Ostatnie komentarze


Wigry o świcie

dobry trzcinowy minimal

2 tyg.
-

z uśmiechem

2 tyg.
Trochę mgliste

ładne miejsce na ładnej focie

2 tyg.
L O N D O N

podoba mnie się, ten człowiek oddaje skalę

2 tyg.
...

trafiona :)

2 tyg.
BT

dobre sylwetkowe

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

Ekstra

2 tyg.
.

bdb

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

za Greenhorn :)

2 tyg.
Zimorodek wąsatek

zlookał Cię

2 tyg.

i znów studnia, i znów dobra

2 tyg.
    .

świetne te oczy, no i oczywiście całość

2 tyg.
***

syntetyczne, produktowe, dobre

2 tyg.
Poranny spokój

klimacior jest

2 tyg.

ładne światełko

2 tyg.
...

oj chyba dziewczę się wystraszyło ;)

2 tyg.
...

zlot jakiś czy co... ;) w życiu tylu kataryniarzy na raz nie widziałem...!

2 tyg.
Symetria

Też tak mam, ale bez znaczenia na jakiej wysokości. ;)

Trzy

lekko pochyło... ;) +++

2 tyg.
LU

bdb

2 tyg.
Curiosity

ładnie bardzo...

2 tyg.
Poranny spokój

+++!

2 tyg.
***

dobrze to wygląda tak podświetlone...

2 tyg.
Serpentyny

jak HheniekK

2 tyg.
    .

piorunem to...!

2 tyg.

Lata 70-te

2 tyg.
Symetria

+++!

2 tyg.
Nad wodą

Bardzo dobre

2 tyg.
Za kapliczką w górę...

Dobre

2 tyg.
"moja" modelka

ŁAdny strzał

2 tyg.
muzeum statków

+++

2 tyg.
       .

Coraz lepiej się robi.

2 tyg.
Mgławica NGC 2237

Gratulacje

2 tyg.
Gromada otwarta gwiazd M45

Piekne i wyjatkowe

2 tyg.
Mgławcia NGC 7380

Znakomite

2 tyg.
Mgławica NGC 6992

Magiczne

2 tyg.
Dialog z Pożądaniem cd.

Fotografujący obcina młode laski. Dobre foto.

2 tyg.
Afromental

Super koncertowe

2 tyg.
czyżby gwiazdy ?

Znakomite

2 tyg.

Świetna perspektywa, juz sobie wyobraziłem samolot w tej wolnej przestrzeni i dyskusje lecial czy nie leciał....Świetny kadr

2 tyg.
czyżby gwiazdy ?

Fajny kadr

champion

Znakomite, piekny detal, świetne światło, super bokeh

2 tyg.
Lublin

ok...

2 tyg.
SUWALSZCZYZNA

Świetne

2 tyg.
POTWORY Z JEZIORA

Ładna sceneria

2 tyg.
Zachód Słońca

+++!

2 tyg.
BRAMA

Świetnie wykorzystany konar jako rama

2 tyg.
***

Świetna prezentacja

Zimorodek wąsatek

ładnie przyrządzony... ;)

2 tyg.
PATYKIEM PO WODZIE

Pieknie wyszlo

2 tyg.