Ostatnie komentarze


Wierzba

bdb!

2 tyg.
Trochę mgliste

podoba się

2 tyg.
Baraniarky

za Alicją...!!!

2 tyg.
...

ekstra

2 tyg.
1000104158.Kaskady .Erewań

pokombinowałbym tam fisheyem... ;) +++!

2 tyg.
#011

za Piotrem ;)

2 tyg.
-*-

ładnie...

2 tyg.
...

lost in time...

2 tyg.
...

biedny C-3PO... ;)

2 tyg.
Ku światłu

+++!

2 tyg.
BT

Też super

2 tyg.
Mercedes

wygląda jak mural...

2 tyg.
BT

Super :)

2 tyg.
    .

miodzio... pszczoły zrobią z tych kwiatków ;)

2 tyg.
Afromental

Bdb

2 tyg.
LU

ciekawa postać...

2 tyg.
L O N D O N

Dobre

2 tyg.
Wigry o świcie

Urokliwe, fajna tonacja

2 tyg.
W Dolomitach

Ładnie z tym światłem

2 tyg.
Trochę mgliste

Podoba się

2 tyg.
-

Kumple jak nic

2 tyg.
-

Spojrzenie psa robi tu robotę

2 tyg.
Zamek

spontanicznie napiszę, że bardzo ładne... ;)

2 tyg.
W Dolomitach

ładnie świałem malowane

2 tyg.
Wigry o świcie

Podoba się

2 tyg.
puls podróży

+++!

2 tyg.
PATYKIEM PO WODZIE

Fajne

2 tyg.
.

Lubię

2 tyg.
...

Gotowa do odlotu w nieznaną, mglistą przestrzeń.

Miejskie Historie...

I to także :)

2 tyg.
Dialog z Pożądaniem cd.

Dobre

2 tyg.
       .

Za rezon :)

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Piękności

2 tyg.
Nad wodą

ładnie

2 tyg.
BT

Dziękuję Wam za wpisy i oceny.

A co tu tak pusto ?...Znakomite foto !

2 tyg.
Poranne loty

A ja powiem, że bardzo dobrze

2 tyg.
Węzeł gordyjski

Super kreatywna praca.

Diabeł

No nie taki diabeł straszny.....;D

2 tyg.
LU

Bardzo dobre.

...

Bardzo dobre.

Nosem w błotku

Rozbawił mnie tytuł...Bdb :)

2 tyg.
Cisza

Podoba się

2 tyg.
.

Super jest.

W DRODZE

Bardzo...

2 tyg.
Przed egzaminem...

Cityman dobrze prawi.

Udane łowy

Super

2 tyg.
Przed egzaminem...

Dobre

2 tyg.
W DRODZE

Bardzo dobre.

.

Jest Moc....świetna praca :)

2 tyg.