Podoba mi się gra światła i cienia. Przy okazji przyszła mi do głowy myśl, że nieco ciaśniejszy kadr mógłby jeszcze bardziej podkreślić główny motyw zdjęcia.
Czerwona walizka po raz kolejny staje się główną bohaterką kadru. Reszta wydaje się tylko przystankiem między miejscem, z którego się wyjeżdża, a tym, do któreg...
Chyba właśnie dlatego warto się czasem zatrzymać. Kilka minut później światło byłoby już inne, woda nie odbijałaby gór tak samo, a ta cisza miałaby zupełnie inn...
@Piotr-M serdecznie dziekuje
@Grzegorz Pawlak bardzo dziekuje
@maro dziekuje
+++
Dobrze wypatrzony fragment miejskiego życia.
ślicznie, światło i kolor +++
śliczna praca, świetny tytuł 👏👏👏
za Bee !!!
faktycznie jest podobieństwo 😂, bdb portret mz 👍
lubię bardzo takie opowieści !!!
ładna kompozycja, dobra jakość, podoba się +++
ś∑ietne !!!
piękny model w pięknym kadrze !!!
Bdb +++
jest opowieść !!! 👍
jest o czym myśleć. Zdjęcie super.
👏👏👏👍
za rezon !!!
przepiękny portret, duże 👏👏👏 - dla mnie SUPER !!!
fajna scenka +++
ślicznie +++
łoł, przyłapany na gorącym uczynku.
Polecam PE :)
Dziękuję wszystkim za przychylne komentarze.
@Blueman, nie bądźmy tak ortodoksyjni. Jednego można.
@maro, No faktycznie. W ten sposób nie myślałem. Trzeba go tylko odpowiednio zmotywować :)
Fajne i tytuł także
@maro . tak wpasnie jest setki razy bylem swiadkiem zjawiskowego krajobrazu bez mozliwosci zatrzymania
@Bee dokladnie tak . tutaj piec minut pozniej nadeszly szare chmury i lal deszcze az do konca dnia
Zgadzam się z Wołodytjowskim :)
Dziękuję wszystkim za komentarze :)
Podoba mi się gra światła i cienia. Przy okazji przyszła mi do głowy myśl, że nieco ciaśniejszy kadr mógłby jeszcze bardziej podkreślić główny motyw zdjęcia.
Czasem najbardziej skomplikowanych węzłów nie da się rozplątać cierpliwością, tylko odwagą do podjęcia decyzji. Dobrze oddana symbolika.
Dobrze wykorzystana geometria miejsca. Postać pojawia się dokładnie tam, gdzie trzeba, żeby ożywić ten uporządkowany układ. Super:)
Czerwona walizka po raz kolejny staje się główną bohaterką kadru. Reszta wydaje się tylko przystankiem między miejscem, z którego się wyjeżdża, a tym, do któreg...
Jedni powtarzają materiał, inni repertuar karaoke. Każdy egzaminuje się po swojemu. 😄
Tytuł dobrze współgra ze zdjęciem. To nie tylko droga przez krajobraz, ale też fragment czyjejś codzienności
Chyba właśnie dlatego warto się czasem zatrzymać. Kilka minut później światło byłoby już inne, woda nie odbijałaby gór tak samo, a ta cisza miałaby zupełnie inn...
Ten diabeł ma zdecydowanie zbyt sympatyczną twarz, żeby robić karierę w piekle. 😉
urokliwy zakątek
Ciekawe, jak łatwo natura układa własne opowieści. W tym kadrze rzeczywiście można dostrzec troskę i bliskość.
Dzięki za odwiedziny i dobre słowa.
Zejście ze szczytu jest równie ciężkie jak wdrapanie się nań.
Dobre
Dobre
Fajne miejsce, ale model jest innego zdania i daje noge.
Dobry portret środowiskowy. Ciekawy model i wszystko na około.
dobre
Dobre
Dobre