Ostatnie komentarze


Ola

@Piotr-M serdecznie dziekuje

2 tyg.
Ola

@Grzegorz Pawlak bardzo dziekuje

2 tyg.
Ola

@maro dziekuje

2 tyg.
Dialog z Pożądaniem cd.

+++

2 tyg.
Miejskie Historie...

Dobrze wypatrzony fragment miejskiego życia.

2 tyg.
JUŻ NA ZAWSZE BĘDĘ CI WIERNY

ślicznie, światło i kolor +++

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

śliczna praca, świetny tytuł 👏👏👏

2 tyg.
Nad wodą

za Bee !!!

2 tyg.
1000007325

faktycznie jest podobieństwo 😂, bdb portret mz 👍

2 tyg.
W DRODZE

lubię bardzo takie opowieści !!!

2 tyg.
Drażetki

ładna kompozycja, dobra jakość, podoba się +++

2 tyg.
KTO ODEJDZIE, JUŻ NIE WRÓCI

ś∑ietne !!!

2 tyg.
Prezentuje się młody rudzik.

piękny model w pięknym kadrze !!!

2 tyg.
Radość Francisa

Bdb +++

2 tyg.
LU

jest opowieść !!! 👍

2 tyg.
Czai się czapla

jest o czym myśleć. Zdjęcie super.

2 tyg.
...

👏👏👏👍

2 tyg.
Siła ntury

za rezon !!!

2 tyg.
Ola

przepiękny portret, duże 👏👏👏 - dla mnie SUPER !!!

2 tyg.
Przed egzaminem...

fajna scenka +++

2 tyg.
...

ślicznie +++

2 tyg.
Nosem w błotku

łoł, przyłapany na gorącym uczynku.

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Polecam PE :)

2 tyg.
Pan PAW

Dziękuję wszystkim za przychylne komentarze.

2 tyg.
się Państwo częstują

@Blueman, nie bądźmy tak ortodoksyjni. Jednego można.

2 tyg.
Pan PAW

@maro, No faktycznie. W ten sposób nie myślałem. Trzeba go tylko odpowiednio zmotywować :)

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Fajne i tytuł także

2 tyg.
Cisza

@maro . tak wpasnie jest setki razy bylem swiadkiem zjawiskowego krajobrazu bez mozliwosci zatrzymania

2 tyg.
Cisza

@Bee dokladnie tak . tutaj piec minut pozniej nadeszly szare chmury i lal deszcze az do konca dnia

2 tyg.
1000007325

Zgadzam się z Wołodytjowskim :)

2 tyg.
Prześwit

Dziękuję wszystkim za komentarze :)

2 tyg.
dama w czerni...

Podoba mi się gra światła i cienia. Przy okazji przyszła mi do głowy myśl, że nieco ciaśniejszy kadr mógłby jeszcze bardziej podkreślić główny motyw zdjęcia.

2 tyg.
Węzeł gordyjski

Czasem najbardziej skomplikowanych węzłów nie da się rozplątać cierpliwością, tylko odwagą do podjęcia decyzji. Dobrze oddana symbolika.

2 tyg.
BT

Dobrze wykorzystana geometria miejsca. Postać pojawia się dokładnie tam, gdzie trzeba, żeby ożywić ten uporządkowany układ. Super:)

2 tyg.
...

Czerwona walizka po raz kolejny staje się główną bohaterką kadru. Reszta wydaje się tylko przystankiem między miejscem, z którego się wyjeżdża, a tym, do któreg...

2 tyg.
Przed egzaminem...

Jedni powtarzają materiał, inni repertuar karaoke. Każdy egzaminuje się po swojemu. 😄

2 tyg.
W DRODZE

Tytuł dobrze współgra ze zdjęciem. To nie tylko droga przez krajobraz, ale też fragment czyjejś codzienności

2 tyg.
Cisza

Chyba właśnie dlatego warto się czasem zatrzymać. Kilka minut później światło byłoby już inne, woda nie odbijałaby gór tak samo, a ta cisza miałaby zupełnie inn...

2 tyg.
Diabeł

Ten diabeł ma zdecydowanie zbyt sympatyczną twarz, żeby robić karierę w piekle. 😉

2 tyg.
Nad wodą

urokliwy zakątek

2 tyg.
JUŻ NA ZAWSZE BĘDĘ CI WIERNY

Ciekawe, jak łatwo natura układa własne opowieści. W tym kadrze rzeczywiście można dostrzec troskę i bliskość.

2 tyg.
Las Calaveras

Dzięki za odwiedziny i dobre słowa.

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Zejście ze szczytu jest równie ciężkie jak wdrapanie się nań.

2 tyg.
dama w czerni...

Dobre

2 tyg.
Poranek

Dobre

2 tyg.
Prześwit

Fajne miejsce, ale model jest innego zdania i daje noge.

2 tyg.
Miejskie Historie...

Dobry portret środowiskowy. Ciekawy model i wszystko na około.

2 tyg.
...

dobre

2 tyg.
"Drzewa umierają stojąc "

Dobre

2 tyg.
Kowalik

Dobre

2 tyg.