Ostatnie komentarze


#014

Piękne...subtelne

2 tyg.
Diabeł

Ani w piekle kariery nie zrobi ani na ziemi krzywdy nie wyrządzi.

LU

Lubię bardzo

2 tyg.
Eilean Donan Castle

I mi się podoba

2 tyg.
Węzeł gordyjski

Bardzo misie....świetne na okładkę płyty lub powieści :)

2 tyg.
Nad wodą

Tak! Ładnie tutaj.

BT

Za HheniekK :)

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Super moment świetnie zaprezentowany.

Lublin - ulica Biernackiego

Dobre

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Bdb

2 tyg.
Prezentuje się młody rudzik.

Piękny jest

2 tyg.
Noir Passage

za marpie...

2 tyg.
#013

Bdb

2 tyg.
Vesuvio

+++

2 tyg.
Wigry o świcie

Bdb

2 tyg.
Dialog z Pożądaniem cd.

Moda na szwedy wróciła. Bdb.

...

Dobre

2 tyg.
Kropelkowe pajęczynki II

fajne... ;)

2 tyg.
Miejskie Historie...

Dobry kadr.

.

To jest ciekawe.

-

Fajna, sympatyczna fotografia.

jak pies za panem

++++

2 tyg.
a wszedłem !!!

bardzo Wam dziękuję :) @SQT_er - na końcu było... - tunel stawał się coraz niższy i w końcu było wyjście na zewnątrz (ale żeby wyjść trzeba było się prawie poł...

2 tyg.
PATYKIEM PO WODZIE

bdb

2 tyg.
Trochę mgliste

bdb

2 tyg.
L O N D O N

+++

2 tyg.
Trochę mgliste

Jak w Anglii ,tutaj pełno w takim stylu na wioskach czy małych miasteczkach ,z ta różnicą ze dach inny ale i takie znajdują sie również :-)

wchodzić..., nie wchodzić...???

dzięki... ;))

2 tyg.
Trochę mgliste

Piękny mglisty klimacik.

2 tyg.
 Między spokojem nocy a gwałtownością świtu

Bardzo... w obydwu odsłonach

2 tyg.
śledztwo w toku

Urocze

2 tyg.
       .

Co jedno to ładniejsze. Zacna seria.

2 tyg.
Dialog z Pożądaniem cd.

Najs

2 tyg.
PATYKIEM PO WODZIE

Podoba mi się, że zwykłe odbicia zamieniły się tutaj w coś, co bardziej się ogląda niż rozpoznaje.

2 tyg.
Przed egzaminem...

Piękne uchwycone

2 tyg.
Dialog z Pożądaniem cd.

Dobre

2 tyg.
       .

Piękna makowa seria.

Na polowaniu

+++++

Avatar Mountains

Zgadzam się, ciekawe miejsce.

2 tyg.
Wiosenne rozlewisko

Bardzo ładne. Kadr skomponowany po mistrzowsku. Prosta, czytelna treść. Strona techniczna bez zarzutu. Brawo !

2 tyg.
POTWORY Z JEZIORA

Fajna ta Hańcza

...

Miodzio!!!

Bór nad Czerwonem, kładka

CHCE SIĘ PÓJŚĆ

2 tyg.
W nowotarskim rezerwacie przyrody 2

CIEKAWE MIEJSCE

2 tyg.
Za kapliczką w górę...

FAJNE

2 tyg.
Poranne loty

Dobrze strzelasz.

2 tyg.
Dzik

Fajny

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

ładnie

2 tyg.
Lublin - ulica Biernackiego

pieknie ten cien podkresla okno

2 tyg.
Nosem w błotku

lux

2 tyg.