Ostatnie komentarze


pauza

Bardzo ładne zdjęcie

3 tyg.
Co się dzieje?

He, he :) ++++

3 tyg.
Sęp

Też bardzo dobry portret :)

3 tyg.
kołysanka o świcie

++++

3 tyg.
Sploty czasu

Wow!

3 tyg.
Kolory lata

Przyjemne w odbiorze

3 tyg.
NIEZNOŚNY ZAPACH SZCZYN

Ekstra..

3 tyg.
Na rogu codzienności

Bardzo mi się podoba! Super foto i tytuł

3 tyg.
OO

++++

3 tyg.
In Blue

Dobre B&W, ++++

3 tyg.
...

Nie wychodzisz z formy :) Bdb!

3 tyg.

Bardzo fajny pomysł na zdjęcie

3 tyg.
mannequin

Ekstra!

3 tyg.
deskorolkarz

Kapitalne w treści i formie :)

3 tyg.
   .

++++

3 tyg.
O poranku

Bdb!

3 tyg.
Prawie jak Toskania...

++++

3 tyg.
Żagiel słoneczny

++++

3 tyg.
....

Bardzo ładne

3 tyg.
...

++++

3 tyg.
W bajkowym świecie żołn

++++

3 tyg.
The Weight of Shoes

Gada..

3 tyg.
Mała konstelacja

Piękne!

3 tyg.
Zrywka do zerwania!

Super

3 tyg.
LU

Ale rytm :) Bdb

3 tyg.
Somesuch Stories

Świetnie wyszło

3 tyg.
Rogaty maczek ;-)

Urocze :)

3 tyg.
Lublin - ulica Grottgera

Bdb!

3 tyg.
Psychedelic journey

Takie Twoje, super!

3 tyg.
byk

Oby im dowalił :D Bdb!

3 tyg.
Argigento

++++

3 tyg.
VA bez T

Też myślę, ze ekstra :)

3 tyg.
gra w Chińczyka

Bdb

3 tyg.
Loft

Ma coś w sobie przyciągającego to zdjęcie

3 tyg.
Skowronek w kwadracie

++++

3 tyg.
Widoczek

Za Ewą

3 tyg.
Wnętrze wyspy

++++

3 tyg.
Świstun poranny

Poprawia humor :)

3 tyg.
Nastroszona

++++

3 tyg.
Set Your Heart Ablaze

Dobre ujęcie, fajne B&W

3 tyg.
O poranku...

Bardzo dobre

3 tyg.
"Eremita Silvae"

Piękny widok ładnie podany

3 tyg.
LU

Świetne!

3 tyg.
z bieszczadzkich wędrówek...

Bdb!

3 tyg.
...

++++

3 tyg.
W samo południe

Plusowo :)

3 tyg.

Podoba się bardzo

3 tyg.
Z kurką

Dobre!

3 tyg.
Przedwiośnie i makówki

++++

3 tyg.
Startrails

Niesamowite :)

3 tyg.