a o ramce nic...
ładne...bardzo.
widząc miniaturkę myślałem, że ten patyk to skrzydła... ;)
nie trafiam ...ja wiem...bo byłem tu:))
ooo... jednak go nie złapała... ;)
papajedi: trafiłeś
ja się nie wyłamię z tego co poniżej... ;)
jak zwykle klasa...
za wagant'em
w sam raz na pochmurny dzień... ;)
to centrum Warszawy, w tamtym miejscu owady raczej bym wykluczył..., może jakieś giga cząsteczkowe pyły... ;) to był fisheye i F8
inspired by marpie 🙂
na soczewce to by bylo rozmazane , jednak na matrycy widac zwlaszcza na niebie i np na F16 ale jak jest pyl na matrycy to tez wychodzi rozmazany i ziarna sa wie...
bdb
sympatyczne...
... co ro bedzie, co to bedzie... ;) wiesz jakie... ;)
świetne...
bdb!
fajnie zakamuflowany... ;)
Płonące Ptaki... do kolegów ze Szczecina - wrzućcie dla porównania Wasze... Ogniste
kontrasty...!!!
widzę, że ma liczną asystę... ;)
Moje rumianki nie były tak ostre ostatnio
czuję ten zapach poranka...
Co dwa to nie jeden. Brawo!
dzisiejszy na wsi
mega fajne...!!! :))
solidne reporterskie...
też za Ewą...
+++ (ale nie wiem czy ja bym jadł w tym barze..., może właśnie jest zdobywane zaopatrzenie) ;)
oby nie zaorał... ;)
za pomian, ale szkoda mi byczka bo jego zatrzymanie do przyjemnych nie należało...
Ładny obrazek
Taki wąsatek z sąsiedztwa:)
bdb...
mi również i to bardzo...
gratuluję !!! bdb (ta dłoń rzeczywiście dziwnie...) ;)
powtórzę to co już napisane... świetne kolory!
+++!
gołąb przyleciał na sępa... ;)
taka opuszczona ta linia zapewne nie jest..., na pewno co rusz jakieś ptaszydło przysiądzie... ;)
@marpie ludzie się boją bobrów... takie czasy :D
+++
stanowczo za Piotrem...
super...!!!
TAK!
a o ramce nic...
ładne...bardzo.
widząc miniaturkę myślałem, że ten patyk to skrzydła... ;)
nie trafiam ...ja wiem...bo byłem tu:))
ooo... jednak go nie złapała... ;)
papajedi: trafiłeś
ja się nie wyłamię z tego co poniżej... ;)
jak zwykle klasa...
za wagant'em
w sam raz na pochmurny dzień... ;)
to centrum Warszawy, w tamtym miejscu owady raczej bym wykluczył..., może jakieś giga cząsteczkowe pyły... ;) to był fisheye i F8
inspired by marpie 🙂
na soczewce to by bylo rozmazane , jednak na matrycy widac zwlaszcza na niebie i np na F16 ale jak jest pyl na matrycy to tez wychodzi rozmazany i ziarna sa wie...
bdb
sympatyczne...
... co ro bedzie, co to bedzie... ;) wiesz jakie... ;)
świetne...
bdb!
fajnie zakamuflowany... ;)
Płonące Ptaki... do kolegów ze Szczecina - wrzućcie dla porównania Wasze... Ogniste
kontrasty...!!!
bdb
widzę, że ma liczną asystę... ;)
Moje rumianki nie były tak ostre ostatnio
czuję ten zapach poranka...
Co dwa to nie jeden. Brawo!
dzisiejszy na wsi
mega fajne...!!! :))
solidne reporterskie...
też za Ewą...
+++ (ale nie wiem czy ja bym jadł w tym barze..., może właśnie jest zdobywane zaopatrzenie) ;)
bdb!
oby nie zaorał... ;)
za pomian, ale szkoda mi byczka bo jego zatrzymanie do przyjemnych nie należało...
Ładny obrazek
Taki wąsatek z sąsiedztwa:)
bdb...
mi również i to bardzo...
gratuluję !!! bdb (ta dłoń rzeczywiście dziwnie...) ;)
powtórzę to co już napisane... świetne kolory!
+++!
gołąb przyleciał na sępa... ;)
taka opuszczona ta linia zapewne nie jest..., na pewno co rusz jakieś ptaszydło przysiądzie... ;)
@marpie ludzie się boją bobrów... takie czasy :D
+++
+++!
stanowczo za Piotrem...
bdb
super...!!!
TAK!