Piękne...subtelne
Ani w piekle kariery nie zrobi ani na ziemi krzywdy nie wyrządzi.
Lubię bardzo
I mi się podoba
Bardzo misie....świetne na okładkę płyty lub powieści :)
Tak! Ładnie tutaj.
Za HheniekK :)
Super moment świetnie zaprezentowany.
Dobre
Bdb
Piękny jest
za marpie...
+++
Moda na szwedy wróciła. Bdb.
fajne... ;)
Dobry kadr.
To jest ciekawe.
Fajna, sympatyczna fotografia.
++++
bardzo Wam dziękuję :) @SQT_er - na końcu było... - tunel stawał się coraz niższy i w końcu było wyjście na zewnątrz (ale żeby wyjść trzeba było się prawie poł...
bdb
Jak w Anglii ,tutaj pełno w takim stylu na wioskach czy małych miasteczkach ,z ta różnicą ze dach inny ale i takie znajdują sie również :-)
dzięki... ;))
Piękny mglisty klimacik.
Bardzo... w obydwu odsłonach
Urocze
Co jedno to ładniejsze. Zacna seria.
Najs
Podoba mi się, że zwykłe odbicia zamieniły się tutaj w coś, co bardziej się ogląda niż rozpoznaje.
Piękne uchwycone
Piękna makowa seria.
+++++
Zgadzam się, ciekawe miejsce.
Bardzo ładne. Kadr skomponowany po mistrzowsku. Prosta, czytelna treść. Strona techniczna bez zarzutu. Brawo !
Fajna ta Hańcza
Miodzio!!!
CHCE SIĘ PÓJŚĆ
CIEKAWE MIEJSCE
FAJNE
Dobrze strzelasz.
Fajny
ładnie
pieknie ten cien podkresla okno
lux
Piękne...subtelne
Ani w piekle kariery nie zrobi ani na ziemi krzywdy nie wyrządzi.
Lubię bardzo
I mi się podoba
Bardzo misie....świetne na okładkę płyty lub powieści :)
Tak! Ładnie tutaj.
Za HheniekK :)
Super moment świetnie zaprezentowany.
Dobre
Bdb
Piękny jest
za marpie...
Bdb
+++
Bdb
Moda na szwedy wróciła. Bdb.
Dobre
fajne... ;)
Dobry kadr.
To jest ciekawe.
Fajna, sympatyczna fotografia.
++++
bardzo Wam dziękuję :) @SQT_er - na końcu było... - tunel stawał się coraz niższy i w końcu było wyjście na zewnątrz (ale żeby wyjść trzeba było się prawie poł...
bdb
bdb
+++
Jak w Anglii ,tutaj pełno w takim stylu na wioskach czy małych miasteczkach ,z ta różnicą ze dach inny ale i takie znajdują sie również :-)
dzięki... ;))
Piękny mglisty klimacik.
Bardzo... w obydwu odsłonach
Urocze
Co jedno to ładniejsze. Zacna seria.
Najs
Podoba mi się, że zwykłe odbicia zamieniły się tutaj w coś, co bardziej się ogląda niż rozpoznaje.
Piękne uchwycone
Dobre
Piękna makowa seria.
+++++
Zgadzam się, ciekawe miejsce.
Bardzo ładne. Kadr skomponowany po mistrzowsku. Prosta, czytelna treść. Strona techniczna bez zarzutu. Brawo !
Fajna ta Hańcza
Miodzio!!!
CHCE SIĘ PÓJŚĆ
CIEKAWE MIEJSCE
FAJNE
Dobrze strzelasz.
Fajny
ładnie
pieknie ten cien podkresla okno
lux