Ostatnie komentarze


***

Bardzo fajne

2 tyg.
Przed egzaminem...

To barmanka, która w przerwie pomiędzy podawaniem drinków pisze jakąś pracę. Oczywiście musi się streszczać bo wieczorem... wiadomo :-)

2 tyg.
Zimorodek wąsatek

Jaki fajny :D

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Dziękuję Wam bardzo, za oceny i DNO :-)

2 tyg.
muzeum statków

Ciekawe

2 tyg.
Symetria

@mariag36 dziekuje , w pwlni Cie popieram ale , wyobraz sobie , ze wyszedlem w gory z calym sprzetem zapominajac o , uwaga uv filter , a bez tego na tej wysokos...

2 tyg.
się Państwo częstują

@Greenhorn, ja tam wolę bardziej tradycyjnie: czerwony, żółty, zielony.

2 tyg.
Pan PAW

paw na ścianie na imprezie też może dać ciekawe tło.

2 tyg.
Dzik

chyba bym się ewakuował... ;)

2 tyg.
Cisza

Ładnie z lustrem :)

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

bardzo ładne...

2 tyg.
Symetria

Podoba mi sie dynamika kadru :) lecz pokusiłabym sie o wiekszy kontrast.

2 tyg.

bobry fajne są i basta! bdb

2 tyg.
...

Much w ładnym swietle :)

2 tyg.
Diabeł

jakiego diabła ludzie sobie wymyślą, takiego mają...

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Mount Everest ładnie przybrany kropelkami :)

2 tyg.
Nosem w błotku

ależ ma ten dziób...! ;)

2 tyg.
BT

Ładnie konturowo :)

2 tyg.
Cisza

bdb

2 tyg.
W DRODZE

+++!

2 tyg.
///---

bdb!

2 tyg.
Przed egzaminem...

a ja głupi całe życie myślałem, że w pijalni się pije... ;)

2 tyg.
Między ziemią a niebem

ładnie...

2 tyg.
.

brakuje tylko błyskawicy... ;) (w tej kategorii w sumie mogłabyś dorobić...) :)

2 tyg.
#014

+++!

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

!!!!!!

2 tyg.
Pan PAW

@Greenhorn - to prawda

2 tyg.
się Państwo częstują

E200 - Kwas sorbowy E399 - brak E400 - Kwas alginowy (wykorzystywany w przemyśle motoryzacyjnym do produkcji gumy oponowej) ;)

2 tyg.
robak

to nie robak..., to owad

2 tyg.
LU

bdb!

2 tyg.
Węzeł gordyjski

jak BDO... i jak marpie też...

2 tyg.
Lublin - ulica Biernackiego

bdb

2 tyg.
Pan PAW

@rezon - gorzej jak ktoś zadaje szyku pawiem na imprezie... ;)

2 tyg.
Drażetki

@Blueman - wg wiki E599 i E600 nie ma... a E999 to... Ekstrakt Quillaia ;)

2 tyg.
DSC_0081

dziecko z bronią...!?! na plaży...!?! ;)

2 tyg.
KTO ODEJDZIE, JUŻ NIE WRÓCI

+++!

2 tyg.
#013

bardzo dobra zawartość ramki... ;)

2 tyg.
bike

+++

2 tyg.
Wiosenne rozlewisko

Bardzo mi miło.

2 tyg.
Między ziemią a niebem

Dziękuję.

2 tyg.
Orzeł przed Skorpionem

chyba bym nie chciał takiego sponsora jak ten na pierwszym planie... ;)

2 tyg.
Tak się żyje w Sienie

+++!

2 tyg.
Joyful Madness

chyba by się dało w dość mocnym kontraście z wyeksponowaniem fałd na kostiumie... (a przynajmniej jego górnej części)

2 tyg.
Death and the Trail of Light

pokażesz?

2 tyg.
LU

bdb!

2 tyg.
Zachód

bardzo...

2 tyg.
Joyful Madness

@Bee, @marpie, @ShadowAndFace, @Grzegorz Pawlak: Dziękuję za przychylność! @Greenhorn: Musiałbym bardzo ostrożnie skonwertować kolory, żeby nie zlały się w j...

Lubię jego pestki...

+++!

2 tyg.
Colorful Layering

@SQT_er, @maro: Dziękuję!

Death and the Trail of Light

@Greenhorn: Dziękuję! Wersję czarnobiałą także mam. ;)