Ostatnie komentarze


prześwity..

Magia swiatła

2 tyg.
LU

fajne... ;)

2 tyg.
susza..

Świetnie prowadzisz widza

2 tyg.
RC

Dobre ujęcie

W DRODZE

Świetnie przygaszony kontrast, podoba sie

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Bdb

LU

Bdb

Miejskie Historie...

W kasku i w klapkach. Podoba się.

2 tyg.
Trzy

Fajne bardzo

Wczesne lato 5S

ładnie tam...

2 tyg.
PATYKIEM PO WODZIE

Patykiem na wodzie pisane

2 tyg.
Afromental

@maro... - na to wygląda ;)

2 tyg.
-

Dobre

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

monitoring ziemi i nieba ogarnięty... ;)

2 tyg.
Afromental

Syn Josego?

2 tyg.
BT

Piękna historia, piękne silhouette.

2 tyg.
muzeum statków

wzięłaś mapę? ;)

2 tyg.
.

świetne jest!

2 tyg.
BT

kolejne super!

2 tyg.
champion

no ponad 40 lat ma ten zestaw... obecnie moi synowie go intensywnie eksploatują (oczywiście zgodnie z przeznaczeniem) ;)

2 tyg.
.

Podoba się ten kadrat.

2 tyg.
...

sehr gut!

2 tyg.
champion

Nieźle obgryziony. Zębem czasu?

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Dobre

2 tyg.
Curiosity

fajna opowieść...

2 tyg.
czyżby gwiazdy ?

Ciekwe

2 tyg.
LU

Ciekawe

2 tyg.
Chmurka

Ciekawa chmurka

2 tyg.
Zimorodek wąsatek

Z niebieskimi wąsami

2 tyg.
Łubiny na Warmii

Podoba się

2 tyg.
Zachód Słońca

dobre

2 tyg.
Niebo o zachodzie słońca.

Dobre

2 tyg.
Lublin

Dobre

2 tyg.

Co raz to głębsza ta studnia

2 tyg.
Symetria

Dobre

2 tyg.
    .

Dobre

2 tyg.
Serpentyny

Bdb

2 tyg.
***

Bdb

2 tyg.
RC

Fajnie zakręcone.

2 tyg.
Poranny spokój

Piękny klimat

2 tyg.
Curiosity

Bardzo dobre

2 tyg.
LU

Dobra kompozycja

2 tyg.
L O N D O N

bdb

2 tyg.
Trochę mgliste

bardzo klimatyczne...

2 tyg.
-

takie o przyjaźni...

2 tyg.
IMG_20260611_162545

fajnie wygląda z takiej perspektywy...

2 tyg.
W Dolomitach

+++!

2 tyg.
Wigry o świcie

bdb

2 tyg.
PATYKIEM PO WODZIE

lubię takie...

2 tyg.
.

fajne...

2 tyg.