Ostatnie komentarze


Kazimierz

Mega!

In Blue

Bardzo dobre

3 tyg.
LU

Świetnie uchwycone!

3 tyg.
Psychedelic journey

Też się czaję na tego typu ujęcie. :)

3 tyg.
1816.Szaman raz jeszcze.inaczej

Dziękuję za 94 DNO

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

Dziękuję

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

Fajne spotkanko, podoba mi się zdjęcie

3 tyg.
 St. Francois de Sales Church

Bardzo dobre kadrowanie, fajnie z dłuższym czasem

3 tyg.
Lublin  - Plac Zamkowy

Dobre

3 tyg.
a teraz

Ja też kibicuję bykowi, bdb!

3 tyg.
LU

Ekstra jest..

3 tyg.
Zachód Słońca

++++

3 tyg.
Na czerwcowej łące

Ładny kadr, bardzo mi się kolory podobają

3 tyg.
-

Bardzo przyjemna fota :)

3 tyg.
Taki tam zachodzący z Osadzkiego wierchu

++++

3 tyg.
Poranek w Małej Fatrze

++++

3 tyg.
Lublin

Bdb!+

3 tyg.
...

Świetnie to zrobiłeś

3 tyg.
LU

Super :)

3 tyg.
>>>

Dobre!

3 tyg.
Z ogrodu

Podoba mi się tonacja

3 tyg.
IMG_20260607_084126

Fajna perspektywa. Ożywiłbym kolory albo zapodał w B&W z mocniejszym kontrastem :)

3 tyg.
portret z pustyni

Kolejne bdb

3 tyg.
...

Bardzo udane, kapitalna kompozycja

3 tyg.
zazdrość...

Bardzo fajne zdjęcie i dobrze skojarzony tytuł

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

Całkiem sporo ich, fajne ujęcie.

3 tyg.
Na brzegu Wełtawy

Bardzo ładnie w kadrze

3 tyg.
Makowe Rubinaria

Jak niżej, ++++

3 tyg.
BYTY RÓWNOLEGŁE

Bdb!

3 tyg.
adres przy Nowym Świecie

Mocne :) Bdb!

3 tyg.
Chwila przed...

Fajne ujęcie, piękne kolory

3 tyg.
1816.Szaman raz jeszcze.inaczej

++++

3 tyg.
Stop

Dobre!

3 tyg.
In Blue

Mi też się bardzo podoba

3 tyg.
Kubeczki 1

:-)))

W Drodze

Dołączam się do pochwał :)

3 tyg.
Zachód Słońca

Podoba się

3 tyg.
Prządki o poranku

++++

3 tyg.
Bladym świtem

Pięknie w kadrze

3 tyg.
Kubeczki 1

Bardzo Wam dziękuję za wpisy! @ Big Don Ovich - bardzo mi miło :) Dziękuję Redakcji za wyróżnienie, fajna niespodzianka :)

3 tyg.
 St. Francois de Sales Church

Most zaprasza do przejścia na drugą strone. Ładna kompozycja.

3 tyg.
Z łąki

Ładnie

3 tyg.
LU

Bardzo fajne

3 tyg.
Majowy Gągoł

Fajny gągoł

3 tyg.
Lublin  - Plac Zamkowy

Śmieszne! kosiarkę na chodniku testuje, a cień się przygląda :). Bdb.

Taki tam zachodzący z Osadzkiego wierchu

Dobre

3 tyg.
-

Fajne

3 tyg.
Zachód Słońca

Dobre

3 tyg.
LU

Fajne

3 tyg.
a teraz

Kibicuję bykowi :D

3 tyg.