Fajne jest.
Świetny kadr.
Extra!.
Bardzo fajna fota.
Przyciąga wzrok.
Dobre.
Bdb.
Dziwię się, że ktoś tu dał negatywną ocenę. Bo czego tu tak bardzo nie lubić. Świetna fota, moim zdaniem.
No i znowu brylanciki.
Pomysłowe :-)
Sielankowe
Ze stopą czy bez stopy i tak świetnie złapane
bo to człowieczka jest :)
lubię
Bardzo fajne miejsce. Podoba się.
Ładnie napakowane. Podoba się.
Podoba się
Dobre
sztafaż dobrze by tu zrobił
Łdadna scenka. Więcej z prawej strony dałbym.
mz jeżeli na zdjęciu jest ciekawa historia to można wybaczyć drobne niedoskonałości
Masz telefon do każdego, kontakt przez media społecznościowe, ale coraz dalej od siebie jesteśmy.
podoba się
dobre
+++
podoba się dla mnie
jak valdekj
przyjemnie
fajne dziobaki
Szkoda tej stopy bo fota jest przednia.
takie czasy i innych już nie będzie
Lubię
nie ma co... tam się oddycha...
Zachęca do jazdy rowerem
super
ach maki
Dużo linii w dobrym kadrze
pięknie jest
https://youtu.be/z7-bj7idSok?si=r3pes_MZ14yj0azy&t=14
extra
Fajne.
lubię ;)
Się minęliśmy na tym wybrzeżu. W niedzielę wracałem z Helu hehe.
Mam podobny ze słońcem na pokładzie :D
Dziękuję
Fajne jest.
Świetny kadr.
Extra!.
Bardzo fajna fota.
Przyciąga wzrok.
Dobre.
Bdb.
Dziwię się, że ktoś tu dał negatywną ocenę. Bo czego tu tak bardzo nie lubić. Świetna fota, moim zdaniem.
No i znowu brylanciki.
Pomysłowe :-)
Sielankowe
Ze stopą czy bez stopy i tak świetnie złapane
bo to człowieczka jest :)
lubię
Bardzo fajne miejsce. Podoba się.
Ładnie napakowane. Podoba się.
Podoba się
Dobre
Podoba się
sztafaż dobrze by tu zrobił
Dobre
Łdadna scenka. Więcej z prawej strony dałbym.
mz jeżeli na zdjęciu jest ciekawa historia to można wybaczyć drobne niedoskonałości
Masz telefon do każdego, kontakt przez media społecznościowe, ale coraz dalej od siebie jesteśmy.
podoba się
dobre
+++
podoba się dla mnie
jak valdekj
+++
przyjemnie
fajne dziobaki
Szkoda tej stopy bo fota jest przednia.
takie czasy i innych już nie będzie
Lubię
Dobre
nie ma co... tam się oddycha...
Zachęca do jazdy rowerem
super
ach maki
Dużo linii w dobrym kadrze
pięknie jest
https://youtu.be/z7-bj7idSok?si=r3pes_MZ14yj0azy&t=14
extra
podoba się
Fajne.
lubię ;)
Się minęliśmy na tym wybrzeżu. W niedzielę wracałem z Helu hehe.
Mam podobny ze słońcem na pokładzie :D
Dziękuję