Dziękuję za miły odbiór i sympatyczne komentarze :) @Greenhorn no przecież, wszystko zależy 'przez co' patrzymy :))
Bardzo dziękuję Wszystkim za zerknięcie, miły odbiór i sympatyczne komentarze :)) @Piotr-M i Greenhorn, to już nie te ciche Biesy co kiedyś, ale warto 'zakur...
Przyjemny portrecik...
+++++
Bardzo Wam dziękuję za słowa, a redakcji za DNO.
Fajnie złapane
Za silhouette.
Piknie...
Robią wrażenie. Fajny rytm.
Świetnie zaznaczone przez odpowiednią konwersję do B&W. Podoba się bardzo!
Fajne bardzo
Elegancko
Dzięki
Mi też się podoba
Super!
++++
Niesamowity klimat ma to zdjęcie
Bdb
Świetnie zrobione, mega!
Ciekawe
To spojrzenie :D Bdb!
:)) ++++
Tak, dobre jest
Ładny kadr i kolory
Oryginalne bardzo
Bardzo ładne zdjęcie
He, he :) ++++
Też bardzo dobry portret :)
Wow!
Przyjemne w odbiorze
Ekstra..
Bardzo mi się podoba! Super foto i tytuł
Dobre B&W, ++++
Nie wychodzisz z formy :) Bdb!
Bardzo fajny pomysł na zdjęcie
Ekstra!
Kapitalne w treści i formie :)
Bdb!
Dziękuję za miły odbiór i sympatyczne komentarze :) @Greenhorn no przecież, wszystko zależy 'przez co' patrzymy :))
Bardzo dziękuję Wszystkim za zerknięcie, miły odbiór i sympatyczne komentarze :)) @Piotr-M i Greenhorn, to już nie te ciche Biesy co kiedyś, ale warto 'zakur...
Przyjemny portrecik...
+++++
Bardzo Wam dziękuję za słowa, a redakcji za DNO.
Fajnie złapane
Za silhouette.
Piknie...
+++++
Robią wrażenie. Fajny rytm.
Świetnie zaznaczone przez odpowiednią konwersję do B&W. Podoba się bardzo!
Fajne bardzo
Elegancko
Dzięki
Mi też się podoba
Super!
++++
Niesamowity klimat ma to zdjęcie
++++
Bdb
Świetnie zrobione, mega!
Ciekawe
++++
To spojrzenie :D Bdb!
++++
:)) ++++
Tak, dobre jest
++++
++++
Ładny kadr i kolory
Oryginalne bardzo
++++
Bardzo ładne zdjęcie
He, he :) ++++
Też bardzo dobry portret :)
++++
Wow!
Przyjemne w odbiorze
Ekstra..
Bardzo mi się podoba! Super foto i tytuł
++++
Dobre B&W, ++++
Nie wychodzisz z formy :) Bdb!
Bardzo fajny pomysł na zdjęcie
Ekstra!
Kapitalne w treści i formie :)
++++
Bdb!
++++
++++