Ostatnie komentarze


#12

a o ramce nic...

2 tyg.
Zachód Słońca

ładne...bardzo.

2 tyg.
Oto ja :)

widząc miniaturkę myślałem, że ten patyk to skrzydła... ;)

2 tyg.
Trochę mgliste

nie trafiam ...ja wiem...bo byłem tu:))

2 tyg.
LU

ooo... jednak go nie złapała... ;)

2 tyg.
Trochę mgliste

papajedi: trafiłeś

#12

ja się nie wyłamię z tego co poniżej... ;)

2 tyg.
Wiosenny poranek na Południowym Groniu

jak zwykle klasa...

2 tyg.
Cmentarz Stary / Łódź

za wagant'em

2 tyg.
...

w sam raz na pochmurny dzień... ;)

2 tyg.
czyżby gwiazdy ?

to centrum Warszawy, w tamtym miejscu owady raczej bym wykluczył..., może jakieś giga cząsteczkowe pyły... ;) to był fisheye i F8

2 tyg.
.

inspired by marpie 🙂

2 tyg.
czyżby gwiazdy ?

na soczewce to by bylo rozmazane , jednak na matrycy widac zwlaszcza na niebie i np na F16 ale jak jest pyl na matrycy to tez wychodzi rozmazany i ziarna sa wie...

2 tyg.
Przed ścianą

bdb

2 tyg.
Beztroski czas

sympatyczne...

2 tyg.
Piter jedzie przy kredzie

... co ro bedzie, co to bedzie... ;) wiesz jakie... ;)

2 tyg.
...

świetne...

2 tyg.
...

bdb!

2 tyg.
Kotek

fajnie zakamuflowany... ;)

2 tyg.
Stalowe ptaki

Płonące Ptaki... do kolegów ze Szczecina - wrzućcie dla porównania Wasze... Ogniste

2 tyg.
Sąsiednie światy

kontrasty...!!!

2 tyg.
-

bdb

2 tyg.
W cztery oczy z młodym łosiem.

widzę, że ma liczną asystę... ;)

2 tyg.
Łubiny na Warmii

Moje rumianki nie były tak ostre ostatnio

ZAMGLONA LITWINKA

czuję ten zapach poranka...

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Co dwa to nie jeden. Brawo!

2 tyg.
Łubiny na Warmii

dzisiejszy na wsi

2 tyg.
Selfie

mega fajne...!!! :))

2 tyg.
Z ŻYCIA PROWINCJI

solidne reporterskie...

2 tyg.
Miasta Normandii

też za Ewą...

2 tyg.
LU

+++ (ale nie wiem czy ja bym jadł w tym barze..., może właśnie jest zdobywane zaopatrzenie) ;)

2 tyg.
Chan-al-Chalili

bdb!

2 tyg.
IMG_20260609_095755

oby nie zaorał... ;)

2 tyg.
hamulec

za pomian, ale szkoda mi byczka bo jego zatrzymanie do przyjemnych nie należało...

2 tyg.
Łubiny na Warmii

Ładny obrazek

Zimorodek wąsatek

Taki wąsatek z sąsiedztwa:)

... potwierdzam kontakt

bdb...

2 tyg.
1000055933

mi również i to bardzo...

2 tyg.

gratuluję !!! bdb (ta dłoń rzeczywiście dziwnie...) ;)

2 tyg.
Droga o poranku

powtórzę to co już napisane... świetne kolory!

2 tyg.

+++!

2 tyg.
LU

gołąb przyleciał na sępa... ;)

2 tyg.
Słup Teletechniczny

taka opuszczona ta linia zapewne nie jest..., na pewno co rusz jakieś ptaszydło przysiądzie... ;)

2 tyg.

@marpie ludzie się boją bobrów... takie czasy :D

2 tyg.
Ludzie

+++

2 tyg.
Lato w mieście Wrocław

+++!

2 tyg.
...

stanowczo za Piotrem...

2 tyg.
...

bdb

2 tyg.
MACIERZYŃSTWO

super...!!!

2 tyg.

TAK!

2 tyg.