 tyg.
Bladym świtem

pięknie jest

3 tyg.
Spojrzenie

https://youtu.be/z7-bj7idSok?si=r3pes_MZ14yj0azy&t=14

3 tyg.
ekipa

extra

RO
3 tyg.
Taki tam zachodzący z Osadzkiego wierchu

podoba się

RO
3 tyg.

Fajne.

3 tyg.
Bladym świtem

lubię ;)

RO
3 tyg.
Gdańsk....

Się minęliśmy na tym wybrzeżu. W niedzielę wracałem z Helu hehe.

3 tyg.
Morski...

Mam podobny ze słońcem na pokładzie :D

3 tyg.
ULICZNA HIPNOZA

Dziękuję

3 tyg.