Ostatnie komentarze


...

nie wiem czy bym potrafił iść tak widząc... ;)

2 tyg.
LU

To zdjęcie bardziej opowiada o miejscu niż o człowieku, a mimo to obecność człowieka jest tu bardzo ważna.

2 tyg.
Prześwit

czarna rama jak najbardziej tak! chodziło mi o przycięcie tego jasnego fragmentu przy samej górnej krawędzi

2 tyg.
1000007325

a może właśnie Andrzej Seweryn

1000007325

czy AS to Akademia Sztuki?

Chmurka

Trochę groźna, trochę fotogeniczna — idealny model.

2 tyg.
Siła ntury

never, ever give up

2 tyg.
Prześwit

@Greenhorn Zastanawiałam się nad przycięciem i nawet zrobiłam taką wersję, ale ostatecznie wróciłam do oryginału. Mam wrażenie, że ta ciemna góra działa tu jak...

2 tyg.
Taka sobie wariacja w b&w

ja bym się nie zbliżał..., jeszcze przeniesie w przeszłość... albo w przyszłość! ;))

2 tyg.
Ola

bdb!!!

2 tyg.
Kowalik

ładnieeee...

2 tyg.
bądź Capy

fajne... :)

2 tyg.
... z Kolbergiem po kraju

+++!

2 tyg.
"Drzewa umierają stojąc "

klimat...!

2 tyg.
...

za Utopia...

2 tyg.
Miejskie Historie...

bdb!

2 tyg.
Prześwit

+++ (mikro góry bym się chyba pozbył)

2 tyg.
Poranek

świetne...

2 tyg.
1000104206. Gelada

bdb

2 tyg.
Las Calaveras

+++!

2 tyg.
...

+++!

2 tyg.
in the garden...

gratulacje..., piękne barwy...

2 tyg.
Dzień dobry

"you are fired...!" ;)

2 tyg.
Lublin w oczach kamienic

+++

2 tyg.
Jak malowidło

jak w tytule... ;)

2 tyg.
Kubeczki 3

silnik spalinowy w układzie gwiazdy (choć osiem cylindrów w takim przypadku dość niespotykane...) ;)

2 tyg.
Live from the booth

Super!!!

2 tyg.
   .

bdb!

2 tyg.
Lutowiska

jak niżej...

2 tyg.
Terminatory...

+++!

2 tyg.
Przemijanie..

ciekawy obiekt...

2 tyg.
.

Fajne bardzo

W DRODZE

Bdb

Prześwit

Fajne to bardzo

Dialog z Pożądaniem cd.

Bdb

Miejskie Historie...

Fajne

...

Fajne

May impression......

Miło popatrzeć

2 tyg.
BT

bardzo fajne zdjęcie

2 tyg.
in the garden...

Pięknie

2 tyg.
LU

Fajne

wieczorową porą

Podoba się

2 tyg.
w zachodzącym słońcu

Miło popatrzeć

2 tyg.
Niebo o zachodzie słońca.

Śliczne!

 Między spokojem nocy a gwałtownością świtu

Dziękuję.

2 tyg.
...

Bardzo Wam dziękuję. Pozdrawiam.

2 tyg.
pauza

Dziękuję.

2 tyg.
#12

@papa... - ja już ramki ignoruję... ;)

2 tyg.
Chwile

Dziękuję.

2 tyg.
śledztwo w toku

Dziękuję.

2 tyg.