Ostatnie komentarze


PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

Dzięki wielki za komentarze

3 tyg.
Taki tam zachodzący z Osadzkiego wierchu

świetnie na PE...!

3 tyg.
Poranek w Małej Fatrze

cóż tu pisać..., trzeba oglądać

3 tyg.
Lublin

+++

3 tyg.
...

ma w sobie coś takiego, że... super

3 tyg.
LU

nie mogą już na siebie patrzeć, dlatego rozmawiają w ten sposób... ;) bdb

3 tyg.
>>>

ciekawe to...

3 tyg.
adres przy Nowym Świecie

Miejsce wygląda mocno podejrzane, fajnie pokazane

3 tyg.
Głowienka

Piękne!

3 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

Sympatyczne, zabawne!

3 tyg.
Lublin - ulica Grottgera

Świetne!

3 tyg.
Psychedelic journey

Fajnie zakręcone, trzeba chwili, żeby zorientować się co widzimy :)

3 tyg.
Sploty czasu

Gratulacje

3 tyg.
Gdy gaśnie dzień

Ładnie rozłożona ostrość. Całość w przyjemnej tonacji

3 tyg.
Sploty czasu

W swoim stylu, bardzo dobre

3 tyg.
LU

Pewnie trochę wyczekane, ale opłaciło się. Ładnie wyważony kadr

3 tyg.
w zachodzącym słońcu

Piękne kolory

3 tyg.
...

Miasto za szybą. Deszcz na pierwszym planie. Czasem między jednym a drugim mieści się cały nastrój zdjęcia.

3 tyg.
LU

Dobre.

3 tyg.
nocna zjawa

Bdb.

3 tyg.
ASCENSION ( Wniebowstąpienie)

Dobre.

3 tyg.
Mgławica NGC 6992

Napisać ładne, dobre. To nic nie napisać. :)

3 tyg.
Bliskie spotkania...

+++

3 tyg.
ekipa

+++

3 tyg.
Lublin

fajnie ta osoba wyróżniona słońcem. Troszkę ginie w całości kadru. Może kwadrat z dolnej części?

3 tyg.
LU

Dobre :)

3 tyg.
Lublin

mam kilka portretów tego Pana z Tesalonik.

3 tyg.
Leśna droga

Bdb

Kubeczki 1

Kadr ładnie pomysłem wypełniony

In Blue

świetne

3 tyg.
W Drodze

Fajne bardzo

Bladym świtem

bardzo klimatycznie

3 tyg.
Gdy gaśnie dzień

Bardzo ładna siateczka

BYTY RÓWNOLEGŁE

imisie ...

...

dobre, 2 osobowości na jednym zdjęciu

3 tyg.
...

dobre

3 tyg.
...

nieźle wypastowany ;) dobry portret z uśmiechem

3 tyg.
zazdrość...

Fajne bardzo

...

dobry portret

3 tyg.
...

Świetnie miejsce pokazane

...

bardzo fajny kadr

3 tyg.
...

dobry portret

3 tyg.
...

świetna praca

3 tyg.
...

bardzo dobre

3 tyg.
>>>

Fajny pomysł i wykonanie

Szosą przez pola

Piękne zdjęcie i widoczek!

Kleszcz

Piękna ona i fotka! Nawet z kleszczem!

...

ekstra

3 tyg.
Bladym świtem

warto było wcześnie wstać

3 tyg.
Gorące wiadomości...

okey, tak się tylko czepiam :)

3 tyg.