Ostatnie komentarze


chmurne opowieści...

Dziękuję za miły odbiór i sympatyczne komentarze :) @Greenhorn no przecież, wszystko zależy 'przez co' patrzymy :))

3 tyg.
z bieszczadzkich wędrówek...

Bardzo dziękuję Wszystkim za zerknięcie, miły odbiór i sympatyczne komentarze :)) @Piotr-M i Greenhorn, to już nie te ciche Biesy co kiedyś, ale warto 'zakur...

3 tyg.

Przyjemny portrecik...

3 tyg.
nocna zjawa

+++++

pauza

Bardzo Wam dziękuję za słowa, a redakcji za DNO.

3 tyg.
LU

Fajnie złapane

3 tyg.
ekipa

Za silhouette.

3 tyg.
Prządki o poranku

Piknie...

3 tyg.
Prządki o poranku

+++++

3 tyg.
Kubeczki 1

Robią wrażenie. Fajny rytm.

3 tyg.
Leśna droga

Świetnie zaznaczone przez odpowiednią konwersję do B&W. Podoba się bardzo!

3 tyg.
***

Fajne bardzo

3 tyg.
M-13

Elegancko

Gromada

Dzięki

chmurne opowieści...

Mi też się podoba

3 tyg.
Bliskie spotkania...

Super!

3 tyg.
_MG_0775-2

++++

3 tyg.
V Parada Syrenki

Niesamowity klimat ma to zdjęcie

3 tyg.
Gdy gaśnie dzień

++++

3 tyg.
Poranek nad Osławą

Bdb

3 tyg.
Pomiędzy....

Świetnie zrobione, mega!

3 tyg.
.

Ciekawe

3 tyg.
LU

++++

3 tyg.
Ibis biały

To spojrzenie :D Bdb!

3 tyg.
Poranek

++++

3 tyg.
Ogłoszenia parafialne

:)) ++++

3 tyg.
podmoście

Tak, dobre jest

3 tyg.
Szaman

++++

3 tyg.

++++

3 tyg.
...

Ładny kadr i kolory

3 tyg.
#009

Oryginalne bardzo

3 tyg.
L37A1618

++++

3 tyg.
pauza

Bardzo ładne zdjęcie

3 tyg.
Co się dzieje?

He, he :) ++++

3 tyg.
Sęp

Też bardzo dobry portret :)

3 tyg.
kołysanka o świcie

++++

3 tyg.
Sploty czasu

Wow!

3 tyg.
Kolory lata

Przyjemne w odbiorze

3 tyg.
NIEZNOŚNY ZAPACH SZCZYN

Ekstra..

3 tyg.
Na rogu codzienności

Bardzo mi się podoba! Super foto i tytuł

3 tyg.
OO

++++

3 tyg.
In Blue

Dobre B&W, ++++

3 tyg.
...

Nie wychodzisz z formy :) Bdb!

3 tyg.

Bardzo fajny pomysł na zdjęcie

3 tyg.
mannequin

Ekstra!

3 tyg.
deskorolkarz

Kapitalne w treści i formie :)

3 tyg.
   .

++++

3 tyg.
O poranku

Bdb!

3 tyg.
Prawie jak Toskania...

++++

3 tyg.
Żagiel słoneczny

++++

3 tyg.