bdb!
podoba się
za Alicją...!!!
ekstra
pokombinowałbym tam fisheyem... ;) +++!
za Piotrem ;)
ładnie...
lost in time...
biedny C-3PO... ;)
+++!
Też super
wygląda jak mural...
Super :)
miodzio... pszczoły zrobią z tych kwiatków ;)
Bdb
ciekawa postać...
Dobre
Urokliwe, fajna tonacja
Ładnie z tym światłem
Podoba się
Kumple jak nic
Spojrzenie psa robi tu robotę
spontanicznie napiszę, że bardzo ładne... ;)
ładnie świałem malowane
Fajne
Lubię
Gotowa do odlotu w nieznaną, mglistą przestrzeń.
I to także :)
Za rezon :)
Piękności
ładnie
Dziękuję Wam za wpisy i oceny.
A co tu tak pusto ?...Znakomite foto !
A ja powiem, że bardzo dobrze
Super kreatywna praca.
No nie taki diabeł straszny.....;D
Bardzo dobre.
Rozbawił mnie tytuł...Bdb :)
Super jest.
Bardzo...
Cityman dobrze prawi.
Super
Jest Moc....świetna praca :)
bdb!
podoba się
za Alicją...!!!
ekstra
pokombinowałbym tam fisheyem... ;) +++!
za Piotrem ;)
ładnie...
lost in time...
biedny C-3PO... ;)
+++!
Też super
wygląda jak mural...
Super :)
miodzio... pszczoły zrobią z tych kwiatków ;)
Bdb
ciekawa postać...
Dobre
Urokliwe, fajna tonacja
Ładnie z tym światłem
Podoba się
Kumple jak nic
Spojrzenie psa robi tu robotę
spontanicznie napiszę, że bardzo ładne... ;)
ładnie świałem malowane
Podoba się
+++!
Fajne
Lubię
Gotowa do odlotu w nieznaną, mglistą przestrzeń.
I to także :)
Dobre
Za rezon :)
Piękności
ładnie
Dziękuję Wam za wpisy i oceny.
A co tu tak pusto ?...Znakomite foto !
A ja powiem, że bardzo dobrze
Super kreatywna praca.
No nie taki diabeł straszny.....;D
Bardzo dobre.
Bardzo dobre.
Rozbawił mnie tytuł...Bdb :)
Podoba się
Super jest.
Bardzo...
Cityman dobrze prawi.
Super
Dobre
Bardzo dobre.
Jest Moc....świetna praca :)